HobiDikiş

Dokusundan bir çiçek nasıl yapılır

Renkli tek katmanlı kendi amacı için değil, aynı zamanda bir dekorasyon olarak sadece kullanılabilir peçeteleri. Buna ek olarak, bir tatil ya eşyaları kendi tablosunu süslemek için tavsiye edilir. Kolay ve güzel bir çiçek şakayık bile bir çocuğun gücü yapmak, sadece peçete renkte farklıdır seçmek gerekir: mavi, sarı, kırmızı, bordo - hepsi tatil masaya nesnelerin renk oranına bağlıdır.

Nasıl yapmak için dokusunun dışına bir çiçek? Biz prosedürün ayrıntılı bir açıklama sunmaktadır. Başka almaya, aynı renkteki ürünü almak kare katlayın ve bunun üzerine, Öncelikle , zıt rengi sen, bir makas gibi değer iki kat daha küçük olmalıdır bu durumda, kenarları işleyebilir. Daha sonra diğer eşit bir tarafı empoze, kağıt akordeon kıvrımı

Nasıl yapmak için peçete çiçek? Bizim kağıt düzenlenen Usta sınıfı bu beyaz bez ve kullanmak için önermektedir sarı renkte.

Bir kez iş parçasının her iki tarafında makas kenarlarını pah ve yavaşça ince ipliğin ortasında yapısını sabitlemek ve ardından çiçek ortasında ince bir fitilini ve yapışkan tedavi, daha akordeon preformun koydu. o dokudaki dışına çiçek yapmanın ne kadar kolay olduğunu görün.
tomurcuk damla oluşturan, ürün marjları Dik dur. Pion hizmetine hazırdır. Şimdi dokusu dışına bir çiçek nasıl biliyoruz.

zarif dekorasyona oluşturun

Nasıl makas ve tutkal olmadan dokusu dışına bir çiçek yapılır? o kesmek için, ancak düzeni bırakmaya gerek yoktur çok önemlidir kağıt ile işin bir tekniği vardır. nasıl dokusu dışına bir çiçek yapmak için öğretebilir origami veya bumagoplastika - Bu Japon sanatı. Hayal gücü ve akıllıca elle çalışmış olmak - İstediğin her şeye, ana şey yapabilirsiniz. güzelce katlanmış şeklinde dekorasyon bir masada peçete mükemmel mutfak isabetsizlik gizleyebilen.

Romantik bir akşam yemeği gölge peçete gelen katlanmış bir gül verecektir. her şeyden daha iyi misafirler tarafından hatırlanan Böyle hazırlıksız öğesi. Renk zevkinize göre seçin. sol el birinci ve ikinci parmaklar arasındaki üst sol köşesini kavrayın. Sağ elin sağ üst köşesinden kağıt alın.

Sol elin ilk iki parmak etrafında ürünü sarma, sağ elini hareket etmeye başlar (yukarıdan aşağıya - kağıt saat yönünün tersine dönmeye). Eğer doğru yapıyorsanız, kağıt katlanmış parçası dışında bıraktı.

ucundan yaklaşık iki santimetre ince kağıt döndürün. Köşeyi bulun ve bir üçgen oluşturan, yukarı doğru çekin ve sola. Bu görünüm sekmesi olacaktır.

Bir eksen etrafında sarma bezi tamamlayın. Sağ el düzeltme o ve üstüne sol şekil tomurcuk, kök ve yaprakları dinlenme olacak ise. Aşağıdaki kordon şeklinde kağıt rulo başlayın. daha sen bükmek, daha güçlü kök olacaktır. yarıya kadar yaklaşık durdurun.

onlar büküm alanı üzerinde olduğunu, onları yukarı çekin nazikçe diğer köşeleri bulup. Bu sayfa olur. Sadece büküm bıraktığı yerden aşağıda kağıdı sıkın ve sonuna kadar elde edene kadar, daha önce olduğu gibi aynı yönde büküm devam edecek ve bu tamamladık Rose.

Şimdi dokusu dışına bir çiçek nasıl biliyorum, bu durumda bunun üzerinde uzun zaman harcamak gerekmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.