MaliBankalar

OJSC "Moskova Kredi Bankası": yorumlar ve özellikleri

Bireysel ve için hizmet Tam paket kurumsal müşteriler, hem de çok yönlü ürün ve özel olarak tasarlanmış bir program OJSC sağladığı "Moskova Kredi Bankası." Her zaman herhangi bir kurumun çalışmalarını karakterize bu konuda müşteri geri bildirimi, çeşitlidir. onlar hataları çalışmıyor tek yapmazlar çünkü Ancak bu, normaldir. Bize BANKASI ile başlayalım.

20 yıldan fazla OAO "Moskova Kredi Bankası." Çalışır Yorumlar ve Rusya'da 100 büyük özel bankaların derecelendirme ICD eşitlik, yapı bakımından ve müşterilerine yükümlülükleri açısından üst yirmi olduğunu göstermektedir.

Bölgesel ağ ICD Moskova ve Moskova bölgesinde dayanır, sadece 70'den fazla şubesi bulunmaktadır. Haftada 7 gün banka şubesinden tüm müşterilerin konforu için açık hizmet çizelgesi artırdık.

IBC sağlanan hizmetler: halktan mevduat, krediler, her türlü bireysel emeklilik fonları ve aracılık hizmetleri.

mevduat Çeşitler sadece dört tipi vardır, birçok değildir:

  1. "Toplu katkısı +" - ruble, Euro ve ABD Doları cinsinden açılır. Yıllık oran mevduat vadede bağlı olacaktır: terim daha fazladır, oran daha yüksektir. ruble olarak bu para 10.25% için 9.25 ila% - 2.5 ila% 3.5. katkısı "ICD-Online" altında verilecektir Ama eğer faiz oranları daha yüksek olacaktır.
  2. "Tasarruf mevduat" - ruble ve döviz açılır, yeniden şarj edilir, faiz oranları tasarruf mevduat farklılık yoktur.
  3. "Mevcut katılım" - minimum bakiye aşıyor tutara kadar banka işlemlerini göstermektedir. katkı Eğer tasarruf artırmak ve onların fonların bir kısmının kullanımı aynı anda sağlar.
  4. "Açık talep" - doldurmak ve tutarlar kısıtlama olmaksızın para harcama kapasitesine sahip geleneksel mevduat.

Bu banka kredisi en ilginç ürün - ipotek kredileri. Ve sadece tek bir belge ile yapılır olması ilginçtir - Rusya vatandaşının pasaportu. ipotek tescil Bu basitleştirilmiş sistem kullanılarak, Moskova'da bir ev ve Moskova alanı can al.

Minimum toplam - 700 bin ruble, en fazla -. 7 milyon ruble, başlangıç ücreti% 30 başlar. Maksimum geri ödeme terim - 20 yıl. erken geri ödeme olasılığı vardır. faiz oranı bireysel olarak belirlenir. Her şey bir ilk ödeme ve kredi düzeni geri ödeme yapılmasına bağlıdır. Minimum faiz oranı bir bordro hesabı veya OAO olumlu kredi geçmişi var bankanın müşterileri için geçerlidir "Moskova Kredi Bankası." Bu arada Yorumlar, oldukça sık, birçok olarak, henüz tam olarak anlaşılamamıştır, bu özel noktaya bakın bir faiz oranı bekliyoruz ve çok farklıdır.

borçlunun koşulları "Moskova Kredi Bankası" sunuyor nelerdir? Sorunlar faiz oranının boyutundan sadece ortaya çıkabilir. İlk olarak, mülkiyet Moskova veya Moskova bölgede olmalıdır. İkinci olarak, müşteri işveren sadece Moskova veya Moskova bölgesinde kayıtlı olması gerekmektedir.

Eğer ICD bir araba kredisi almaya karar verirseniz, işverenin kayıt Moskova ve bölgesinde olmalıdır. Dağıstan, Kuzey Osetya, Karaçay-Çerkes, Adıgey, Çeçenistan, Kabardey-Balkar, Stavropol ve Krasnodar Bölgesi: kullanmaya devam kaydı şu bölgelerde haricinde Rusya'da herhangi bir yerde olabilir.

Ve tabii ki, JSC müşterilerinin görüşlerini sormak gereksiz olmayacak "Moskova Kredi Bankası." Yorumlar, bazı hatalarını önlemek zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır. Örneğin, ICD terminalleri kabul etmiyoruz 5000 faturası, ve nota alışverişi için nakit olarak onlarla temas varsa, bir ücret ödemek zorunda kalacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.