SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Neden aşırı karın yağ öldürücüdür?

Yakında doktora başka gezi terziye ziyaretini hatırlatan stüdyoda olabilir. Ve bunun yerine birinci basıncı ölçülür olma, doktor santimetre mezura kol ve hastanın bel düzenleyecek. son araştırma sonuçlarına bağlı Böyle cesur bir varsayım. Bunlar ince vücut geri kalanı obezite bile daha tehlikeli olabilir bile, karın o aşırı yağ göstermektedir.

Birçok kişi aşırı kilolu olmak kalp-damar hastalığı, diyabet ve hatta kanser riskini artırdığını biliyoruz. Artık insanlar sözde bira göbek varlığı ne olduğunu bilmek gerekir.

ölümlü tehlike

Doktorlar bu endişe ve alarmı yendi. Onlara göre, şimdi büyüme performansı ve ağırlığına dayalı hesaplamalar kullanılarak, vücut kitle indeksi takip etmek yeterli değildir. Belki belirttiğiniz dizin nedeniyle ince bacaklar ve kalça normaldir. senin kot zorlukla üst düğmesini düğmeli Ama eğer, o zaman ölüm tehlikesi kendini açığa çıkaracak.

Hekimler genellikle hastalar şişman olmadıklarını belirterek, tıp raporu ile kabul etmiyorsanız duydum. BMI normal olup olmadığına Neden Doktor onu, koşu bandında kalkmak ve brokoli diyet zenginleştirmek söyler? Ancak son çalışmalar ortaya.

ilginç gerçekler

15'ten fazla 000 kişilik bir örneklem göre, araştırmacılar etkileyici göbekli erkekler obez olanlara göre iki kat fazla olması halinde bir ölüm riski hesapladı. Kadınların yağın düzensiz dağılımı aynı eğilimi de varsa, bunlar 1,5 kat ölüm riskini arttırmaktadır.

Elbette bu sonuç, kollar, bacaklar ve kalçalarda yağ birikmesine insanları çağırmaz. Kullanıcılar vücut yağ oranını hizalamak gerekmez, bunlar uygun düzenlemeler yaparak, yaşam kendi yöntemleriyle düşünmelisin.

Hatta daha önceki çalışmalarda kalça boyutuna karın hacminin oranını arttırarak diyabet, felç ve koroner kalp hastalığının ortaya çıkmasına neden olduğunu göstermektedir. Ve şimdi insanlar öğrenmiş ve ölüm riski var.

Neden karın yağ o kadar tehlikeli?

karın biriken Kısmen tehlike yağ, anatomik vücut özelliklerine bağlı olabilir. Karın bölgesinde yağ o mide ve diğer hayati organlara çevreleyen derin vücuda girer, derinin hemen altında birikmez. yağ biraz gövdesi boyunca dolaşan kan içine kolesterol şeklinde dahil bitişik karaciğer ve hata toplayabilir. Bu hale kan damarları tıkalı olması yol açar ve bunların içindeki plak birikir. Kan pek kolesterol olduğunda kaçınılmaz kalp krizi veya inme olduğunu.

Ayrıca, bu yüzden derinlerde saklanan yağ birikintileri, insülin direnci vücut getirmek. Bu zaten Tip II diyabet ile sonuçlanır ya da iltihap, kronik hastalık provoke neden olur. vücut glukoz seviyeleri ve kas kütlesi azalır değiştirmektedir. Onlar kalp sağlığı gözaltında olduğu için bir kişi, kas kaybedemem.

Nasıl durumu düzeltmek için?

batında aşırı kilo ortadan kaldırmak için kapsamlı bir yaklaşıma ihtiyacımız var. Bir, hatta radikal önlemler yeterli olmayacaktır. sağlıkları ile ilgilenen insanlar, bir diyet, egzersiz ve duygusal sakin gerekir.

İstenmeyen yağ çıkarmak için iyi bir ürün fasulye olduğunu. Mükemmel açlık ortadan kaldırır ve vücut sindirim üzerinde sıkı çalışmaya neden olur, nişasta ve bolca fiber içerir. Ayrıca, bu amaçla soya ve fındık için yararlı. Yani, tuzsuz badem enerji, bloklar yağ depolama patlaması sağlar ve iştahı bastırır.

derinin (tavuk göğsü veya hindi beyaz et) olmadan Yağsız et - iyi bir protein kaynağıdır. Bu ürünler metabolizma hızını tutmak ve sık atıştırma günaha önlemek.

Lifli yeşillikler, özellikle ıspanak, aşırı lipidleri yakabilir bej yağ içine yağ hücrelerini dönüştürmek için yardımcı olur.

tarçın ve zencefil yanı sıra bitter çikolata - obezite ile mücadelede iyi yardımcıları favori baharattır.

Parlak kırmızı elma obezite için bir gen "kapatmak" için yardımcı olur ve glukoz toleransını geri yükler. Bir elmanın derin renk, daha etkin sorunu ortadan kaldırarak.

Zeytinyağı ve diğer sağlıklı yağlar iyi tutma açlık.

Sonuç

yalnız Diyet sorunla başa çıkamaz. En iyi sonuçları elde etmek istiyorsanız, 50 dakika her gün için yürüyüş yapmak, hem de stresi azaltmak gerekir. Derin nefes alma uygulamaya başvurdular, dinlenme bol olsun meditasyon ve yoga yaptım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.