MaliBankalar

Karta transfer için Sberbank ayrıntıları. karta transfer için Tasarruf Banka bilgileri

Tasarruf Bankası ve diğerlerinden banka kartı sahiplerinin çoğunluğu, bunlar günlük olarak kullanmak kendi plastik kart, sahip bankacılık kurumlarının bile farkında değildir banka hesabım var. Çeşitli mal ve hizmetleri satın alırken sadece günlük ödemeler için kartı kullanmak eğer bir doğru etmez çünkü Tabii ki, o zaman, yok, bu bilgileri biliyorum. Eğer kartta para almak gerektiğinde Ancak bazı durumlarda, gönderici kartına Tasarruf Bankasının transferi için tüm detayları isim isteyebilir.

istemci ve bilmek gerek karşılaştığında budur dikkate kartınızın. Bu puan üzerinde tam olarak gelecek para, o para transferi için bir karttan doğrudan her zaman mümkün değildir ve para işletmenin herhangi alınmalıdır, o zaman imkansızı. Müşteriler Sberbank kartıyla para transferi nasıl merak edebilirsiniz. Kredi kartı bilgileri aşağıda daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır çeşitli yollarla, bulunabilir.

Önce belirttiğiniz!

operasyon Eğer kartıyla ilgili başka bilgi girmek için işlemeye karar verdik gerektiriyorsa arıtma kartı ayrıntılarının herhangi bir yönteme başvurmadan önce görmek için. Gerekirse Örneğin, para transferi diğer kişinin Tasarruf Bankası için kartından, o zaman bu sadece son numara gerekli olan tüm. Böyle bir operasyon ATM, online bankacılık ve mobil bankacılık yapabilirsiniz.

Eğer para transferi sistemleri ve MasterCard MoneySend Visa Para Transferi kullanıyorsanız, o zaman kredi kartı numarası yeterlidir orada gösterecektir. Aslında, bankacılık ayrıntıları kartları ve tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştiren geçtiği kart hesabının tam adres olarak kabul edilebilir. Bunlar şu bilgileri içerir:

  • Bankacılık kurumun tam adı;
  • numara KALAY Bankası;
  • BIC;
  • bankacılık kurumlarının CPR numarası;
  • muhabir banka hesabı;
  • kredi kartı numarası (sağ tarafında bulunur);
  • (Kart bağlı olduğu hesabı) hesap numarası;
  • Harita üzerinde gösterilir Sberbank şube sayısı.

Yöntem 1: sözleşme Bankacılık

Bir bankacılık kurumu ile herhangi bir ilişki, sözleşme ile tespit edilir ve bir kredi kartı formülasyon istisna değildir. yine de karta transfer için Sberbank ayrıntıları verdi kartın bakımı için bir sözleşme varsa, bulabilirsiniz.

Eğer altında işveren tarafından verilen banka kartı , maaş projesine Eğer irade kartı ve PIN atanmış hesapla ilgili bilgileri içeren bir zarf, alacak onunla söyledi.

Yöntem 2: Hattı Çağrı

karttaki para transferi için Tasarruf Bankası ayrıntıları bankanın iletişim merkezini arayarak belirtilebilir. operatör ile konuşma sırasında, tam adınızı, doğum tarihinizi ve bir kart için sözleşmede belirledik kod sözcüğünü isim gerekecektir. Eğer hatırlamıyorsanız şifre sözcüğü ise, dikte istenecek pasaport verilerini.

Ayrıca, kart adedinde kartları verilir Tasarruf Bankası, yapısal birimleri hakkında bilgi varsa, o zaman gerekli bilgileri elde etme sürecini hızlandıracaktır. operatörün dikte altında detaylarını kaydederken çok dikkatli olmak gerekir. Eğer bir hatayı en az bir rakam yaparsanız, para bankanın başka bir müşteriye gitmiş, gönderen, Sberbank Komisyonu net geri dönüş olabilir.

Yöntem 3: office Ziyaret

Eğer Tasarruf Bankası doğrudan gelebilir gereken bilgileri alın. Eğer bankanın çalışanlarını yazdırmak karta transfer için detaylar. Bu ayrıntıları netleştirmek için en güvenilir yolu olarak kabul edilir.

Eğer plastik bir kart elde edildi unutursanız Ama ne yapacağını hangi Tasarruf Bankası ofis içinde? Eğer coğrafi Rusya'nın diğer bölgelerinde bulunan, ancak eğer Veya çeviri artık ihtiyaç vardır? Maalesef, karta ait OJSC "Sberbank Rusya'nın" ödeme ayrıntıları her dalı çağrılabilir değil. Bu bankanın alışılmadık yapısı nedeniyle. Bu da bölgesel şubeleri ayrılır birkaç bölgesel bankalar oluşur. Ve belirli bir bölümde çalışan profesyoneller, bölümleri içinde bilgi var. Bu nedenle, bu gibi durumlarda, biz bankanın çağrı merkezi ya da aşağıda açıklanacak olan diğer araçlarla hizmetlerini kullanmak önerilir.

4. ATM veya self-servis terminalleri için bir yöntem

Şimdi kart aktarmak için Tasarruf Bankası ayrıntıları ATM veya ödeme terminalleri aracılığıyla yazdırmak için izin verir. çek ayrıca kişisel hesabınızı kullanarak olacaktır.

Bu şekilde ayrıntılarını elde etme işlemi çok basittir -, ATM kartı yuvasına takın bölüm "Bölgesel Ödemeler" bulmak, o zaman, o zaman "Bilgi" seçeneğini "Baskı kartı detaylarını."

sistemi "İnternet bankacılığı" aracılığıyla Yöntem 5

Ayrıca karta transfer için Tasarruf Bankası ayrıntıları bulmak için çok hızlı ve güvenilir bir yoldur. Ama internete erişimin varsayar. sistem "Sberbank Çevrimiçi" olarak bağlanmak için, sistemin kendisi bakın veya bir ATM aracılığıyla oluşturabilirsiniz.

Peki Sberbank ödeme transferi için sistemin internet bankacılığı hesabı ayrıntıları yardımıyla öğrenebilirim? Öncelikle giriş ve şifre girerek oturum açmanız gerekir. Sonra, biz sekme bulmak bir "Haritalar" bölümüne, gerek "harita üzerinde bilgiler." Ve tüm gerekli bilgiler vardır. Basın sadece "Yazdır" düğmesi - ve taraftan sahip ayrıntıları.

Ama kartın hesabını öğrenmek için bu şekilde bazen elde olmadığı dikkati çekiyor. Neden isteyebilir? nedenleri nelerdir:

  • kart kredi ise, bu tür bilgilerin Sberbank bunu vermez;
  • Kart maaş projelere işverenden alınıp alınmadığını böylece harita üzerinde sistem verilerinde görüntülenir, sen, boş olacaktır hesabı belirtilmelidir alanını Sberbank ile bankacılık hizmetleri için bir sözleşme olmalıdır.

Yöntem 6: resmi web sitesi

Gerekli tüm banka bilgileri "Sberbank" nin resmi web sitesinde bulunabilir. karta transfer için Ayrıntıları "Hakkımızda" bağlantısını tıklayarak bulunabilir, o zaman "Banka Hakkında" sekmesinden ilgilenen ve harita elde edildiği banka şubesi ayrıntıları orada bulacaksınız.

Sonuç

Burası banka kartına para transferi gerçekleştirmek için gerekli olan Tasarruf Bankası ayrıntıları hakkında bilgi elde etmenin en güncel yöntemler oluşturmaktadır. Sizin için en uygun olan bu yaklaşımların karar. Eğer kredi kartı detaylarını bulmayı başardılar, biz bu para transferi yapan ve para alırken girmeniz gerekecektir çok önemli bilgiler olduğu gibi, onları kurtarmak için tavsiye ederiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.