MaliBankalar

Rusya Tasarruf Bankası Katkı - teminat güvenilirliği

Kaydetmek gerekiyorsa, birikir ve bunların fon fazlası, Tasarruf Bankası açık katkısı çarpın. Kuşkusuz, en büyük bankası-kurtulan güvenilirlik garantisidir. Ama enflasyon oranından daha nedeniyle mevduat faiz oranları, maalesef alt çalışmaz hala çok fazla para kazanın.

Sberbank ruble, Euro ve ABD Doları cinsinden mevduat açar. Buna ek olarak, bir hesap açmak mümkündür İsviçre frangı, sterlin ve yen. Hala (faiz oranlarına ek olarak) kur dalgalanmaları üzerinde kazanabilirsiniz olduğu bir çok girdi, açabilirsiniz.

En karlı Tasarruf Bankası ne katkısı? Farklı teklifler nelerdir? Başlamak banka mevduat bir listesini içeren bir tablo düşünün için faiz oranları ruble hesapları için verilmiştir.

katkının adı

ikmal imkanı

Faiz oranları,%

sermayelendirme

yatırım vadesini

"Yönet"

var

Gönderen 4-6,5

var

3 yıl 3 ay itibaren

"Şarj"

var

4.35 itibaren 7,25

var

3 yıl 3 ay itibaren

"Tut"

hayır

4,5-8,0

var

3 yıl 1 ay itibaren

"At yüksekliği"

hayır

7,25 ila 8.75

hayır

1 yıl itibaren 2 yıla

Bir depozito "yüksek üzerinde" - en Aslında bu Tasarruf Bankasına en karlı katkısı ile başlayalım. faizleri, bundan tahakkuk ve sürelerinin bitiminde aktifleĢtirilmemektedir. Bu doldurulan ve zamanından önce kaldırılamaz. Ama faiz oranı en yüksektir.

Eğer bir yıl için 100 bin ruble koyarsanız Örneğin, sen 7.200 ruble gelir elde edecek. bir yıl süreyle 500 bin ruble yatırım, sen 36.500 ruble alırsınız. Eğer 1000000. Ruble var ve 2 yıl boyunca koyabilirsiniz buysa, o zaman gelir 145.000 ruble olacak.

"Steer" mevduat hesabınızı doldurmak için değil, aynı zamanda faiz ondan alınan almamak sadece isteyenler için tasarlanmıştır.

Tasarruf Bankası Mevduat "kaydeder" - faiz aylık bazda hesaplanır, ikmal olasılığı yoktur. faiz oranı Eğer hesaplarının olduğu için dönemin bağlıdır. uzun, daha ilgi. Eğer düzenli hesabına veya kredi kartı ile aktarabilirsiniz ilgi Tahakkuk. Eğer yüzde kullanmak istemiyorsanız, o zaman otomatik olarak gelir artacak (büyük harfle) mevduat tutarına eklenecektir.

"Şarj" Tasarruf Bankası teminat Eğer bir kar elde etmek değil, aynı zamanda iyi bir miktar birikir olanak tanır. açma ve ikmal minimum boyutu 1.000 ruble. faiz oranı, hem de üzerinde terime göre diğer türleri. 3 yıl - Asgari oran, depozito 3 ay, en fazla açık olacaktır. Faiz aylık, ateş edebilir ve yararlanmak olabilir. Sunulmuştur (bir dönem için uzatma) otomatik olarak hesap uzamasının tekrarladı.

"Emeklilik Plus" - yaşlılar için Tasarruf Bankası için özel bir emeklilik katkı yoktur. Bu üç ayda bir, 3.5 yıllık% faiz tahsil edilecektir emeklilik ödemeleri, transfer edilmelidir. Kullanım kesinlikle serbestçe, işlemiş faiz kaldırıldı veya hesapta bırakılabilir demektir.

kamu hizmetleri için ödeme yapmak için bu hesaptan bir fırsat vardır. Bu amaçla, hatta banka ziyarete yoktu bir kez ödeme emri vermek için yeterlidir.

Oysa çevrimiçi katılım "tut" ve "şarj", "yönetmek" olduğunu bulunmamakta unutulmamalıdır, bu durumda faiz oranları daha elverişli sunulmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.