Sanat ve EğlenceFilmler

"Melekler ve Şeytanlar". Aktörler netice

"Da Vinci Şifresi" nin mantıksal devamı - Bir dedektif gerilim "Melekler ve Şeytanlar", Illuminati, Vatikan'daki antimadde ve organize cinayetleri ile manyetik kabın gizli Düzenin komplo söyler.

"Da Vinci Şifresi" eleştirmenler ve sıradan izleyiciler ve özellikle Vatikan bakanlar saflarında karışıklığa neden oldu. "Kod" Çünkü yutturmaca gişede tazmin edilecektir yükseltmek yana, üretici netice çıkarmak için hızlı. Böylece dünya ekranlarında üç yıl sonra ben netice "Melekler ve Şeytanlar" (T. Hanks, J. McGregor, A. Zurer ilk planın aktörleri) yürüyüşe başladı.

genel atmosfer

Yazar Den Braun "kod" yazmadan önce "Melekler ve Şeytanlar", iki yıl oluşturulur, ancak üreticilerin ilk bölümü ve tam teşekküllü bir devamı olarak uzaklaştırıldı ikinci hayranları karıştırmamaya karar verdi. yönetmen koltuğuna ise yine Ron Hovard, Akiva Goldsman liderliğindeki yazarlar grubu oturdu. Bir chamberlain olarak kasvetli küf zindan, Katolik Kilisesi, vahşi cinayetler, güzel kız-bilim adamı tarihinin ekspres gezileri gibi kesin ikramiye Yuen Makgregor: Bu nedenle, izleyicinin ikinci bölümünde bir türün tam bir set bekliyor. İzleyicinin sevme manevi Hardcore ise Howard'ın "Melekler ve Şeytanlar" yaratılması onun tadı var olacaktır (aktörler çekim işlemi sırasında bu tür sonuçlara varmıştır).

hikayesi Kısa Açıklaması. kravat

"Melekler ve Şeytanlar" - filmi, yazarlar grubu ekranına tuhaf fikirleri getirmek için çalıştık aktörler, ona göre, bütün dünya kaosun eşiğinde duruyordu. Vatikan manyetik antimadde aktif İlluminati antik Düzeni çalışmaya başladı ile carpistiricisi antimadde Papa'nın İsviçreli lansman ani ölüm bilim adamının iddia edilen intihar ve geminin hırsızlık nedeniyle kesintiye uğramıştır yas tutuyor. Saldırganlar - Düzenin üyeleri, tüm üzüntü süpürme yararlanarak, San Papa olarak dört ana yarışmacıları kaçırmaya ve mutsuz başa yemin ve sonra bu şekilde antimadde çalıntı Katolik inancının kalesi patlatmak. niyetlerini Kanıt olarak da, kamu yayını sunulan manyetik gemi gösteren ve yavaş ama istikrarlı bir şekilde bataryayı boşaltın.

Bu arada, bu durum filme gore şüpheci eleştirmenler carping ana dayanak oldu "Melekler ve Şeytanlar". Aktörler - eleştiriler dokunulmaz resim, tek bileşeni.

ana entrika

Vatikan görevlileri nasıl antik mezhep, tarikat, semboller konusunda uzmanlaşmış ve başarılı ilk bölüm plan ortaya çıkarıldı (Tom Hanks) oynadığı Profesör Langdon yardım istemek için başka seçeneği ama var. Yardım için ona sevimli fizikçi Vittoria Vetra (Ayelet Zurer Kadın Oyuncu) ve ekranın Yuen Makgregor üzerinde somutlaşan Chamberlain pontiff, gelir. Her kahraman amacını güden, ancak bir şey de bağlıdırlar - bulmak ve kötü aşmak için. Bu hikaye gerilim kısa bir açıklamasıdır "Melekler ve Şeytanlar". Film, aktörler ve yönetmen Ronom Hovardom tarafından bizzat seçilmiş olan rolü, gişede karşılığını, ama yapamadım ilk resimlerinde başarısını tekrarlamak.

Chamberlain papa

"Melekler ve Şeytanlar" - kimin aktörler bir kez daha dünyaya kendi yetenekleri gösterilmiş olan bir filmdir. Özellikle övgü Carlo Ventresca rolünü gerçekleştirmek, İskoç aktör McGregor kazandı. Aktör büyük bütçeli Hollywood filmleri ve bağımsız film yapımlarda rol aldı. izleyici "ve elbette" Melekler ve Şeytanlar filmi "Yastık Kitabı", "Büyük Balık", "Trainspotting", "Star Wars Moulin Rouge!" in Kinosage "", "Ada katılmak için tanıdık." McGregor ile oynanan Aktörler, onun olağanüstü dramatik yetenek kaydetti. Halen en popüler biri olarak kabul edilir ve aranılan İngiltere'de sanatçılar. hayırseverlik ve dramatik sanatın gelişmesine önemli katkı için Ewen İngiliz memurun Düzenin bir rütbe aldı.

Robert Langdon

dini sembolizm profesörü uzmanı oynar Tom Hanks, aile komedilerde katılımıyla kariyerine başladı, ama dramatik filmi "Forrest Gump" ve filme sonra dünya çapında kabul ettirmiştir "Philadelphia." Ayrıca Spielberg ile yaptığı ortak çalışma için bilinen bir aktör. "Melekler ve Şeytanlar" (film) aktörler, fotoğraflar hangi Hanks kariyerinde en karlı olarak hatırlanacak afiş başlık resmini, süsler. devamı katılım için Aktör muhteşem toplamı oldu - $ 51 milyon.

Vittoria Vetra

İsrailli aktris Ayelet Zurer Vittoria Vetra rol aldı. Onun filmleri anlamlı bir film, "Münih", "Vantage Point" olmamıştır "Melekler ve Şeytanlar" katılma "Adem'in Diriliş." sonra proje Rona Hovarda aktris davet edildi Naomi Watts katılmayı reddetti ve üreticilerin yabancı kökenli aktrisleri almaya başlamıştır. Santa Monica döküm olması, Ayelet sadece üç hafta sonra görev verdi öğrendim. aktris vurulması için hazırlamak için, sorumluluk yaklaştı fizik ve astrofizik öğretmenler danışmak California Üniversitesi gitti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.