SağlıkSağlıklı beslenme

Faydalı özellikleri, vitaminler, kalori içeriği. Havuç - güzellik ve sağlık bir sözü

Bizim sağlık, güzellik ve refah garanti - Doğru, dengeli beslenme. Beslenme halkı sağlığına bilimsel ve teknolojik ilerleme olduğunu bir olumsuz etkisi temin ederim. Bu fazlalık ağırlık, yorgunluk, sık soğuk algınlığı ile doğrulanmıştır. Kötü beslenme daha sağlık sorunlarına neden oluyor. Ne yapmalı? havuç gibi fazla meyve ve sebze yiyin.

Havuç karoten çok içerirler, bu nedenle çocuklar ve yetişkinler için yararlıdır. herhangi bir biçimde havuç yemeliyim: çiğ, buğulama, haşlama. havuç ile Önemli olan ürünün daha iyi emilmesi için bir çanak için küçük bir bitkisel yağ ilave edin. Ayrıca havuç birçok grup vitamin B, D, C, E; mineral tuzlar (potasyum, sodyum, klorür, kalsiyum, magnezyum, fosfat); şekerler. sindirim nedeniyle havuç, normal süreç, metabolizma artırır.

Özellikle kullanışlı rendelenmiş havuç ve havuç suyu. Kalori havuç suyu düşük (100 gram başına sadece 28 kcal). Havuç suyu önlemek değil, aynı zamanda birçok hastalığa tedavi edebilir sadece. havuç suyu düzenli kullanımı vizyon geliştirir ile, sinir sistemini rahatlatır, kan damarlarını genişletir. Eğer artrit muzdarip, kardiyovasküler hastalıklar, o zaman havuç suyu sağlık, canlılık ve enerji vazgeçilmez bir kaynaktır, yorgunluk hissetmek bağışıklık eksikliği var. Ayrıca meyve suyu ülser için doğal çözücü, kanser olarak kabul edilir. Belirgin özellikle boğaz, burun ve kulak, solunum sistemini etkileyen, enfeksiyonlara karşı direnç artar. Düzenli kendilerine özen ve kızlar daha istikrarlı ve daha hızlı bronzlaşma etkisi elde etmek için, oturumdan sonra, uzmanlar havuç suyu bir bardak içmek için tavsiye bilinmektedir solaryum ziyaret edin. Ayrıca onlar cilt ve güneşte bronzlaşma sonra suyu üzerinde hareket ederler. Ama, meyve suyu kullanımında bazı sınırlamalar vardır. Çok fazla meyve suyu içerseniz beslenme uzmanları profilaksisi için adam günde suyu fazla 100 ml içecek gerektiğini söylüyor dolayısıyla, renk, sarımsı hale gelir. suyu tadı kolaylaştırmak için biraz krema eklenebilir.

Birçok kız kesinlikle onların rakamı izliyor ve daha iyi korkuyorlar edilir kalori saymak. Havuç enerji değerinin diğer bitkisel düşük değerden ayırt edilir. Bu kalori dert gerekmez, havuç 100g başına sadece 32 kalori içerir. Kalori havuç bu şeker ve nişasta içeren nedeniyle alır, ancak kendi değerinin 100 gram ihmal edilebilir düzeydedir. Ekstra havuç kalori, hatta tam tersine, bel etkileyen kilo yardımcı olmaz Mandarin daha da küçüktür. En iyi arkadaşın - Bu nedenle, sıfır kalorili havuç mücadelesinde unutmayın!

Eğer ciddiye havuç yardımıyla kilo vermek karar verdiyseniz sağlıklı yemekler için çeşitli seçenekler sunar.

Taze havuç, salatalık ve elma salatası. Tüm malzemeyi rendeleyin, az yağlı ekşi krema, limon suyu, heyecan ile giyinmiş. Sen, otlar bir salata kereviz, bal ekleyebilirsiniz. marul yaprakları üzerinde ortaya çıkan çanak yayıldı.

Havuç kokteyli.   2 büyük havuç, meyve sıkacağı geçmesine domates suyu aynı cam eklemek, kereviz ekleyin ve pürüzsüz kadar çırpılır. İsteğe bağlı olarak tarçın ekleyebilirsiniz.

Diğer sebzeler ile birlikte 3-4 gün boyunca havuç yemeye gereken bazı diyetler vardır. Etkili havuç diyet yukarıda da belirtildiği gibi, bu sebze aşırı tüketimi sarı cilt tonu sorun neden olabilir, çünkü senin için çok iyi değil. Daha etkili ve zararsız bir hafta sadece bir kez havuç gün kullanımı vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.