MaliBankalar

Tüzel kişiler için yerleşim ve nakit hizmetleri. bankacılık hizmetlerinin listesi

Tedarikçilerle yerleşim uygulayan müşteriden ödeme alma sürecinde herhangi bir organizasyon, personel maaşları sağlar. Perakende satış yerleri hesaba nakit gelirleri kayıt ve Veda katılımcılar yabancı ortaklarla yerleşim yürütmek. Yani, tüzel kişiler için yerleşim ve nakit hizmet edilir - bankacılık hizmetleri talep edilir. sorusu amacıyla bir kredi kurumu seçmek nasıl.

Ne aramaya?

Çoğu kuruluş hizmetlerinin standart bir kümesini kullanır. Ve RKO ölçüde son yıllarda genişledi. Şimdi sıra nakit yerleşim değil sadece müşteri hizmetleri, ve hizmet yelpazesi, arasında:

  • hesap ve fon transferinin bakım;
  • Uzak tutulması;
  • bordro hizmetleri;
  • Nakit servisi (nakit makbuzları elde).

hizmet için bir banka seçimi, sen bir dizi faktörü dikkate almak gerekir.

maliyet RKO

Temel ve ek keşfinden için döviz hesapları bazen ücret uygulanır. Bu tek seferlik ödeme ve örneğin nakit servis müşterilerine, aksine küçük. Ticaret nokta bankaya nakit gelirleri almak için her gün gerekiyor. Bu amaçlar için, toplama emretti. Bu ücretli bir hizmettir. Bir müşteri nakit kendi dalında getirirse, hesaba onların transferi için ücret işlemlerin sayısına bağlıdır. maliyeti daha düşük, daha fazla.

nakitsiz ödemeler uygulanması da operasyonların adedine göre ücret. Bazı bankalar ay için sabit bir ücret.

Bazı finans kuruluşları bir paket hizmeti sunuyoruz. Bu sınırlı sayıda operasyonların bir dizi içerir. Aktif SP olabilir bu hizmetin karlılığı hesaplayın. Bunu yapmak için, gerçek ile paketinde önerilen işlemlerin sayısını karşılaştırmak gerekir. Neden IP sadece? Sadece özel girişimci ayda beş işlemleri harcama yapabildiğinden: bütçesine vergi gönderip karta cari hesaptan maaşını sıralar.

Diğer ödemeler

çalışanlara maaş vermek işletmeler, en az ayda bir kez hesabınızdan para çekme gereklidir. Bu çalışma sırasında da komisyon tahsil. harcamaların aslan payı plastik kartların fon transferi üzerindedir. Ancak, bu maliyet kalemi bankada maaş projeyi alarak azaltılabilir.

Özel girişimciler ve kuruluşlar olarak uzaktan bakım kullanımı için çok popüler bugün. Sistem "Banka - müşteri - Online" ödeme yapmak için zaman, kağıt ve para tasarrufu sağlar. Çoğu kredi kuruluşlarının programın kurulumu ve elektronik anahtarlar sağlanması için bir ücret, ancak hizmet genellikle paketin toplam fiyata dahildir.

hizmet

Önemli bir rolü de hizmet kalitesi ve hızı ile oynanır. Daha önce bir çek hesabı açma LLC veya IP, banka şubesine gelip onlarla çalışabilirsiniz görmek için personel ile buluşuyor. Bu aşamada, hizmetler, bürokrasinin olmaması ve çalışma saatlerinin tüm aralığı değerlendirmek gerekir.

Yerleşim kasa hizmeti belge işlem hızı olarak tahmin edilmektedir. Faturaları ortak sırada tutulur açıktır. Ama bazen ödeme sistemi iş günü sonunda oluşturulduğu takdirde, örneğin hızlı işleme operasyonları için bir ihtiyaç vardır. Çoğu banka bu sorunun hızla işlemi yürütmek için isteği ile bir telefon görüşmesi operatör tarafından çözülebilir. diğer ödemelerin daha hızlı işlem için önceden başvuracak.

kredi kuruluşu yerleştirin

Gerçi en önemli değildir, ama yine de önemli bir faktördür. girişimci faaliyeti Bir şehirde konsantre değilse şube ağının varlığı çok önemlidir. Bu durumda, bankanın herhangi bir şubesine başvuruda, ve derhal geçerli hesaptan nakit kaldırılmasını gerçekleştirebilir.

Bu aynı zamanda yazılım ekipmanı bulunmadığını ve maliyetini içerebilir. "- İstemci - Banka Çevrimiçi" Sistem bir İnternet bağlantısı bulunması dünyanın her yerinde ödeme yapmanıza olanak tanır.

kredi alma

Daha iyi Soru kaldıraç hesap açmadan önce erken bir aşamada tartışmak. Her zaman daha kolay pazardaki diğer teklifler aramaya yerine, "kendi" banka ile anlaşmak. Buna karşılık, müşterileriyle kredi kurumu daha az evrak ve daha hızlı süreçleri uygulamaları gerektirmektedir.

Önerilen koşullar girişimci memnun olmayan olasılığı çok yüksektir. Bu konuda, en kolay LLC olarak. Bunlar birkaç banka hesapları izin verilir. Ancak SP başka bir banka bulmak zorunda kalacak. Ve dostça parçası bir finans kurumu ile çalışmaz. diğer kredi kurumlarına çeviri hizmetleri için tahsil edilecektir.

Rus pazarında durum

Tüzel kişiler için nakit hizmetleri için bir sözleşme imzalarken dikkat etmek gerek ana faktör, paket hizmetler piyasasında sağlanan açıklamaya açın. Tüm bankalar, daha yukarıda tarif edilen faktörlere bağlı değerlendirilir tartışılmıştır.

OJSC "Rusya'nın Sberbank"

Tüzel kişiler için nakit hizmetleri için sözleşme yürütmek amacıyla, örgütün çalışma ofisi tesislerinde bir kira hazırlamak için belgelerin standart pakete ek olarak gereklidir. Sonra, 2 bin nakit toptan ödeme için üç gün beklemek gerekir. Ovuşturun. Bir hesap açarak ve daha sonra başka seçilen tarifeye maliyetini ödemek için (2,2-3100. ovun.). Bu ücret, elektronik ödemeler için hesap yönetim hizmetleri, uzaktan hizmetlerin maliyetini, tüm nakit işlemleri ve referans sağlanmasını kapsamaktadır.

büyük kredi kurumu gibi, Sberbank dalları bir gelişmiş ağı, düşük maliyetle sağlanan hizmetlerin kapsama alanı daha geniştir. Ama müşteri yorumlarını hizmet kalitesi çok arzulanan bırakır onaylamak. Kasiyer Sabit hat, ödemeler ve zayıf teknik destek sürekli işleme değil bankanın lehine kanıtlanmaktadır.

OJSC "Gazprombank"

tüzel kişilere cari hesapların açılması için uygulamaya bağlı kurucu belgelerin noter onaylı sureti, iki hafta olarak kabul edilir. Üstelik güvenlik hizmeti tüzel kişilerin yasal tescil varabiliriz. Bu bir kredi kurumu olumsuz taraflarından biridir. Tüm hizmetler bir paket içerisinde, ancak ayrı ayrı değildir. ücretsiz Hesap bakımı. Ama onun keşif 2.5 bin ödemek zorundadır. Ovuşturun. 13 ila 100 ruble bir ödeme emri ücret gerçekleştirilmesi için.

CJSC "VTB 24"

hizmetin daha çekici ve nitel koşullar ikinci sağlayan devlet bankası. Tüzel kişiler için nakit hizmetleri için "VTB 24" uygulamaları üç gün kadar düşündüğünü, başka kontroller gerçekleşiyor ve hemen 2 bin için bir cari hesap açan edilir. ovuşturun. istemci için 1200. Rub. başlangıç paketinin koşulları kapsamında hizmet verilen ilk ay, Ve sonra (3 bin. Rub.) en uygun tarife planı seçin. Bono tanesi 25/60 ruble (kağıt ve elektronik versiyonları sırasıyla) pahasına işlenir. Para için müşterilerin miktarının% 1'ini ödemek zorunda kalacak. Hızlı bir kalite hizmet için küçük bir ücret tahsil edilecektir. Bu kredi kuruluşunun tek dezavantajı budur.

JSC "Rosselkhozbank"

hesap açma ücreti - 2000 ruble ..

Aylık bakım - 800 ruble.

Uzaktan bakım - 200 ruble.

faturaları Holding - 30 ruble.

Benzer koşullar FK "Açılım" sunuyor. Tek fark nakit hizmetleri için bir uygulama sitesinden doğrudan çevrimiçi yapılmış olmasıdır.

"Alfa-Bank"

Bu kredi kurumu şube ağı ve kaliteli hizmet geliştirdi. Bir hesap açmak için karar verirken, sen, hizmet rezervasyon ayrıntılarını kullanabilirsiniz sen kendi ofisini ziyaret edemezse, sağ ofiste yöneticisi diyoruz. Banka uzaktan hizmeti kullanmak için müşteriler motive eder. . 150 ovmak - Bu amaçla, o $ 0 miktarına ve kağıt e-faturalarını işlemek için tarifeler kurdu. aylık abonelik ücreti. 555 ruble dan, Ve% 25 peşin ödeme indirim. Böyle kaliteli bir hizmet için büyük bir ücret alınmaktadır. Bu durumda, kredi kurumu kesinlikle gönderilen tüm belgeleri izler.

OJSC "Promsvyazbank"

Bir kredi kuruluşunun bir istemci olabilmek için, o 590 ruble ödemek için gereklidir. Bir hesap ve başka 550 ruble açılması için. onun bakım için. Banka kabul avans ödemeleri azaldı hizmetlerin maliyeti ile üç, altı ay ve yıl. Hizmet, bir pakettir. Aynı zamanda müşterilerin şarj PSB derece güvenli çevrimiçi ödeme ücretsiz hizmetini kullanabilirsiniz. nakit çekim ücreti - - sadece piyasa fiyatları çok daha yüksektir oranı% 1 ila% 12.

OJSC "Rosbank"

Onun müşterilerin kredi kurumu hizmetinin altılı paket sunuyor. RKO için Tarife birlikte bir müşteri hesabının açılmasıyla, eğer berabere azaltılmış maaş projesi, kredi, mevduat veya kart açılır. 1.200 ruble bir kerelik ödeme. hesabı bakımı için de 450 ruble ödemek zorundadır. Diğer bir avantaj - hesap hesap dengesi üzerinde% 2 yükü, 300 bin Kremi aşan.. istemci kullandığı hizmetler için ödeme yapar. Ama Tarife garantilerinin sadece ek ürünün satın geçerlidir.

ZAO "Raiffeisenbank"

bütünleşik hizmet paketinin maliyeti şirketin ciro bağlıdır. asgari tarife "Temel" 1200 ruble mevcuttur mı. Ayda. Bu miktar açılması, bakım ve uzaktan bakım için ödemede bulunuyor. hesabın 20'sinden sonra her ödeme emri işlemek için 25/120 ruble tahsil edilecektir. Birim (elektronik / kağıt varyantı). Bankaların hizmetlerini kullanmanın avantajı paketi çerçevesinde mevcut terminaller ve uygun şartlarla bordro projesi olduğu gerçeğinde yatmaktadır. Fakat birçok müşteriler ek gereksiz seçenekler çok sayıda karıştı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.