Spor ve SağlıkUygunluk

O düzenli egzersiz ailenizin sağlıklı alışkanlık haline sağlamak öğrenin.

Düzenli egzersiz sadece genel durumunu iyileştirmek değil, aynı zamanda vücut sağlıklı yapmaz. Aşağıda bütün aile içinde egzersiz alışkanlığı geliştirmek için nasıl önerilerin dizisidir.

Genellikle başlayarak kolay değildir

alışkanlıkları gelişimi için zaman alır. Genel olarak, bize bu zevki veya hemen görünür bir etki verir şeye verir şeye alışmak daha kolaydır. Ne yazık ki, egzersiz şey bu tür ait değil ve başlangıçta düzenlilik sorunlu olabilir korumak için. Paradoksal olarak, çocuklar ailelerinin daha hızlı aktivite yeni bir form alışması, ancak diğer aile üyeleri yeterli destek aldınız yoksa da hızla çocuklar, onların avcılık kaybedebilir.

Sağlıklı diyet - iyi bir temel

egzersiz aile oturumları karar vermeden önce, uygun bir diyet özen gereklidir. diyet, aşırı tatlılar, şekerli içecekler veya fast food dan Dışlama çabaları boşuna olmayacak gerçeğine yol açar. Aynı zamanda, fiziksel efor yoğunlaşması enerji, protein, antioksidanlar ve dolayı vücut sıvısının doyma orada da çok önemlidir grup B vitaminleri ihtiyacını arttırmaktadır hatırlanmalıdır.

egzersiz eğlence başladı yapmaya çalışın

Çocuklarla yetiştirmek istiyorsanız, yetişkin çocuklar için egzersizler çoğu çok ilginç çok monoton değil görünmek çok muhtemeldir. Bu nedenle, sırayla çocukların toplu eğlence ve oyunlar farklı türleri hakkında düşünmek için ikna etmek. Eğer çocuk sahibi veya egzersiz çeşit yürütmek için açıkça isteksiz hissediyorum Benzer şekilde, en azından başlangıçta, kendini zorlamak için daha iyi değil. Derin bir tatmin duygusu var ne neden zor ve yorucu bazen olduğunu bir kez sevilmemiş tatbikatlar ve gerçekleşme dönen birkaç ay eğitim, sonra şimdi, kolay gelir.

aileyi güçlendirmek için bir yol olarak fiziksel egzersiz

Günün her zaman çizelgesi Birlikte vakit geçirmek için izin verse de, ortak tatbikatlar yapmak için bir haftada en az bir kez deneyin. fiziksel koşullarını iyileştirmek için çalışıyoruz başkalarının Gözlem, doğal içi aile bağları güçlendirme ve ortak amaç birliği duygusu oturumu tekrar söz değil için motive olacaktır. Ayrıca, ulaşmak istediğiniz ne yapmak ve hakkında konuşmak bir isteksizlik zirveye egzersizleri yapmaya ne zaman üstesinden gelmek için izin verir.

Nasıl zor anları aşmak için?

Sen biraz zaman egzersizleri yapıyor, ama etkisi görülmez ve yorgun ve cesaretini misin? Ne yazık ki, kesinlikle normaldir ve tekrar tekrar ortaya çıkar. Coşku genellikle sinüs dalgası ile karşılaştırılabilir - öfori ve tatmin an hiçbir ilerleme kaydettiğini dikkat edin olacağım egzersizlerin düzenli oturumları kendinizi zorlar, süreleri gelip özlemle onların tamamlanmasını beklenen olacaktır sonra. Bu adım çok zor olabilir, ama genellikle kaybolur. yorgunluk ve memnuniyet eksikliği nedeniyle vücudun yorgunluk Olmak ya da iş veya kişisel problemler de stresten örneğin başka bir şey, kaynaklanabilir - Bu durum uzarsa Ancak, bir ara düzenlemek için değerli olabilir.

Kendinizi raydan düşmesine izin vermeyin

Her fiziksel egzersiz vücudun yetenekleri ve yaşla birlikte koordine edilmelidir. Çok yorgun ve işlenmiş olduğunda, uyku pahasına egzersiz imkansızdır. Aynı mutlaka hemen okuldan sonra veya başka herhangi bir uygulama çabaları sonrasında egzersizleri yapmaya gerek yok çocuklar için geçerlidir. Tüm temeli - Sağlıklı bir dengenin korunması. herhangi bir şüphe durumunda, bir doktor, diyetisyen veya iyi bir kişisel antrenör danışmak faydalıdır.

Sağlıklı kalın!

malzemelere göre DocPlanner.ru

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.