BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Clay Lincoln: Bir karakter

Şu anda, fanlar Mafya oyunu serisi sayısız. bu oyunlar sonsuza oyuncuların milyonlarca hafızasına kazınmış, çünkü sebepsiz değildir. Onlar sadece dinamik gunfights için, seting ve zaman aralığı, ama onun eşsiz hikayesi sarılmak. Tabii ki, bir mafya oyunları hakkında çok, ama kayda değer çok az.

Mafya 3 tüm dünyada oyuncular arasında en çok tartışılan konudur nedeni budur. Clay Lincoln - tartışmada ana teması kahramanı olduğunu. o kadar şevkle metinde ayrıntılı ele niçin günü.

badminton topu

o ondan önce başka kahraman neden olmayacak şekilde - Neden oyun "Mafya" (Lincoln tutkal) ana kahramanı serinin hayranları çeşitli duyguların bir fırtına neden oldu edilir? Ve bu çok basit. Şu andan itibaren, kahraman siyahtır. Bu oyun için ilk karavanda netleşti. Ve fanlar o olumlu ve olumsuz, duyguların bir fırtına neden oldu. Hikaye önemlidir - haber bazıları, kahraman derinin rengi ne fark demek, yakalanmış değil. Ve diğerleri, tam tersine, siyah mafya nerede gördüğünü gerçeğini içerliyordu güvenerek?

Her ne idiyse, oyun yukarı ve dikkat dağıtıcı koymak zorunda kalmazsınız yinelemek zorunda. Ancak, daha fazla insan cilt rengine kayıtsız hale gelmektedir. Her geçen gün daha ağa oyun yayıldı hakkında daha fazla bilgi ve unutma ile Geliştiriciler olayın ayrıntılarının anlatmak ve birçok görüşüne göre, bu mükemmel. Ama hikaye şimdi, ayrıntılı olarak açıklamak, dokunmaz kim oyun "Mafya 3" Lincoln Clay karakter.

Biyografi. çocukluk

Tüm bu Lincoln'ün Clay'in çocukluk hakkında bilinen New Bordo güney-batıda, Amerika'da bulunan Delray Hollow, doğdu olması. Onun kendi annesi Dominik olduğu bilinir ve doğrulanmamış haberlere göre, o bir İtalyan babası var. Ancak oyunda ebeveynlerin rolü gibi erken iki yıl gibi yüksek değil Clay Lincoln kendi annesi reddeder gelen yetim haline gelir. o bir Katolik yetimhanede olmasının nedeni budur. O kanat Jameson'un babası altına aldı. O kapalıdır barınağın bu çağda on üç yaşına kadar Lincoln yeni babası olur ve yine artık olur.

Ama Lincoln vazgeçip dünyada onun yerine aramaya devam eder vermedi. Sam Robinson işlerini çalışan bir mafya grubuna, - onun için arama "Kara Mafya" yol açar. Bu noktadan itibaren, Sam Lincoln kanatları altına alır, bu yüzden bizim kahraman yeni ailesini bulur.

On dokuz yaşında anda Lincoln gönüllü Vietnam'da savaşmak gönderildi gerçeğine götürür ABD Ordusu, gider. Nerede Özel Kuvvetler hizmetinde görev, dört yıl kalacak. Ortağı ancak bu özelliğinin kahramanımızın en iyi arkadaşı olur ise, John Donovan. Onlar 1966 yılında bir araya geldi.

Rol Mafya III

Yeni Bordo Lincoln Clay döndü yılında Vietnam'da olayı bittikten sonra, o oldu. Ana karakter savaşın bütün kabusu hissetmek sonra Mafya 3, şu andan itibaren süre olarak aslına vardır. bulduğu ve sevdiklerini ve arkadaşlarını kaybettikten sonra, o daha acımasız ve soğukkanlı tamamen farklı bir kişi haline geldi. Vietnam ona onun karakterini, temperli ettiğini oğlan olduğunu, ama o bir adam oldu sonra. Duygular henüz çalıştırmak ve siyahlar ile ilgili olarak zaman galip durum. Tam zamanında New Bordeaux o Irk Ayrımcılığının zirve oldu.

Clay Lincoln tek bir nedeni memleketine geldi: o kendi olarak götürdüm ve ailesine bırakarak, his nebroshennym verdi adama veda etmek istiyor. Sam Robinson - O adının baba konuşmak istiyor.

Konuşma sırasında Sam Lincoln şükran ifadesi olarak geçen komisyon gerçekleştirmek ikna eder. İki mafya grupları arasındaki ilişki artık (yani "Kara Mafya" ve İtalyanca) Parlayan söylüyor. buna apendiks, Cem hala İtalyan mafyasının başıdır para Selu Marcano, borçlu.

onu dinlerken sonra Lincoln bu sorunu çözmede yardımcı ve çatışma iki taraf arasında uzlaşma Salah evinde bir barış toplantısı müzakere etmeyi kabul eder. Sam Robinson ve Clay Lincoln ailesinin tamamı için yeni bir fırsat olarak görüyoruz. Ancak, Sal bu diğer düşünceler hesaba üzerinde. İtalyan mafyası eksik silah ve acımasızca "Kara Mafya" tüm üyelerini öldürmeye başlar. bir ve bütün çökertilmesi sonra, Lincoln için alınan ve kafasına bir kurşun izin vardır.

Bu oyunun sonu olurdu, ama Lincoln kader iradeyi kurtulur. ciddiye yaralandıktan sonra bir rehabilitasyon kursu olması, o çünkü biri yaşayabileceği ne bu dünyada tek bir şey fark eder. Bu intikamdır.

Açıkçası, Mafya III - er ya da geç biter, bir oyun ve herhangi oyunu. bizim durumumuzda Yani. Şimdi intikam alacağını sonra kahramanının ne olur, konuşalım.

oyuncu önceki son görevin sonunda bir seçim olacaktır: teğmen veya sağ biriyle kural, şehri terk.

Eğer şehri terk seçtiyseniz Lincoln de benim istediğim gibi, California'ya gitti. FBI onu göz ardı ve yaşamayacaktır. O evlenmek istiyor kadın karşılar. O büyük bir işi vardır ve Yeni Bordno içinde Vito Scarlett, kurmaylarının birini çalıştırır ederken, mutlu bir hayat.

seçerek "Edit Teğmen," Lincoln kenti yönetmeye başlar ve onun imparatorluk Kuzey ve Güney Carolina'da kadar uzanıyordu. diğerleri için bir idol olduğunu ve okul ve hastaneler onun onuruna inşa edilecek Bununla birlikte, giderek, uyuşturucu ilgi olacaktır.

Seçme "Edit biri" Kil Cinayet mahallinden bırakarak bütün yoldaşlarını öldürür ve arabasına oturur, ama o patlar. Ve büyük bir yeni mafya ömrünü biter.

Açıklamalar

oyuncu kazmak zorunda kaldı ve geliştiriciler kendilerini şu sonuçlara varabiliriz anlattı bilgiler temelinde:

  1. Lincoln yüksekliği 1.95 m'dir; ağırlık - 95 kg ve o orta gövde ve siyah saç.

  2. Lincoln - Bu Vietnam Savaşı geçmiş ikinci ana karakteri olan ve bir emektar haline geldi.

  3. Lincoln belirteci verilen bilgilere dayanarak, ekibi ilk negatif kan ve öyle Katolik olduğunu görebilirsiniz.

Kil - oğul Joe?!

Hatta internet rivayete koştu o Lincoln Kil - Oyunun ikinci bölümünde gelen oğlu Joe. İlk bakışta, bu çılgın bir fikir, ama onların yüzlerine bakmak ve onları eşleşirse, bazı benzerlikler kayıyor. Aslında bu durum gererek bu sözde Lincoln'ün babası - bir İtalyan, sadece bu teoriyle uyuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.