Sanat ve EğlenceLiteratür

Vladimir Larin: biyografi ve kitaplar

Vladimir Nikolaevich Larin - Bilinen jeolog ve 40, ilginç, bilgilendirici ve bilimsel makaleleri nedeniyle yazmış yazar. Vladimir Nikolayevich - jeolojik-mineralojik bilimleri doktoru ve çok sayıda kitabın yazarı.

biyografi

biraz artırdık ve biyografi bilgiler vermekten Bu insanın hayatında sağlar. Onun 1939 yılında doğduğu bilinmektedir. Liseden sonra Vladimir Larin Jeoloji Bölümü'nde Moskova Devlet Üniversitesi'ne girdi. 1962'de başarıyla bunun bitirdi.

Yedi yıldır, Larin Vladimir Nikolayeviç nadir mineraller alanında üzerine tezini yazdı, 1968 yılında başarıyla onu savundu. Ondan sonra hemen 1989 yılında Akademik Konseyi kendilerine sunuldu aşağıdaki tezi, yazmaya başlayın. Şu anda, doktora tez konusu Toprak, onun yapısı ve gelişmeydi.

Doktora tezi, sadece başarıyla savunan, ama yakında İngiliz Kanada'da en prestijli yayınlarından birinde yayınlandı.

bilimsel keşifler

Vladimir Nikolaevich önemli bilimsel bulgulardan biri Dünya aslen hidrür oldu hipotezini başladı. Rus jeologlar değil bu hipotezi Larina sadece ilgi, ancak bu bile onu desteklenmemektedir. Vladimir Larin Earth bileşimi başlangıçta Geospheres hidrit olduğu düşünülmektedir.

bunun merkezinde temelde sadece bir metal, silikon, ve hidrojen oldu. Ama gezegen zaten başka Dünya'nın iç salınır hidrojenin etkisi altında gelişmiştir. Bu hipotez Larin hacim metaller, bunların alaşımları ve bileşikleri içerir, ancak oksijensiz gezegen küre temsil inanmak için neden verdi.

dünya O'nun vizyonu Vladimir Larin hipotez gezegenin yapısı hakkında aynı varsayımı ifade Akademisyen Vernadsky, bilimsel görüşünü doğruladı. Birçok üniversite hipotezi Larina eğitim-metodik kompleksleri üzerinde geliştirdik.

Bilimsel makaleler Larina

2013 yılında Vladimir yaptığı araştırma makaleleri birçok yayınlanmış dergisi "petrolün derinliği", elektronik versiyonu baskısında dahildir. Bugüne kadar, Vladimir Larin Earth, yapısı, gelişimi ve gelecek hakkında birçok makaleler yazdı.

bilimsel çalışmalarıyla, yazar göstermeye çalıştı ve yakın gelecekte olabilecek gezegen, modeli. Vladimir Larin yakında bakacağız gezegenimizin jeoloji ve kimya açısından hem de gösterdi.

İlgili bilim adamları ve dağlar ve volkanlar kökeni. Bu konu aynı zamanda onun araştırma ve bilimsel çalışmaları adamış. Araştırmaları sadece dağlar çok gergin, aynı zamanda, jeologlar göre, metalik ve metalik olmayan olabilecek maden yatakları, sorusunu kabul edilir neden volkanlar, kalbinde yatan dahil.

Yaratıcı yazma

Vladimir Nikolaevich Larin sadece seçkin bir bilim adamı değil, aynı zamanda yetenekli bir adam olarak kendini ilan bilimsel içerik birkaç mükemmel kitap yazmıştır. Bugüne kadar, o beş kitap yazmış, ama hepsi onun bilimsel çalışma için ayrılmış bulunmaktadır.

Yazar, gezegenimizin yeni konseptinin vizyonunu sunuyor hangi denilen Larina kitabında "Bizim Kara," biri. Bilim adamları (o yüzey ve Dünya'nın derin yapıların meydana, hangi süreçleri kökenli gibi) gezegen oluşumunu sadece iz çalışıyorsanız, aynı zamanda gelecekte gezegen bekliyor ne gibi değişiklikler anlamak için. Daha önce bahsedildiği Vladimir Nikolayeviç, yazılı beş kitap şunlardır: "hydridic yeryüzü teorisi", "Seyrek maden granit oluşumları", "Bizim Land", "hydridic yeryüzü teorisi 2. baskı," Ve "Dünya: Bizim orijinal yeni bir jeoloji hidrojen zengin gezegen. "

Eserleri arasında kitap ve hidrojen Dünya'nın gazın tahliye edilmesi ve nasıl yağ gezegenin derinliklerinde oluşan yaklaşık eşyalardır. Ama uzun bir süre için, Rus jeologlar eserleri yer değildi ve dikkate alınmamıştır. Sadece son zamanlarda yaptığı bilimsel makale ve kitap popüler oldu. Vladimir Larin hidrojen enerjisinde yeni ve daha şeffaf yaptı. Kitaplarının ve modern bilim ve sanayinin gelişmesi için çalışmaların değeri küçümsenemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.