Spor ve SağlıkFutbol

Rus orta saha Ivanov Egor

İvanov Egor - şu anda kulüp "Yenisey" için şu an için oynayan bir Rus futbolcu. O sadece 24 yaşında olduğunu, bu yüzden sadece yetişkin futbol dünyasına giriyor. Ivanov Egor merkez yarı konuşan, ama aslında örneğin bir destek bölgesinde yer değiştirebilir bir genel merkez alan ve kurucu konumudur.

Erken kariyer

İvanov Egor o futbol oynamaya başladı Omsk, Rusya kentinde 19 Haziran 1992 tarihinde doğdu. O biraz büyük oldu, ben en güçlü kulüpleri CSKA Moskova birinde gezen gitmek, Rus başkenti Moskova'ya gitti.

Orada oğlan aldı ve sürekli kulüp üzerinde bir gösterim yapmak seviyenizi artırarak, yerel bir futbol akademisinde okumaya başladı oluyor. Ve Ocak 2010'da, nihayet kulüp profesyonel sözleşme var, ama o ana takımda yer iddia edebilirdi ki maalesef onun düzeyi, yeterince yüksek değildi - değil başlangıç sanatçısını söz. Dolayısıyla futbolcu sadece CSKA çift için profesyonel müzik yapmaya başladı.

İlk takıma almanın şansı almadan, o rezerv takımın oynadığı üç buçuk yıl - Ivanov Egor zaman oldukça uzun süre geçirdi. böyle koşullarda kaybetme ve tam bir futbol oynamak için fırsat almanın daha kalıcı formu olamazdı çünkü bir sonucu olarak, 2013 yılının yaz aylarında, oyuncu vermeye karar verildi.

"Yenisey" kiralık

kopya halinde alçakgönüllülükle oynadığı, ama her zaman büyük bir şeyin hayal futbolcu - Ivanov Egor. Kısa bir süre CSKA ile sözleşme imzaladıktan sonra, o yüzden memnun duble ilk takımda parlamaya küçük olduğunu fark etti. O yeni bir ortamda kendilerini gösterme şansı varken Fakat o mutlu şans atladı.

o ödünç "Yenisey" geldiğinde, o zaman o olabilir en iyi gösterdi. Fotoğraf olmuştur ve spor dergilerine kapak görünmeye asla olasılıkla asla futbol, - Ivanov Egor. Ancak, "Yenisey" o 33 maçta oynayan inanılmaz yüksek kaliteli bir sezon geçirdim ve iki asist verdi. Ve CSKA artık ihtiyaç vardı aslında verilen "Yenisey" memnuniyetle 2014 yılında kalıcı olarak kulüp için oynamaya başladı genç oyuncu, tam bir sözleşme imzaladı.

Yeni bir başlangıç

İvanov Egor - kimin biyografi futbolcu, sadece kendisinin yinelenen CSKA tam teşekküllü kariyer denilen olamaz geçirdiği üç buçuk yıl olarak, şekil almaya başlıyor. Ancak, hatta kulüp olsa ve, "Yenisey" in, Birinci Bölümü'nde görev yapar, fakat Premier Ligi'nde İvanov ekibinin önemli bir üyesi haline gelebilir değildir.

ilk tam sezonunda o 25 oyun geçirdi ve iki asist verdi ama ikinci sezon oyuncunun bir yararı oldu. Altı hedefleri ve işaretlenmiş dört asist gol, saha 40 kez dışarı çıktı. Bu sezon, futbol sonuçları da etkileyici - o zaten yer almak başarmıştır ettiği 22 maçları, Egor bir hedefi ve dört asist attı.

Genelde, yeni bir kulüp olarak, kendini buldu ve sıralamalar yüksek tırmanmaya "Yenisey" her yıl yardımcı olan iyi futbol, göstermeye başladı.

Milli takımın Performanslar

Rus milli takımı için olduğu gibi, daha sonra Yegor davete henüz almadık. o bir futbol okulunda CSKA iken Evet, büyük bir yetenek olarak kabul edildi. Daha sonra, on sekiz yaş grubunda genç takım Rus kesiminde iki maçı geçirdi ondokuz gençliğine yedi maçta oynadı. Geçen oyuncu o üç maçını geçirdiği yirmi yıllık gençlik, zorluklar olma.

O zamandan beri, Ivanov görüşmesi alamadım - o bile yirmi bir yaşındayken gençlik takımında ulaşamadım - Temel yetişkin hatta Olimpiyat takımların şey söylemek. Tabii ki, Yegor "Yenisey" mükemmel sonuçlar göstermeye başladı şimdi zaman, onun kulüp ile yeni bir seviyeye yükselecek kadar yüksek sesle kendini ilan Buna bir şans var Premier Ligi'nde herhangi birinin yaptığı Bildirimi - o zaman en azından Olimpiyat takımını alma şansı önemli ölçüde artacaktır.

şimdi her şey onun çok ellerde yüzden Egor, sadece 24 yaşında. İyi bir çok daha başarılı oyuncusu sonrasında nedeniyle çifte CSKA üzerinde vardı zincirlerinden kurtulunması olabilir, bu tamamen açık izin vermeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.