OtomobilArabalar

Nissan Wingroad: Japon Faydalı Araçlar hakkında en ilginç şeyler

Nissan Wingroad - Bu ticari araç Japon endişe ışığında üretilen "Nissan". O iç piyasaya yönelik üretti. Bu model çok popüler hale geldi - Japonya ve Uzak Doğu'da hem. Neden? Bu, pek çok nedenleri vardır. Eh, en azından bazı anlatmak gereklidir.

modeli ile ilgili Kısaca

Yani, Nissan Wingroad olmasına rağmen - Makine yerli Asya pazarı için üretilen, ülkemizde popülerlik kazanmıştır. Ruslar bu sınıfın araba gerekli şık ve ilginç tasarım ve özellik setine minibüs sayesinde ekledi. Daha araba Güney Amerika'da tanındı. Bunlar soldan direksiyonlu bir versiyonunu satmak. Peru taksiler çoğunluğu gibi bu modelin arabalar olması ilginçtir.

Öncül Nissan Wingroad WFY11 saniyelik body - Bu vagon, Sunny California olarak da bilinir. Bu arada, bu model aynı zamanda büyük bir popülerlik kazandı. Bu nedenle bu şaşırtıcı değildir ve minivanlar kendilerini kaydedildi takipçisi, göze çarptı.

Birinci nesil üzerinde

İlk Nissan Wingroad (vücutta yapılan Y10) Güneşli platformda kurulmuştur. Potansiyel alıcılar daha sonra 14 farklı değişikliklerin bir seçenek sunuyoruz. aralık otomatik şanzıman ve mekanik vardı. Artı, üreticiler bile dört çeker versiyonunu geliştirdik. Ne powertraıns olacak? Çoğu bu satın alma modeli - 125 beygir gücü geliştirir 1.8 litre motora sahip bir araba. yük ve yolcu otomobil için iyi göstergesi. Seçenekler, elbette, mütevazı - ABS, dört pencereli, iki hava yastıkları, elektrikli aynalar, klima. Prensip olarak - her şey sen gerekebilir. Ve tabii ki, rahat bir salon. Aslında, rahat bir sandalye yaratmak ve iç bol bırakın - geliştiricilerin ana hedefi olduğunu söyledi. Ben bunu başarmak yaptığını itiraf etmeliyim.

ikinci nesil

1999 yılında yayına başlayan Nissan Wingroad, seleflerinin ilk nesil aksine, dönüştürülmüştür. Bu makine daha detaylı tasarım çalışmaları takip etti. İlk olarak, bir model ön kısmı iyileştirilmiştir. Sonuç olarak, Nissan Wingroad satışları önemli ölçüde artmıştır. araba daha hassas ve dikkatli bakmaya başladı çünkü. önemli bir kalite kendisi için bir araba satın alırken dikkat etmek gereklidir - Ama iyi görünüm olduğu bilinmektedir.

2001 yılında, bu model beş bin kopya miktarda satıldı. (Bu versiyonda sadece optik farklıdır hesap Nissan Wingroad AD, içine almak değilse) Bu vücut yaklaşık 47 farklı modifikasyonlar saklanıyor olabilir. Eh, potansiyel müşterilere mevcut hangi sürümü, o ayrı konuşmak gereklidir.

Hakkında güç üniteleri

İkinci nesil arabalar kullanılabilir için Eh, münhasıran benzinli motor-. O güçlü, ancak minivanlarında uygun değildir. En zayıf 86 beygir gücü hazırladı. En güçlü - 190 "atlar". Onlar mevcut ve sözde "ortalama" varyantları idi. Örneğin, 105 hp birimleri ve motorlar 120 ve 150 "at".

Dört tekerden çekiş sadece kaputun altında 1.8 litrelik motor sahip olan sürümleri için kullanılabilir olacaktır. Bu arada, şanzıman Sana bir seçenek sunar. otomatik ve manuel olarak sunulmuştu - Burada her alıcının tercihlerine bağlıdır olduğunu. üreticileri manuel vites olasılığı ile donatılmış CVT eklendiğinde Ayrıca, (ki altı vardır).

Birçok kişi bir dizel versiyonu olup olmadığını merak ediyorum. Evet, onlar sadece rezil Nissan AD için, mevcuttur. Ancak her iki ön ve arka çekişli. Ve ayrıca "mekaniği" veya "otomatik" ile donatılmıştır. Genel olarak, bir seçimdir. Bir dizel motorun lehine bu versiyon benzine göre daha az yakıt tüketen yapar, çünkü tasarruf takdir insanlar tarafından yapılır. Şirketin araçlar, dizel varyantları satın almaya karar verildi olarak Birçok işletme bu arabaları satın alıyor. Onlar özel geziler için idealdir.

üçüncü nesil

2005 yılında, yeni bir araba - Nissan Wingroad Y12. Vücut ilginç stilize minibüs ve bir önceki nesil ile karşılaştırıldığında, daha uzun olmuştur. Bu kusura geliştiriciler 6,5 santimetre dingil mesafesi artmış olmasına etmektir. Gama Motor sadece 1.8- ve 1.5 litre petrol birimleri dahil etmeye başladılar. Ve şimdi, en modellerde bu CVT kurulmuştur. Bu arada, ne çeşit motor bağlı bir kişi bireysel olarak ayarlayabilir ve süspansiyon seçer.

Ve salon değişti. geliştiriciler kendi dönüşüm için çeşitli seçenekler üzerinde odaklanmıştır. Şimdi sadece ön koltukları yanı sıra arka katlayın. Ön panel de görünüşte değiştirilir.

En iyi, rahat ve güçlü arabalar iki litrelik motorları ile "Nissan" olarak kabul edilir. Her ikisi de 190 beygir gücü kapasitesine artı manuel şanzıman veya otomatik ile tüm sunulan bu tür versiyonunu övünebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.