ÇirkinlikAğaçlandırma

Bahar ülkede çalışır - Ciddi bir konuyu.

İlkbahar - Sıcak sefer getirmek için zamanında olması çok ve mahkeme var ve gerekli hafriyat dikkat etmek. Bu bahçıvan zamanı en kritik ve zaman alıcı var.

, Ülkede çalışmak belki kara, çok daha kolay ve sektör tarafından daha hoş bir mola sırasına göre belirtilen, toprak temizleme ile başlamalıdır. Geçen yıl kalan, derevev- tüm bu bitkiler, kuru dalların kuru mayo bertaraf edilmelidir ve hasat sitede sonra kalan küller, çok hoş olurdu ve hemen harekete geçer. Toz bahçe mobilyaları da kendisine bakıma ihtiyacı, kış aylarında edinilen kirlenmeye karşı yıkayın ve temiz olmalıdır. sitede Seralar da temizlemek cam yıkama, ışığın daha iyi içlerinden geçti böylece, ve fazla enkaz kaldırma ve yeni mahsul için zemin hazırlar kazma başlamak gerekecektir.

Çiçek bahçesi - Yaz ikamet bahçıvan gururu ve ona bakmak, zaman zaman, ülkede ilkbahar çalışmaları için ayrılan süre iyi bir pay alır. Bazen, hatta kar tamamen erimiş değildir ve yatak kardelen, sümbül ve diğer erken çiçek zaten dolu. Bu renkler alanlarda mevcutsa, çiçek yatak temizleme lahanası veya olgunlaşmamış bitkilerin zarar vermemek için çok dikkatli olmaktır. Böyle bir durumda toprak kazıp gerekli değildir, ancak yeryüzü öz yükseltmek, incitme açıktır. zemin sıkıştırılmış ise, onun gevşemesine sırasında yatak önceden edinilmiş humus veya torf üzerinde dağınık edilebilir. hazırlanan topraklarda tohum, fide dikilebilir.

Şimdi Çalı Bakımı gidin. Ülkede Bahar işleri - ciddi bir konu ve her şeyi aynı yaklaşım gerektirir. ahududu iyi bir mahsul vermek için, tercihen obkopat ve bunu her çalı döller. gübre için kullanabileceğiniz tavuk gübresi, su ile karıştırılır ve bir süre orada durdu. Bu su ahududu çalılar dökmek için gereklidir. ahududu için daha az kurtlu olduğu de, çalılar mercimek arasında dikilebilir, bu yöntem böcek ve zararlı mercimek sızar koku tahammül gerçeği ile çalışır.

yazlık Earthworks başka ona kazma (topraklarının tarafından izin veriliyorsa) arazi çiftçilik ya ile başlar. Sonraki kazılmış topraklama yan yatan ve tohumları veya fidan dikim tedavisidir. Havuç, pancar, patates, bezelye, fasulye, soğan, lahanası ekili olmayan chesnok-. Ve böyle kültür bitkileri domates, biber, lahana gibi, salatalık fideleri şeklinde zaten açık toprağa ekilen edilebilir.

Herhangi kırpma dikim önce, toprağı döllemek için arzu edilir. Nisan ayından mayıs ayına kadar dönemde, bahçıvanlar bir ülkede bir sürü iş ve özellikle Mayıs ayında, ama bulmak şarttır ekim için toprağı hazırlamak için zaman, bu ürünün kalitesine ve miktarına bağlıdır. turba, gübre, kompost veya talaş çeşitlidir, ancak talaş kullanarak toprağı beslemek amacıyla toprağa böceklerin muhtemel çıkması, elbette bu sorun kolayca zararlı böcekleri kontrol etmek için kullanılan çeşitli araçlar yardımı ile çözülür.

toprağa ürünlerin ekim yaparken dikkat edilmesi gereken bir başka nokta - arazinin belli bölgelerinde her Ertesi yıl farklı kültürleri indi böylece yürütülmektedir ülkede posadkah.Zemlyanye bahar çalışmalarında ardalanmasından gözlemlemek ihtiyacıdır. toprak parçasının üzerinde bu yıl salatalık yükseldi, sonra bir sonraki bunun, örneğin, büyümeye pancar vardır. Her bitki bu bitki büyüdü temin etmek için gerekli olan bu eser elementlerin karadan çizer ve aynı bitkinin aynı alanlarda yıllık dikildi, sonra toprak tükenmesi yoktur. Bahçe için ayrılan çok küçük değil ve dinlenme toprak vermek fırsatına sahip bir alanda, bu topraklarda amacıyla yılın küçük bir bölümünü ayırmak için arzu edilir Tabii ki, eğer dikimi tamamen rahatladım. tarım sektöründe bir "çift" olarak adlandırılır.

Söylemeye gerek yok, Mayıs ayında ülke hvataetyu çalışma. Bahar ülkede çalışır - genellikle sürekli bir husustur, ancak bunun yerine onun yazıları biz göz ve sonbahar ve kış dönemi boyunca mide rızasını kazanacağı bir mahsul olsun. Stern, birçok bahçıvanlar arazi ile çalışmak - bu uğraşı terapisi gibi bir şeydir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.