OtomobilArabalar

"Pilkington" - Güvenilir üreticisinden otomobiller için cam

Rusya'da ve yurt dışında bugün otomotiv cam inanılmaz popülerlik "Pilkington". Üretici ona - bu düz cam üretiminde bir liderdir dünyada, en eski şirketlerinden biridir.

üretici

Pilkington şirketi İngiltere'de 1826 yılında tekrar kuruldu. Dallar ve şirketin fabrikaları Avrupa'da değil, aynı zamanda dünyanın diğer ülkelerinde değil sadece. Bunlar inşaat ve otomotiv endüstrisi için cam üretmek. Müşteriler, Toyota, Volkswagen, Mercedes ve diğer ünlü markalar gibi otomobil üreticilerinin sayılabilir.

Dünya çapında 130 ülkede şirketin dallarıdır. Bu araba camı Pilkington inanılmaz başarı elde anlamına gelir. Ürünlerin çoğu Avustralya, Güney ve Kuzey Amerika'ya gönderdi. 4 milyondan fazla pound bir şirketin toplam satış hacmi sadece otomotiv camı. Bu durumda, inşaat sektörü için ürünleri imalatı bitkiler, bir takım hala vardır.

haysiyet

Orada çalışan deneyimli ve profesyonel kadrosu tarafından yönetilen Pilkington şirketin başarısı için. Neden otomotiv endüstrisinde dünya liderleri araba camı Pilkington seçiyor ki? Bu, birçok nedenden dolayı geçerli:

 • Büyük üretim kapasitesi, dünya çapında 26 ülkede üretim tesisleri.
 • cam üretimi alanında geniş tecrübe.
 • "Pilkington" - Cam, kaliteli bir standarttır. Sonuçta, Alastair Pilkington bu ürünleri imal etmek için küresel bir standarttır benzersiz şamandıra sürecini, icat etti.
 • Şirketin bitki ön camı, "Pilkington", ancak diğer seçenekleri sadece üretir anda. seçim çok büyük.
 • "Pilkington" - En küçük detaylara hesap her şeyi dikkate alır üretim olan cam.
 • ürünlerin yüksek teknik performans - darbe dayanımı, etkili bir şekilde su püskürtmek için yeteneği, geliştirilmiş görüş, yüksek aşınma direnci, güvenliği.
 • Bu yüksek teknoloji, modern teçhizat Pilkington her otomotiv camı yaptı.
 • tüm pencereleri göndermeden önce hasar, çatlak kontrol ve yontma. şirket adını ve itibarını değer verir. Bitki hariçtir de evlilik malları üretiminde olmasının nedeni budur.
 • Pilkington Şirket hala durmazsa. Sürekli yenilikçi gelişme tanıtan, zamanla değişiyor ve kendileri Araba mükemmellik getirdi.

buluş

şirketin Pilkington Uzmanlar bugün yapılan gözlük birçok benzersiz türde patentli:

 • Isıya dayanıklı.
 • çeşitli seçenekler güneşliğe.
 • Enerji tasarrufu.
 • Solntseotrazhayuschee.
 • varyasyonlar ve otomobiller için ön camlarını bükme yöntemleri büyük bir sayı.

Şirketin en ilginç buluşlarından biri araçlık kendi kendini temizleyen camdır. Bu eşsiz yenilik 2001 yılında tanıtıldı. Bu tasarımın özü ince bir kaplama, cam üzerine doğrudan uygulanabilir olmasıdır. Bu titanyum dioksit esaslı oluşturuldu. Bununla beraber, organik kirletici çeşitli olan bir mücadele var. Yeni öğelerin geliştiricileri kendi kendini temizleyen özellik 20 yıldır korunur eminiz.

Gizli basit bir buluştur. güneş ışığı ve oksijen etkisi altında nedeniyle cam yüzeyi, bir kimyasal reaksiyon (organik kirletici bozulur) erişmek için. Sonra camına düşen su kir ile birlikte kolayca kayar. Aynı yüzeyi anında kurur, boşanma kalır. Arabanın ön cam için çok önemlidir.

Tabii Titanyum kaplama çok dayanıklıdır. Bu sadece cama uygulanır ve yüksek sıcaklıklarda kendilerine sinterlenmiş değildir. En kısa zamanda soğutma yüzeyi olarak, kaplama, camın bir parçası haline gelir. çok zor zarar, maksimum çaba gösterme gereklidir.

Kendi kendini temizleyen Pilkington camı - Şirketin özelliğidir benzersiz buluşun.

maliyeti

"Pilkington" - değil cam, ucuz. Aksine, bunun için fiyatı diğer üreticilerin ürünlerinin aksine, çok yüksek. Örneğin yükleme yapmadan 7.000 ruble değerinde binek otomobiller için bir ön cam. Ancak, birçok sürücüler ve otomobil yüksek kalite, güvenilirlik, rahatlık ve çok uzun bir servis ömrü için daha fazla ödemeye hazır.

cam, onlarca yıldır sürecek olan - Her alıcı "Pilkington" olduğunun bilincindedir. Buna ek olarak, bu tür ürünlerin üretimi için dünya liderinden bu ürünü. Ve her şeyin en iyisini takdir edenler arasında büyük bir talep sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.