OtomobilSUV

Neden off-road için taşınabilir vinç gerekiyor

Eğer bataklıklar veya çukurlar dışına arabayı almanız gerektiğinde Birçok durumda, arazi aracı için taşınabilir vinç, örneğin, vazgeçilmez hale gelir. Bu cihaz, aracın arka ya da tampon altında takviye edilmiş bir taban üzerine monte edilmiştir.

avantajları

arazi aracı için Taşınabilir vinç genellikle zor arazi koşullarında bu insanlar için bagaja olmalıdır. cihazların çeşitli türleri en yaygın elektrikli versiyonu vardır. çok hızlı bir şekilde şarj azaltır gibi, daha güçlü bir jeneratör ile araçlar için bataryadan güç alan bir elektrik motoru ile donatılmış, ancak uygundur. önemli avantajı kolay ve hızlı montaj olduğunu. elektrik motoru sayesinde akü kutup üzere çerçeveye cihazı sabitlemek için yeterli ve bağlanır. Bu yapıya su girişi nedeniyle cihazın tükenmişlik olasılığı son derece istenmeyen bir yana, gerek su yalıtımı söz etmek gerekiyor.

dizayn

Fren motor, debriyaj fren kasnağı, şanzıman, süspansiyon ve drum ünitesi: aşağıdaki ana unsurların off-road "hundredfold" için taşınabilir vinç ihtiva eder. Tüm parçalar güçlü kaynaklı çerçeve üzerine monte edilir.

Tambur ipi sarılması için dizayn edilir, cihaz çalışma organıdır. tamburun ekseni küresel bir top yatağı ile donatılmış, bir raf üzerine monte edilir. Düğüm kablo sarma bir çok katmanlı sağlayan özel elemanlar ile pürüzsüz kaynaklı bir yapıya sahiptir.

davul kullanılan tutturmak askıları ipi Tamir için. Halat kelepçeler bir ucu terminalleri için ayarlanır de, diğer yandan yüksük bir döngü vardır.

Elektrik motoru bir fren kasnağı olan biri kısım vites kutusu ve cıvata bağlantılı yoluyla torku iletmek aygıt çalışma sağlar.

Yatay silindirik redüktör dönme hızını ve artan torku azaltmak için gereklidir.

Amaç kampana fren motoru kapandığında fren diski tamir etmektir.

Nasıl seçmek için

Bir aygıt ana parametre olası yük tolere görüntüler ve pound cinsinden ifade edilmektedir itici güç, zaman. gerekli kuvveti hesaplanırken çamur çukur ya da önemli ölçüde yük arttıkça üzerinden araba çekme gibi, makinenin ağırlığı temelinde sadece hesaplanır.

Sadece arabanın ağırlığı için tasarlanmıştır cihazı kullanırken, hizmet ömrü önemli ölçüde azalacaktır. off-road için düşük güç taşınabilir vinç olanlar için kim nadiren engebeli arazi gider.

balıkçılık ve sulak alanlarda avcılık sevenler, şehirden uzak, daha güçlü cihaza üzerinde durmak gereklidir. alıcılara göre, böyle cihazlar güvenilir basit inşaat ve düşük akım tüketimi vardır.

Özellikler

Aracın ağırlığı sadece sahibi tarafından belirlenen belgelerinde Belirtilen değer, aynı zamanda ek unsurlar: yüksek trafik ve takviye tekerlekler, koruyucu giysiler ve arazi aracı için çok taşınabilir vinç ile Portbagajlar, lastikler.

Bugün saklar çünkü müşteri belirlemek bazen zor olanı, otomobiller için ekipman ve aksesuar geniş bir yelpazede temsil etti. Sürücüler genellikle Çin ve Batı markaların ürünleri arasında seçim yapmak zorunda.

Vücut tür yükler için tasarlanmamıştır ve zarar görebilir çünkü yaklaşık çoğunlukla olumlu değerlendirmeleri arazi aracının, taşınabilir vinç, çerçeve üzerine yüklenmesi gerektiğini belirtmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.