MaliTicari

Royalmaxbrokers: Evrotreydery kötü hazırlanmak

Pazartesi günü Avrupa para çiftin zaten Şubat ve Mart ayı ortalarında test ettirdi 1,30, yakın anahtar desteği savunmak için, buna göre, ABD doları karşısında bazı kaybettiği zemini kazanmak ve başardı. Ancak, analitik departmanı ROYALMAXBROKERS önümüzdeki birkaç gün İspanya'da 12- ve 18 aylık faturaları bugün açık artırma yapılması planlanan dünyada tek para için gerçek bir meydan okuma olabilir schitatet.

CDS sözleşmeleri - - Bu sene varsayılan maliyetlerine karşı% 6 barajını ve sigorta geçti ilk kez İspanya'nın 10 yıllık tahvillerinin verimi arifesinde psikolojik güçlü olabilir% 7 seviyesine sigortalı 10 milyon $ Trafik getiri başına $ 520,000 ile rekor seviyesine ulaştı .. faktör, bu seviye daha önce uluslararası yardım talep etmek Yunanistan, Portekiz ve İspanya'yı zorla başarı olan, bir "dönüşü olmayan nokta" olarak kabul edilir olarak. isteyen piyasa katılımcılarının bir dizi Avrupa Merkez Bankası, bir program sürdürme İspanyolca yükünü hafifletmek olabilir, hükümet tahvilleri satın almak. Ancak, ECB böyle bir niyeti göstermez ve İspanyol hükümeti ek bütçe kısıtlamalar getirmek için olduğu gibi.

ROYALMAXBROKERS ekip seçeneği pazarın eğilim analiz: Euro resim (hacmen) koyun / Çağrı seçeneklerinin oranı beri, gerçekten endişe verici görünüyor şimdi 6.07 seviyesinde bulunuyor - yani, çiftin büyümesinde oranları daha yüksektir 6 kez azaltılması bahis sayısı. Üstelik, hacmi ve açık pozisyon en güçlü opsiyonel seviyeleri çok geçerli 1.3115 altında, 1,25 civarında oluşmuştur. Bu Euro 1,2624 Ocak düşük güncelleyecektir tırnak sonuçlandı güçlü aşağı yönlü baskı altında kalabilirler anlamına gelir. Bu komut dosyasını doğrulamak için 1,30 penetrasyonu gerektirir. Mart ayı sonunda başlayan maksimum azalma dördüncü dalgası - böyle güçlü satışların riskini azaltmak için 1,3215 seviyesinin üzerinde konsolidasyon gerektirir. Şu anda, ROYALMAXBROKERS analisti lider daha muhtemel senaryo görüyor: Euro'nun düşüşü. NASDAQ endeksi ters desen uplink ve dün sınırlarının ötesine geçtiğine (biz dünkü incelemede tahmin ettiğin gibi) düşüş hızlandı ve SP500 ve DJIA doğruladı ve içindeki azaltmak için tüm önkoşullar vardır: Dolaylı ABD borsa dinamiklerini doğruluyor üçüncü dalga aşağı doğru ileri. Başka sinyal tüccarlar gümüş piyasası ile alabilirsiniz: riskinden yatırımcıların ayrılışını tanık olacaksınız önemli destek 31 $ kırmaya.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.