OtomobilArabalar

Porsche Panamera Turbo - binici için spor iş süper araba veya taksi

Ferah iç ve Porsche araba uyumlu olacak şekilde başlangıçta zordu. Bu mesaj yatak ve modern bir savaş uçağının kokpitinde bir hostesle birlikte bir mini-bar gibi. Ama ünlü yarışın La Carrera Panamericana Porsche 550 RS Spyder ışıkla katılımı ve başarılı, ferah, Amerikan arabaları, görünüşe göre, her zaman barışçıl kahve yudumlarken, iş ortakları işlemin ayrıntılarını tartışmak hızlı ve sportif otomobil sınıfını, yapmak Porsche mühendisleri itti saatte 250 km hızı için ticari. Böyle bir deney de çok başarılı ticari proje bastırıyor Porsche Cayenne, birlikte şirket tarafından Volkswagen AG ile içten bir ferah beş koltuklu SUV hızını geliştirmek başardı. Bu bir Porsche çünkü var ve böyle bir hayat buldu - Panamera Porsche yaratılmadan önce - bir beş kapılı hatchback neredeyse dört lüks sınıf perednemotrnoy düzeni ve arka veya dört çeker olduğunu.

Porsche Panamera için neredeyse yeni bir motoru yapılır. Bu yüzden arabanın bir bodur ve aerodinamik gövde içine sığacak şekilde mantıklı, bu çok çalışmak zorunda kaldı. Birincisi, petrol tavayı düzleştirmek ve içinden dört çeker versiyonunda silindir bloğunun ön tekerleklerin tahrik milini atlayın. İkinci olarak, bir krank mekanizması optimizasyonuna ciddi bir çalışma:% 16.5 önemli ölçüde düşürdü döndürmek ölçü düşük sürtünme katsayısı. Üçüncüsü, artan motorun çalışma sıcaklığı onun verimliliğini artırmak. Ama bütün bu yakıt tüketimini kaydetmek için ne kadar gücünü artırmak için çok değil yapıldı. Ve tüm bu - Porsche tam yük güç aracın içinde tüm yolcuları keçe bile, böylece mükemmel dinamik özellikler ödün vermeden. Belirli hisler 303 km / saat hızla Porsche Panamera Turbo S (6000 rpm'de Güç 500 hp) içinde meydana gelmelidir sağlamak.

Aerodinamik gövde, eğimli bir çatı ve, bir düz taban izin modeli Porsche Panamera S 0.29 aerodinamik sürükleme katsayısı elde. onda biri (0.3), ön tamponda bulunan nedeniyle turbo ara soğutucular daha küçük bir model Porsche Panamera Turbo katsayısı. En aşan hızlarda 250 km / saat, arka rüzgarlık downforce ek 650 Newton sağlayan uzanır. şehir trafiğinde ve park sürerken kötü görüş - Ancak, bu tür etkileyici aerodinamik nedeni kolayca Porsche Panamera Turbo eksikliği kentsel gürültüsünden belirlenir.

Güç Vücut Porsche Panamera Turbo sertleştirilmiş çelikten veya ultra yüksek mukavemetli goryacheformovochnoy yapılmış. Alüminyum ön lonjeron elektrokimyasal paslanmaya karşı koruma perçin conta kullanılarak bağlanır. Menteşeli vücut parçaları Porsche Panamera Turbo da alüminyum ve kapı çerçevesi radyatörün yapılır - magnezyum alaşımı ve bu nedenle bir kazadan sonra tamir edilemez.

Porsche Panamera - sesler! Porsche Panamera Turbo S - hatta bir sekreter ve yardımcıları olabilen bir araç, çok etkileyici geliyor kenti "teşrih". değil uygulayıcı yarışçı kullanışlı hoş birleştirmek mümkündür - Ama iki veya üç kişinin şirket çok mütevazı bir ücret karşılığında yarış pisti takip viraj eşsiz hissi yaşamaya izin?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.