Entelektüel gelişimiMistisizm

Ne doğru palmiye kaşınıyor? omens yorumlanması

Dünyada birçok işaret var ve biz geldikleri yere düşünmeden, onlara inanıyordum. İşaret - eski çağlardan beri insanlar tarafından kaydetti nesiller, herhangi desen, tarafından biriktirilen deneyimdir. insan vücudu ile ilişkili birçok inançların, bunlardan biri - sağ elin tarama. Ne hakkı palmiye kaşınıyor - bu makalede ele alınacaktır.

iş üstlenilecek

Gezegendeki Çoğu kişi - sağ elini ve sadece küçük bir yüzdesi bir istisna, bu yüzden ana iştir ve yük eylemlerinden sorumludur sağ elinde, üzerine düşer sol hemisfer beyin. Belki de bu nedenle, inanılmaktadır ki bazı çok ciddi ve önemli konuya ileride çalışmaları için Sağ elinin kaşıntı hurma.

Sevdikleriniz ile toplantı

neden kaşıntılı sağ avuç başka bir sürümü var. işareti karıncalanma ve kaşıntı sağ arkadaşlar veya herhangi tanıdıkları ile yakın toplantı gösterdiğini belirtmektedir. Ayrıca, daha güçlü olduğuna inanılmaktadır eli kaşınıyor, daha başarılı ve daha keyifli böyle bir toplantı için. görüş bilimsel açıdan, böyle bir model rastgele değildir. Ne doğru palmiye kaşınıyor? Sonuçta, sağ eli sunulan bir el sıkışma için bir kişi toplantı sırasında. Bu alışkanlık böylece, uzun zamandır beklenen toplantının beklentisiyle, beyin insanlara sevgili ile yakın toplantının adamı sinyal darbeleri göndermeye başlayacağı insanların bilinçaltına girilir.

parasal yönü

Sağ kaşınıyor ne olduğu sorusuna, birçok cevap verecektir - para. İnsan eliyle kaşınıyor güçlü, daha Alınan paranın miktarı olacağına inanıyoruz. palmiye görünürde herhangi bir neden olmadan uzun süre kaşıntı varsa, bu para oldukça büyük bir meblağ harcamak yeteneği gösterebilir ve atık plansız olduğunu. Para ile Beklenmeyen ayrılık çok hoş dahil değil, çeşitli nedenlerle oluşabilir: ekipmanın göreceli başarısızlık, ev şeylerin ihtiyacının hastalık ya da ölüm.

yardım Namaz

Bir kişinin sadece kaşıntı hurma, aynı zamanda elin arka olduğuna Böyle olabilir ne de olur anlamaya çalışın. Borç iade edilmesi gerektiğini hatırlatırız - Sağ avuç bazı borçları ve kaşıntılı ellerin var, belki de kaşınıyor. Fenomen borç veren onun borçlu hatırlatır ve yakında o gerekiyordu ne dönmek için ona sormak olabileceğini gösterir inanılmaktadır. Eğer elin arka kötü kaşınıyor, sonra belki birileri çok, sizinle görüşmek yardım istemeye istiyor.

nedeniyle ifade işaretine olsun "yumruk kaşıntı"

Muhtemelen, bu lafını herkes, ama çok ilginç, söz konusu bu ifade ve almak arasında bir bağlantı vardır. Belki, her erkeği sevmediğim başlar, ama şahsen ona söyleyemem her durumda böyle bir durum ile. içimizde biriken, Negatif, eller yoluyla, örneğin, bir çıkış yolu bulmalıyız. Birini vurmak istediğinizde, yumruklarını, dolayısıyla atasözünü kaşınmaya başlar. Bir kulübe arkadaşları ile gitmek gerginliği hafifletmeye yardımcı olacaktır bir rock konseri veya başka herhangi bir olaya gitmek için, örneğin, dinlenmek ve "döküp" için: Bu durumda, bir şeyi tavsiyelerde bulunabilir. Bunlar orada işaretlerin yorumlanması, ancak soruya cevap olabilir: "Sağ avuç kaşınıyor ne"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.