SağlıkAlternatif tıp

Bal Diaghilev - şifa doğa

Dyagilevo bal arıları nektar dan üretmek angelica ilaç, avantajlı olduğunu yetişen dağlar Altay. Bu ürün elit ve nadir bir olduğunu. Bazen kehribar, kırmızımsı veya yeşilimsi renk ile, koyu kahverengi ile karakterize edilir. Bal Angelica çok viskoz ama kristalleşme uzun süre sıvı kalmasını ürün sağlayan, yeterince yavaş meydana gelir.

Diaghilev bal Faydalar

Geleneksel tıbbında uzun Diaghilev bal, bu mümkün birçok hastalığın tedavisinde yapmak tıbbi özellikleri kullanılmıştır. Bu doğal hemoglobin ve bağışıklık güçlendirilmesi tedavi etmek için katkı, bu aynı zamanda, karaciğer, böbrek ve prostat rahatsızlıklarının tedavisi için, sinirlilik, yorgunluk, eklem ağrısı ile birlikte kullanılır. Buna ek olarak, tıbbi Diaghilev büyük yararlar böyle ateroskleroz, miyokard distrofi gibi kalp hastalığından muzdarip insanları getiriyor koroner kalp hastalığı, hipertansiyon, hipotansiyon ve diğer kardiyovasküler bozukluklar.

Angelica gelen bal bağırsak mikroflorası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğunu ayrıca belirtmek gerekir, onun hareketliliğini normale sindirim sürecini uyarır, spazm giderir. Genellikle arıcılık ürün enterit, kolit, gastrit, enzimatik eksikliği ve kabızlık tedavisi için verilir.

tıp angelica bal kullanılması

Mümkün popüler tarifler çok sayıda hazırlanması için kullanmaya yapar mükemmel dengeli bu ürünün, bir parçası olan elementler ve vitaminler, Trace. Bu insan vücudundan çıktı radyasyona o bal Dyagilevo kanıtladı ve çeşitli bakteri ve virüsleri yok edilir. Topikal olarak uygulandığında etkin ürün küçük kesikler ve cerahatli yaraların hızlı iyileşmesini destekler.

Ne zaman Alzheimer hastalığı daha sık bal Diaghilev yemek tavsiye edilir, bu özellikler genelde yaşlı beynin çalışması için yararlı olduğunu ve çocuklarda hafızayı güçlendirmeye yardımcı olur. tıp büyüme bozuklukları bir uyarıcı, normalizasyon süreci olarak uygulandığında.

reçete balı Diaghilev olarak, böbrek yetmezliğinden muzdarip insanlar. Bu aktif maddeler ile taş kırma katkıda bulunmak ve güvenli bir şekilde getirmek vücuttan tortuları yardımcı olur. çok daha hızlı müsait ilaç tedavisine Kronik safra kesesi hastalığı, ilaçlarla aynı anda eğer Diaghilev bal kullanın. Bu ürün, en iyi ve soğuk algınlığı, kronik bronşit ve astım hafif derecede tedavisi için vazgeçilmez bir araçtır. Onun düzenli kullanım olarak masaüstünüzde her zaman mevcuttur melekotu, gelen bal hastalıklar bir çok kurtaracak yapabiliyor olması arzu edilir.

bal Dyagilevo kontrendikasyonlar

Diaghilev bal tüm olumlu nitelikleri rağmen, bu ürünün tüm hastalıklar için her derde deva değildir ve onun kontrendikasyonları sahip olsa unutulmamalıdır. arı ürünleri tamamen birinci tip ve şiddetli alerjik reaksiyonların bir diyabet de diyetten çıkarılmalıdır. Eğer aşırı duyarlılık durumunda mide-bağırsak sistemi bozuklukları olmalıdır bal tüketiminin günlük oranını en aza indirin ve. Astımlı arı bal provoke edebilir astım krizi, genellikle vücut kırgınlığı ve ateş eşlik eder. Yukarıdaki sağlık sorunları en az biri varsa nedenle, tedavi Diaghilev bal başlamadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.