BilgisayarlarYazılım

Nasıl Word 90 ve 180 derece metne dönüştürmek için?

Genellikle kullanıcı popüler olan çalışmadan önce metin editörü, soru metne dönüştürmek için nasıl olarak doğar "Kelime". Orada bir dönüş yapmak için bariz yollarla gibi, bazı güçlüklere neden olmaktadır. Ve program bu özelliğin olmamasından şaşırırlar en popüler, birçok kullanıcı biri ve Bill Gates şirketten bu uygulama karşısında şikayet erken başlar çünkü. Ama aslında bu, çünkü "Word," Bunun için bile bir tane sağlanır, ama sadece ihtiyaç çeşitli yollar bulunabilir, değmez.

Nasıl metne dönüştürmek için "Kelime". yöntem, bir

Bu yöntemin özü kitabesinin metnini yapmaktır. Bunu yapmak için, "Ekle" menüsüne gidin ve "Rakamlar" başlıklı öğeyi seçin. "Yazıtı" sol üst köşesinde nesneyi Açılan pencerede. imleci tıkladıktan sonra bir haç olarak değişecektir. Şimdi bir alan belirtebilirsiniz ve metin girmek gerekecektir. Eğer alanın istenilen boyuta gelene kadar bu, kavrama sol fare düğmesine basarak sürükleyin yapmak için. Arzu edildiği takdirde, daha sonra hareket ve gerekli oluştururken çok özel hassas tartılır. Şimdi sol üst köşesinde kendisi için konuşur başlık olan seçenek "Metin yönü" vardı.

Nasıl metne dönüştürmek için "Kelime". yöntem iki

İkinci yöntem olan parametreler "Ekle" menüsünden ayarlanabilir bir işaret oluşturmak zorunda kalacak için "Tablo" i seçin. Ne zaman sen satır ve gelecekteki olacak bir tablo sütun sayısını belirtebilirsiniz küçük bir pencere açılacaktır üzerine tıklayın. Onların sayısı bireysel duruma göre değişir. Eğer "Word" metni döndürmek ise elbette sadece bir satır ve bir sütunun parametrelerinde ayarlanması gerekir, bir kelime için gereklidir. masa üstü panelde oluşturulduktan sonra bir sekme "Düzen" dir. İstenen yönde bir hücre içeriğinin dönüşü vasıtasıyla gerçekleştirilir seçeneği "Metin yönü" içerir. Eğer yazdırırken görünmüyor masa sınırında için, başka bir eylemi gerçekleştirmek gerekecektir. Sağ tıklayıp oluşturulan hücreyi gerekli bağlam menüsünden, seçmek "Kenarlıklar ve gölgelendirme'yi." Açılan pencerede, o sekme "sınır" açma gerekli olacaktır, "Hayır", en üstteki noktası seçmek, basın "Tamam".

Nasıl 180 derece "Word" metne dönüştürmek için

Yukarıdaki yöntemler bir sınırlama vardır. Metin, "baş aşağı" yüklenemez 180 derecelik bir dönüş yürütülmüflolmas. Ancak, bu hedefe, "Kelime," elde etmek yolunda sahiptir. Her şeyden önce sen, bir nesne "WordArt" yaratmak biçimini seçmek ve istenen içerik girmek gerekecektir. Sonra bulup oluşturulan eleman bir çizim programı olarak algılanacaktır hangi paneli "Görüntü Ayarları", aktive edilmelidir.

Sonuç

"Kelime" metne dönüştürmek için bilerek, kolayca metin yönünü değiştirebilir. ihtiyaca bağlı olarak ve görev birini veya bilgi sunma farklı türevleri yaratmanın başka bir yolu da kullanılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.