ModaHediyeler

Parfyumogolikov için yeni bir "Feraud" parfüm aç

Hemen hemen her kız kendi tanınabilir ama unbanal aromasını elde etmek istiyor. Ve araştırma uğruna "aynı parfüm" kozmetik mağazalarında kilometre çeker. Bazen daha olasıdır - az ya da çok çekti ne satın alır. Ama bir kural olarak, bu eau de toilette tanınmış markalar olduğunu. Çok az insan alt raflarda duruyor ya da değil dünyaca ünlü adıdır şey denemek için istekli. Ve iyi bir nedenle. Bazen yoldaşı terfi şey yemeden olmayan bazı çok ilginç tatlar vardır.

Spirits "Feraud," kesinlikle duruşmada, ama istikrar övünebilir ve tren ve tasarım değil. Bir kez daha yeni bir şey istiyorsanız, bu marka bir göz atın.

louis Feraud

Her şeyden önce bir tasarım dikkat: alışılmadık şişe şekli Tom Sawyer'ın hazineleri ile gövdesinden büyük çakıl veya mermer benzer. "Çakıl" canlı güneşin İçinde - ondan ışınları uzaklaşan sarı renkte bir çember oluşturdu. Onun içinde ve ruhları yerleştirilmiş "Feraud." Atomizer şişe içine yerleştirilmiş, ancak kapağını çıkarmak gerekirse güçlü bir his yaratır.

Aroma de ilginçtir. Uzmanlar çiçek yeşil bir grup onu bağlıyor. Piramit armut ekşi greyfurt tatlılık ile dengelenir biber, meyvemsi notaları ortaya koymaktadır. çiçek belirgin duymuş akor (güneş çiçeği, gardenya ve kalbindeki kiraz), kayısı ince hassasiyet ile tamamlanmaktadır. Baz ağır meyveli çiçek piramit, daha somut bir hale ve kehribar, misk, beyaz sedir ve sandal için önemli teşekkürler. Vanilya sesine kadınlık ve sıcaklık katar.

alıcılardan geri bildirim, "Feraud 'ruhları sarı inanılmaz dirençli ve papatya zinciri. Birçok vanilya ve armut, hafifçe narenciye ve misk daha güçlü sondaj akorları duyduğunu söylüyor. ilkbahar ve sonbaharda iyi.

Soleil de Jade

Sarı - selefi ile aynı tasarımda yapılan Spirits "Feraud" yeşil. Aynı şişe çakıl şekli, aynı iç "Güneş", ancak yeşil.

Koku, gene çiçek yeşil bir grup ile ilgilidir. O, meyveli taze ve küçük bir deniz olduğunu.

hafif bir asidite ile, sulu gevrek - açıkça üst notaları duyulabilir yeşil elma olarak. Limon ve böğürtlen avantajlı gölgelendirmeleri. yasemin ve gül ve paçuli, - renk akor aracılığıyla göstermek kalbinde salatalık, deniz tazelik ve menekşe yaprağı. Louis Feraud tanıdık sandal ağacı, beyaz sedir, vanilya ve misk, takviye benzoin: mayası-tad daha zengin ve daha derin hale gelir.

"Feraud" yeşil parfüm sığdırmak için? alışveriş Yorum deride su test etmek gerekli olduğunu söylüyor. Bazı insanlar, parfüm hasta oldu aroma, çok benzerini olmasına rağmen.

ofis için günlük seçenek olarak idealdir. Eğer bir ışık, havadar koku arıyorsanız, bir cami olduğunu.

Bir Vous Tout

Alkollü "Feraud" mor çizgi Louis Feraud lezzetleri devam ediyor. Ancak, önceki iki kokuları aksine bu ahşap misk çiçeksi ailesine aittir.

serpiştirildiği narenciye biber hafif sıçrama ile açık En notları. Bergamot ve pembe greyfurt ideal ile birleştirilir pembe biber. Kalp çiçek anlaşmaları sesler: yasemin, gardenya ve nilüfer kadınlık ve zerafeti lezzet ekleyin. beyaz misk, beyaz sedir ve sandal ağacı dibinde.

Tout bir Vous tartışmalı hakkında yorumlar: Bazı kendi lezzet kurmayı dikkate birisi - para kaybıdır. İkinci kategori belirgin misk karıştırır. Aroma oldukça hafif ama dayanıklı ve ciltte bir döngü 8 saat ve daha sürer.

bonheur

"Mutluluk" - Louis Feraud tarafından sevilen çiçeksi kokuları doğrultusunda beyaz taş. Yaratıcıları elmas ile karşılaştırdığımızda: temiz, basit ama inanılmaz güzel ve parlak parfüm.

kolay ve lezzetli üst akor: bergamot, şeftali ve clementine güçlü pozitif yükü sağlamak. orta notlar biraz uysal meyve sıçrama vardır. Yasemin, bir buket frezya ve manolya daha zarif ve nazik sondaj yapmak. Temel notaları sandal ağacı, sedir ve beyaz misk kokusu languor ve yoğunluğu, bir döngü eklemek getiriyor vardır.

"Feraud" dan Bonheur (ruhları) değerlendirme genelde olumludur. Koku yaz için idealdir ve "gurme" tatlar sevenler hitap edeceği belirtilmektedir. eksileri - ortalama direnç: uçar sonra yaklaşık dört saat tutar ve.

Parfüm de Sens

Eğer tatlı misk kokuları ile ilgileniyorsanız, bu ruhlar, aranacak "Feraud."

kemer veya güneş anımsatan narin altın kemerleri ile bu sıkı, kısa ve öz yarımküre koyu mor rengi: Vial, bütün tuvalet suyu markası ile olduğu gibi, çok ilginç yapılır. Bu sıradışı ve çekici görünüyor.

odun misk Çiçek aroması. meyve ve biberin Üst notlar: sulu mandalina ve kokulu pembe biber, tatlı ananas, birlikte mevcut. Meyve yerine çiçek gelir:, tensel misk örtüsüne bürünmüş yasemin ve fleur d'Oranzh yükseldi. vanilya tatlılık seyreltilmiş tonların dumanlı vetiver, paçuli ve sarı tabanında.

Aroma, birbirleriyle uyum içinde notları çok dengelidir. Hatta kaprisli silhat ve misk de dövülür ve ön plana tırmanmaz. Sadık, bir deha için istem olmadan döngü, ama çok güzel ve feminen.

Eau de Sens

Klasik Parfüm de Sens sevenler adanmış. Hemen tema üzerinde lezzet ve çeşitlilik hafif sürüm değildir, söz konusu edilmelidir.

Üst notalarda kayıtsız bırakmayacak lezzetli, meyve ve baharat vardır. bergamot, tatlı siyah frenk üzümü, pembe biber ve baharat Asitlik parlak ve doymuş geliyordu. kalbinde akor şakayık ve nilüfer gelip, yavaş yavaş tabanında sıcak odunsu notalar ile değiştiriliyor.

"Feraud" sıcak ve baharatlı, döngü, renkli ve reçel Bunlar ruhlar. tiksindirici tatlılık bazı günahların Parfum de Sens olmadan, kalıcı yorumları, bakılırsa.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.