Spor ve FitnessBasketbol

Basketbol Ayakkabıları, Top sürme Kalitesini Nasıl Etkiler?

Modern basketbol, top çalarken topu çok iyi kontrol etmeyen yüksek oyuncularla dolup taşıyor. İşte bu yüzden oyuncuları birazcık top sürme konusunda motive etmek istiyorum.

Basketbolda top top sürmek bir hareket modundan başka bir şey değildir. Basketbol oyuncusu top sürme konusunda mükemmel bir ustalaşmış olsaydı, saha gözden geçirilirken bir avantaj elde ettikten sonra, topun dikkatini dağıtmadan mahkemenin etrafında özgürce hareket edebilecekti. Hareketlerinizin aldatıcı olabilmesi ve rakibinizi şaşırtabilmesi için, ayakkabılarınız sağlığınızı tehlikeye atmadan ani hareket etmenizi sağlamalıdır. Basketbol spor ayakkabıları - ihtiyacınız olan şey bu, çünkü ayak bileği fiksasyonu ve basketbol sahasında ideal bir kavrama sağlıyorlar. Size en iyi basketbol ayakkabılarını sizin için seçmenizi öneririm.

Zaten basketbol spor ayakkabıları satın aldığınızda, basketbolda top sürme eğitimine başlayabilirsiniz.

Başlangıç eğitimi, elin ayarlanması ile yapılmalıdır - bu, eğitiminizin sonraki sonucunu etkileyebilecek çok önemli bir ilk nüansdır. Sonuçta, eğer el doğru yerleştirilmezse, o zaman onu idare ettiğinde, topa her zaman dikkat etmeniz gerekecek ve bir yerden bir yere gitmiyor. El vücut boyunca bir piston gibi yürümeli ve önkol ile fırça arasındaki hareket esnasında yaklaşık 90 derecelik bir açı oluşuyor ve elin parmakları yana doğru değil, öne doğru eğik durumda durmalı, neden böyle önemsemiyorsa, şunu okuyun: Bir manevra yaparken, Sağ elle topu kullanırsanız, sol taraftan ayrılmak oldukça kolaydır, ancak topu sağ tarafa atmak için fırçayı çıkarmanız ve belki de sizin için olması gerekir. Böylece, hareketin yönünü önemli ölçüde değiştirmek için topu bir tarafa yönlendireceksiniz değil Alın, ve ortaya çıkarsa, hakim bu hareketi bir delici olarak tanımlayabilir. Fakat tarif ettiğim gibi elinizi koyarsanız, fırçanın küçük bir dönüşü size her iki yoldan kolayca geçme fırsatı verir.

Her şeyden önce, statik bir pozisyonda fırçanın konumunu öğrenin, yani siteyi dolaşmadan terbiye et. İlk ders için top sürme yeterlidir.

Yakında görüşürüz.

Oh, evet, basketbol ayakkabıları almayı unutma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.