BilgisayarlarYazılım

Nasıl bir başlangıç açmak için? Nasıl başlangıç menüsünü açmak için?

Onun akıl, bir şey unutulmuş ve anlamsız atık değerli sürede karıştırılmamalıdır insanın doğasında vardır. Eğer bir Windows işletim sistemi oluştururken, bu faktörlerin ve daha fazlasını kısmen dikkate alınmıştır. Soru: -: - insanlar, Windows "Nasıl bir başlangıç açmak için" onu etkileşim senaryosunda değişiklik özgü getirmek isteyen her kullanıcı için doğaldır. Ne için? Muhtemelen OS ile çalışan daha rahat olmak için. Eğer program zaten etkinleştirilmiş ve aşırı manipülasyonlar gerektirmez istediğinizde Katılıyorum, çok yararlıdır. Ancak söz yukarıda dile çoğu için hala tam olarak kontrol tarafından anlaşılmadı bazı kalır. Bu "konfor enkarnasyon" budur ve bu makalede çerçevesinde karşılamak zorundadır.

Bakım geliştiriciler ...

İşletim sistemi yüklendikten sonra, ekranın alt orada Hızlı Başlat araç çubuğu. Aşırı sol düğmesi "üzerinde bulunan" Başlat "menüsü hızlı soruya pratik bir cevap almak için izin verir:" Nasıl bir başlangıç açmak için "Ama biz hizmet kutuya girmeden önce gerekli olabilir zaman, en, ne yapacağını görelim ve ?. acemi kullanıcıları için sistem tepsisinde nadiren programları ve uygulamaları kullanılabileceğini gereksiz bilgilerden uzak olurdu. Bu sonuçta ortak durumun baskın nedeni olduğunu kanıtlayabilir - PC'de arka plan çalışması olarak "fren" işletim sistemi kaynaklarının maliyetlerini varsayar. varlığı bu listede kadar önemli değildir "yeni gelen" etiketini görünen program listesinde belki yer: Bu nedenle, belirli bir yazılım yüklemeden sonra dikkat. Son olarak, otomatik, her yazılım geliştirici "değeri önceliği" verilir ve tepsiye onun "buluş" yapmaya çalışır "önceliği ve alaka."

Şimdi ayrıntıları: nerede, ne ve nasıl?

Windows 8'de Başlangıç 'Aç çeşitli yolları olabilir. Geleneksel "rota" - "Başlat" menüsünden, favori işletim sisteminin önceki diğer sürümlerinde olduğu gibi tüm kadar etkili. Tabii ki, çok tanıdık arayüz yeni çıkmış sistem ölçüde kullanıcıya kendi "kısa ömürlü lüks" karıştırmayın, ancak yine de istediğiniz sonucu elde yardımcı olacak karo şeklinde "Komut İstemi".

 • Sadece belirtilen bölgeyi tıklatın ve sonra msconfig yazın.
 • Görüntülenen menüde "Başlangıç" sekmesine etkinleştirin.

programların "öncelik listesi" çağırmak için Oysa iyi seçenek hala eşzamanlı basarak Alt + Ctrl + Delete bir kombinasyonudur. Bundan sonra, kullanıcı önce "Görev Yöneticisi" seçeneğini aktif hale yalnızca özel bir hizmetin pencere açar. Aşağıdaki liste ve böylece görsel istenmeyen yazılımları devre dışı bırakılması, OS önyükleme komut dosyalarını dahil sistemi ile tanışmış ve değişiklikler yapmak alabilirsiniz bir yer. Ancak, otomatik başlangıç verimliliği ve Windows performansını etkilediğini "Yeni duydum" olanlar için, her zaman bir risk, bir başlangıç nasıl açılacağını bilmek ... kritik bir baskısını yapmak için kullanıcı tarafından anlaşılan küçük kötü bir şaka oynayabilir olacaktır. hafif deyimiyle, antivirüs veya farklı bir işletim sistemi hizmetlerinin yanı sıra önemli uygulamaların yöneticileri devre dışı bıraktıktan sonra, hep birlikte Windows'un istikrar üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.

olumlu yazılımın tanımlanması

imalar yeni sorular ortaya olarak bize bir kural olarak, "mızrak" yöntemi olarak, "Bizim koyun" geri dönelim, zaman alıcı bulma ve hataları ortadan kaldırma işlemini yol açar. Yine, hemen hemen her yüklenebilen programı otomatik olarak başlar öncelik listesinde onun "haklı" yerini almaya çalışmaktadır gerçeğine dikkat. Yani soru: "Nasıl Windows 7'nin başlangıç açmak için" - bugün topikal alaka kaybetmez. Ama kullanıcı seçiciliği, puanlama sistem tepsisi "kompulsif yiyiciler" sistem kaynaklarının daha az olasılık. Daha sonra (özellikle yeni başlayanlar için) sert çözülebilir fenomen bir tür haline gelir - "... Bu ve bu deneyin": "Ve tüm setin neyi optimum ve maksimum tekabül Aksi şanssız kullanıcılar bir çok problemle karşı karşıya sahip olmanın yanı sersemce planı yürütülen Kullanılan konfor? "

Son derece sorusuna böylece: "Nasıl Windows 7'nin başlangıç açmak için" - Sistem yükseltmeleri sırasında genel sürecin bir anlayış tabi olmalıdır. Ancak, bir programın kurulumu fizibilite ve sonraki kullanım kaygıları işletim sistemlerinin hemen hemen herkes için öncelik. Ve, temelde, her PC sahibi için bireysel bir konudur. Dedikleri gibi, hepsi tercihinize ve tat bağlıdır. Ama bilgisayar - bu belli kurallar motoruna uygun olarak yapılmalıdır, yönetim işbirliği sistemi, düşünülmektedir. hemen şarta "dondurmak" follow "pervasız" ilişkisi, OS belirgin yavaşlamadan, halkalı rebooting ve diğer olaylar için çok sıradan deneyler başarısız oldu. Yani soru şu: "Nasıl" "Startup açmak" windose - kendi çözünürlük kullanıcıdan dikkat gerektiren ile.

ödün vermeden verimliliği - doğru seçim

Her birimiz, üyeler bir yazılım aracı önemi hakkında görüş kendi. Kendi arayüzde her yapılandırır ve çalışma ortamı optimize eder. Başkaları kaynak yoğun masaüstü temaları için performanstan ödün Bazıları için önemli bir faktör, maksimum hızıdır. Ancak, ana şey hakkında unutmayalım - hiçbir şey Windows'un istikrarlı çalışmasına engel olmalı! Eğer başlangıç nasıl açılacağını alt veya birinci yolu birini kullanın nedenle, her ardışık "editoryal" adım atmaya mantıklı. Doğru yaklaşım ve sağ çözümü yana tüm lezzetleri keyfini sağlayacak ve ürün Microsoft'tan sınırlandırılmamış.

"Bütün yollar için ... kurşun": Sistem konfigürasyonunu

Yani, çeşitli yolları vardır, kullanımı açıkça soruya yanıt verir: yedinci işletim sisteminin evrensellik "Başlat" düğmesine en düşünülmüş olduğu unutulmamalıdır "Nasıl Windows 7 Başlangıç açarım". o olduğu için onu hızlı ve kolay bir menü başlangıç programları sistemini açmak için, yani hedefe ulaşmak için izin verir.

Yöntem 1 №: sıcak

 • kombinasyon tuşları Win + R anlık açma penceresi "Çalıştır" teşvik etmektedir.
 • Daha sonra, o komut msconfig girer.
 • Sekme "Başlangıç" - "tercih edilen" programlarının listesine doğrudan erişim için nihai eylem.

Yöntem 2 №: Standart

 • menüsüne girmek için "Başlat".
 • Ardından - "Denetim Masası".
 • "Yönetimsel Araçlar" tıklayın.
 • Sağ bölmede, listeden o "Sistem Yapılandırması" seçer.

Yöntem № 3: son derece basit

Nasıl uygun komutunun bilgisi olmadan başlangıç menüsünü açın ve gereksiz geçişler kendinizi özgür? Lütfen:

 • Arama kutusuna "Sistem Yapılandırması" girin.
 • Bulunan servis hizmeti kutusunun üst yansıtılacaktır. Ve kullanıcı Kendinize bir bütün olarak sorgu yazma rahatsız etmek gerekmez. İşletim sisteminin etkinliği sadece girdiğiniz ilk üç "oyun" sembolleri sonra entelektüel yetenekleri ile sizi şaşırtacak.
 • Bir tıkırtı "... Configuration" başlık menüsü götürür.

Eğer 7 Başlangıçta açılan yollar görebileceğiniz gibi, bu doludur. Yalnızca en uygun ve kullanışlı form üzerinde durulması gerekir.

Sonuç olarak

Bildiğiniz gibi, sevgili okuyucu, ürünün her sürümde, Microsoft geliştiricileri işletim sistemi neredeyse el değmemiş "windose" temel kontrolü bırakılır. işletim sisteminin görünümünü değişiklikleri getirmek ve yeni operatsionok, programcılar zaman işlevselliğini genişletmek ve tekrar eylemlerin algoritma hatırlattı: "Windows XP Startup açmak - Sözde listeye erişmek için OS son sürümünde yazılımı çalıştırmak için her şeyden önemlidir 'hala değişmemiş kontrollü 'Configuration' hizmet. Bu nedenle, yalnızca bir takım msconfig.exe'yi bilerek, her zaman "Başlangıç" penceresi şeklinde sistemin beklenen yanıt güvenebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.