BilgisayarlarYazılım

Ne bir PDF-yazıcı olduğunu ve ne gerekebilir?

Nedeniyle özel öneme sahip belgelerin elektronik alışverişi hızla gelişmesi için ellerinden yönlü biçimleri kazanmıştır. Özellikle, böyle bir rol Batı'da özellikle popüler ünlü PDF tarafından iddia etti.

Bu gün o gazete ve dergilerin elektronik versiyonlarının üretimi için kullanılır. Onun avantajı belge değil yalnızca metin veri değil, aynı zamanda video ve ses dosyalarını olabilmesidir. Böylece, kullanıcı bilgilerinin gerçek bir interaktif kaynağını alır.

Tek sorun bu belgeler oluşturulabilir hangi ile gereğinden çok program olmamasıdır. Böyle konuların Profesyonel Çözüm oldukça pahalıdır, bu yüzden ortalama bir kullanıcı, onlar besbelli göze alamaz. durum PDF-yazıcı olabilir kaydedin.

Bu nedir?

Muhtemelen her gün belgelerin milyonlarca baskı Geleneksel yazıcılarla, amacı hakkında konuşmaya gerek yok. Bizim durumumuzda, programa "Word" sanal "baskı" belge eğitilmiş gönderir küçük bir program, bahsediyoruz. Çıktı herhangi bir karmaşıklık biçimlendirme ile komple bir PDF-belgedir.

"Printer" avantajları nelerdir?

Zaten profesyonel belirtmiştik dizgi programı PDF formatındaki belgeler çok pahalıdır. Bu durumda, özellik kimi zaman ödeme meslektaşlarıyla rekabet edebilecek tamamen ücretsiz programlar onlarca arasından seçim yapabilir.

Buna ek olarak, PDF-yazıcı size basit bir metin editörü dizmek, çünkü sen işin her zamanki yöntemleri kullanmak, hatta yeni başlayanlar için çok karmaşık biçimlendirme ile belgeler oluşturmanıza olanak sağlar. Tüm mevcut faydalar dikkate alarak, en uygun programı seçmek için deneyin.

"PDFCreator'ı"

Bu PDF-yazıcı aslında segmentinde de facto standarttır. Uygulama, son derece (15 MB biraz daha fazla) küçük Ruslaşmış ve mantıklıdır. Buna ek olarak, onun yaratılış kullanılmak üzere para, geliştiriciler sormayın.

Bu işlem sırasında, yalnızca renkli "İleri" poke gerekir çünkü Kurulum, bayağılık basittir. Önemli! Yükleme sırasında kutunun işaretini emin olun, "Yahoo'yu" varsayılan arama motoru kurmayı teklif etmektedir. Ülkemizde hizmet çok popüler değil ve alaka bazı şüpheler uyandırmaktadır arayın.

Nasıl kullanılır? Burada da karmaşık bir şey vardır: "Word" ve (baskı menüsünde) diğer metin editörleri görünür uygulamayı yükledikten sonra, yazıcı "PDFCreator'ı". Yazdırmak bir belge göndermek, bir iletişim kutusu belirir Yapılandırabileceğiniz nerede nasıl sonraki dosya ve depolama konumuna adı.

"Adobe PDF"

Şirket "Adobe" sadece efsanevi "Photoshop" için değil, aynı zamanda diğer programların bir grup bilinmektedir. Bunlardan biri "Adobe PDF" adlı bir PDF-yazıcı. Aslında yüksek kaliteli dosyaları oluşturmak için profesyonel bir araçtır söylemek gerekir ki, ayarların bir grup vardır.

Bir önceki durumda olduğu gibi, aynı ad Yazıcı menüsünde yazıcıyı kurduktan sonra görünür. ortalama kullanıcı bunu kullanmak tavsiye edilebilir olası değildir, böylece yazık ki, ücretli uygulama.

"Sevimli PDF 2.7"

Bu uygulamanın geliştiricileri kendi ürünleri için para gerekmez bu nedenle çok daha fedakar olduğunu ve. Program boyutu kompakt açısından tartışmasız lideri yapar sadece 1,5 MB 'tır.

Kurulum sırasında size ek "Ghostscript", indirmek için istenir, çünkü ne yazık ki, tüm bu kolay değil, onsuz uygulama çalışmayacaktır. yoksul ve bu zamana internetin sahipleri yapmak mümkün olmayacaktır böylece takviyesi miktarı, beş megabayt "biraz kan."

her şeyden uygulamaların aksine, çalışmaları ile bu kez ek iletişim kutuları olmadan tamamlamak zorunda. Yazdırmak dokümanı aradığınızda, göndermek sanal yazıcı PDF ve sonra bir dizin kurtarmak için belirtme seçeneği.

Aslında, bu program neredeyse tükenmiş bulunmaktadır. Onun savunma onu tüm standart PDF belgeleri ile mükemmel uyumluluk sağlar söylenebilir.

"DoPDF 6.0"

Ve burada boyutu / işlevsellik oranı bizim lideridir. montaj kiti az "dürüst" megabayt yarıdan fazlası (bir şey ekstra indirmek zorunda değilsiniz) 'dir. Diyalog oldukça münzevi ayarlar, ancak her ihtiyacınız vardır: düzenlemek sayfalarının boyutunu, onların çözünürlük, hem de dosya adı.

Bir küçük Not. Bazı önemli belgelerin oluşturulması daha iyi aynı "PDFCreator'ın" yararlanmak böylece Garip ama geliştiriciler neredeyse biçimleri ve diğer teknik özellikleri uyumluluğuna dair bilgi sağlamaz.

bazı notlar

PDF-yazıcı yüklemek önce, özel durumda onun gerekliliği düşünmek gerekir. Çoğu kullanıcı yeterli olacağı gerçeği onların metin editörleri üstyapılar ve ek yazılım yüklenmeden PDF belgeleri oluşturmanızı sağlar.

Bunun nedeni formatında kendisi çok popüler değil yerli kullanıcıları arasında, doğrudur, yani çok para sadece saçma bazı profesyonel araç için ödemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.