ModaHediyeler

Erkekler için hediyeler alışılmamıştır (fotoğraf). İlginç ve yeni fikirler

Herhangi bir kadın, normal bir hediye değil, bir adam, koca, kardeş, baba, oğlu, büyükbaba sunmak, ancak gerçekten gerekli ve ilginç bir şey sunma arzusu vardır. Orijinal bir şeyi arama süreci oldukça zor bir iştir ve bir sürü dükkan etrafında dolaşmak ve çok çaba harcamalısınız. Ciddi şekilde bu konuyu ele alırsanız, çeşitli seçenekleri göz önünde bulundurun, o zaman erkekler için olağandışı ve orijinal olan hediyeler toplayabilirsiniz.

Aşırı spor severler için hazır ol

Çoğu erkek aşırıdır ve bununla ilişkili hediyeler beğenisine girebilir. Hızın sevgilileri, kart yarışında yer almak için verilen sertifika veya ATV'lerde dağlara veya ormana yapılan bir geziden memnun kalacaklar. Ağırlıksüzlük ve uçuş hayranları için, bir uçakta pilotlama, bir paraşütle atlama, yüksek rakımdan bir mendilden bir uçuruma veya bir balonda uçuşa yapış yapacaktır. Aşırı eğlencenin bir yeniliği, kendinizi sıfır yerçekiminde bulabileceğiniz ve yörüngede bir astronot gibi hissettiğiniz bir çekimdir. Çocukluk çağında savaşta yeterince oynamayan kimse, paintball'u takdir edecektir.

Bir erkek kış sporlarından, kayak veya snowboard'tan hoşlanıyorsa, airbrush ile iyi bir tahta iyi bir hediye olacaktır. Böyle bir resim çekmek için bir resim veya yazıt şimdi birçok stüdyo sunuyor. İyi bir hediye adının veya takma adının yazılacağı bir kask. Erkekler için böyle hediyeler, sıradışı ve bireysel, mutlaka beğenir.

kanıt

Gökyüzünde bir yıldız, Mars ya da Ay'da küçük bir toprak parçası verebilirsiniz. Bir kez ziyaret edilmesi pek olası olmayan bir yerin mülkiyet belgesi hala hoş. Aynı hediye, bir hayvanat bahçesinden bir zürafanın veya bir filin patronajı hakkında bir belge olabilir. Ancak adam hayvanları seviyorsa bazen ziyaret edip yiyecek getirecektir.

Orijinal hediyeler

Doğum günlerinde erkekler için başka ne gibi olağandışı hediyeler? Bir fotoğraf seçip, örneğin, bir soy ağacı ve soy kitabı yapabilirsin. Ad, fotoğraf ve ilgili bir bağlantı toplamak için çok iş gerekmektedir. Böyle bir hediye, özel bir soy ağacında sipariş edilebilir ve bilgileri dikkatlice arayabilir ve kendiniz oluşturabilirsiniz. Soyadın kökeni ve anlamı, akrabaları olabilecek ünlü kişiler tarafından yazıldığı bir sertifika sipariş edebileceğiniz bir büro var.

Filmler, seri yayınlar ve yelpazelerden oluşan hayranıysa ve iyi mizah duygusu içeriyorsa, erkeklere yönelik olağanüstü hediyeler, telefonun en sevdiği kahraman biçiminde, örneğin "Star Wars" ın Superman veya Darth Vader biçiminde taşınabilir bir şarj cihazı olarak takdir edilecektir. Hediyelik eşya mağazaları, bir gezgin, orijinal şişeler ve pusulalar içeren "zombi kıyamet sırasında hayatta kalmak için" ilginç setler veya "Indiana Jones çantası" satıyorlar.

Oyuncaklar ve konsollar

Bütün erkekler az çocukludur ve kontrol panelindeki bir yarış arabası, gökyüzünden çekim yapmak için bir kamera ile dörtlü cop, aşırı Go Pro için bir kamera gibi oyuncaklardan memnuniyet duyacaktır. Ayrıca, iyi bir sunum, parkta veya kıyıda ride edebileceğiniz bir hidroskaptır.

Bir adam bir video oyuncusu hayranıysa, oyun setiyle birlikte yeni bir oyun konsolu zevk alacaktır. Telefon görüşmelerini alan saatler, sms, nabzı ölçün, erkekler çoklu işlevselliği takdir ettiği gibi bir çalar saat olarak hizmet edin.

Alkollü içki uzmanları için hediye

Akşamları güçlü bir içki içmek isteyenler için, lazer gravürlü viski veya buzun yerine geçen özel soğutma taşlarıyla iyi bir hediye kaydedilecek.

İçinde bir şişe taklit eden kutular bir tirbuşon ve buzu ezmek için kullanılan özel cihazlar ve ağız boşaltma dağıtıcısı var. Veya büyük bir ansiklopedi biçiminde bir mini bar, içinde bir şişe alkollü içecek ve bardak saklayabilirsiniz. Erkekler için başka ne gibi armağanlar olağandışı ve arzu edilir? Örneğin, nadir ve pahalı purolar.

Şarkı söylemekten hoşlananlar için

Eğer vericide bir söylenti ve ses varsa, doğum gününüz için özel olarak yazılmış bir şarkı hazırlayabilir ve bir kutlamada şarkı söyleyebilir veya evin balkonunun altında serenat gibi doğaçlı bir konser ayarlayabilirsiniz. Böyle alışılmadık bir armağan kuşkusuz uzun süre keyifli ve unutulmaz olacaktır.

Yeni evde beslenen hayvan ve video tebrik

Bir hayali hayal eden bir adam, orijinal hediye ev küçük domuzu, yılan veya başka bir sürüngen bulunan bir teraryum, piranhalar ile bir kamış kedi veya akvaryum olacaktır. Önemli olan böyle bir armağanın cazip olması, o zaman zevk alacaktır. Adam zaten bazı tüylü hayvanların sahibiyse, spa için hayvanlar için hoş bir sürpriz olacak.

Erkekler için mükemmel hediyeler, çocukların ve yetişkinlerin fotoğraflarından yapılan alışılmadık video tebrikleridir; ayrı ayrı çekilir ve sonra akrabalarından, arkadaşları ve meslektaşlarının istekleri belirlenir. Video birçok kez incelenecek ve tekrar tekrar cana hazır anıların anılarına dalmanıza izin verecek. Bu soruya göre, nitelikli hale geldiği için bir profesyonele yönelmek daha iyi.

Seyahat büyük bir sürpriz

Finans mevcut olduğunda Güney Afrika'da bir safari, Curaçao'da dalış yapmak, Hindistan'daki turistler tarafından bilinmeyen bir yerde meditasyon yapmak ya da İzlanda'daki gayrimenkul gezisi gibi olağandışı bir yere bir gezi yapmaya değer. Rüzgarın şarkılarını dinleyin ve doğayla birleşin. Böyle pahalı bir gezi için para birikiminiz yoksa ilginç yerleri daha yakından ve daha yakın, örneğin Soçi'de Formula 1 veya Abhazya'da şarap tadımı ziyaret edebilirsiniz.

Katılan derslere ve diğer orijinal fikirlere ilişkin sertifika

Bildiğiniz gibi, erkekler doğuştan gelen aşçılardır ve İtalyan makarna pişirmeye yönelik kurslara katılırlar, etler Sırpça veya Gürcüce khinkali'de iyi bir hediye olacaktır.

Yılbaşı gecesindeki bir erkeğin alışılmadık hediyeleri nelerdir? Örneğin, dünyadaki duvar haritaları, koruma katmanını bir para ile silebilir ve böylece ziyaret edebilecek ülkeleri işaretleyebilir.

Ya da gelecek yıl rüyalarınızı ve planlarınızı yapıştırabileceğiniz veya çizebileceğiniz özel bir arzu kartı.

Bağımsızlar tarafından yaratılan hediyeler

Yeni Yıl için erkekler için kendi elleriyle hediye etme arzusu varsa, herkese okumak hoş olacak dilek ve kutlamalarla bir kutu kapsül hazırlayabilirsiniz. Ya da şampanya için bir etiket yazıp boyayın; gece yarısı, çanları, gülünç dilekler ve itiraflarla savaşa açılacaktır. Ailenizin tüm üyeleri için bir renk veya stille kazak, şapka, eşarp, çorap, kravat takabilirsiniz.

Sonuç

Elbette erkekler için sıradan hediyeler seçmek (bazıları bir makalede sunuluyor), kutlamanın yaratıcısının hobilerinden ve tercihlerinden ve ardından böyle bir hediye aldığında kutlamanın yaratıcısı özel hissedecek ve özenli bir tutumu takdir edecektir. Bu tür hediyelerle önceden ilgilenmeniz daha iyidir. Aksi halde, önemli olaydan birkaç gün önce, istediğin şekilde bir sürpriz hazırlamak için zaman bulamazsın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.