TeknolojininBağlantı

Nasıl "MegaFon" SMS paketine bağlanmak için? Ne paketleri operatör tarafından sağlanmaktadır?

metin mesajları yoluyla iletişim kurmayı tercih insanlar için şirket "Megafon" seçenekleri için çeşitli seçenekler geliştirmiştir. 100, 300/600 - - Bir kullanıcı SMS paketine açısından kendisine en uygun seçebilir veya serbest her gün için 100 mesaj gönderme seçeneğini etkinleştirin. Hangi seçenekler operatör tarafından sağlanmaktadır ve nasıl "MegaFon" SMS paketine bağlanmak için? Bu, biz bu makalede ayrıntılı olarak tarif budur.

SMS seçeneklerinin Türleri

Paket S, M, L ve paket XL: ihtiyaçlar ve abone isteklerine bağlı olarak dört tekliflerin birini seçebilirsiniz. Günde 100 mesajlar - İlk üç seçenek abonelerinin daha sosyal için bire bir fatura dönemi (bir ay) kısa mesajlar, dördüncü ait 100/300/600 hacmini ima.

paketler S, M, XL dan L ve abonelik ücretlerinin frekans iptali ayıran: 30 sonra sonra aktive edilir ve o günün abonelerin başına 100 ileti diğer seçenekler ise, ödeme uzlaştırma dönemi tam içindedir, her gün para belirli bir miktar ödemek zorunda kalacak günler.

ne pahasına kısmında, ek bir SMS paketi "MegaFon" bağlayabilirim?

Bize L ve XL seçeneğine ayrı S'den paketleri ele alalım. operatör tarafından sunulan ilk üç, 75 ruble / 150 ruble / 240 ruble tutarında seçenekleri bağlanıyorsanız bir anda para bir kerelik düşebiliriz içerir. Sırasıyla. bir dahaki sefere (tam olarak) yeni bir yazma-off fatura döneminin sonunda, yani bir ay içinde yapılacaktır.

SMS paketi ( «Megafon») XL ücretsiz aktive, aylık ücret bağlandığında şarj ve fatura dönemi gününe göre dağılmamıştır. Böylece, günlük ödeme sadece 9 ruble olacak (aylık böyle bir seçenek müşteriye 270 ruble mal olacak).

Kullanım Şartları

Biz "MegaFon" SMS paketine nasıl bağlanacağını söylemek önce, bu seçeneklerden bazı özellikleri abonelerin dikkat çekmek istiyoruz:

 • yukarıda geçen olası seçeneklerin aynı anda ikisini aktive (oda şu anda bağlı olduğu eğer öyleyse, örneğin, S paketiyle ve, o zaman önceden ilk devre dışı bırakması gerekir, ancak o zaman istediğiniz seçeneği aktif hale M bir paket ile değiştirmek gerekir);
 • paketler paket sayısına bakılmaksızın bir sonraki fatura dönemine geçemiyor dengeler; Yeni dönemin ilk tarihten oluşması üzerine, mesaj sayacı sıfırlanır ve) hizmetleri bir başlangıç hacmi sağlamaktadır;
 • (Başka şehir fatura SMS göndererek tarife planına göre yapılacaktır olurken, sadece kendi bölgesinde) mobil operatörlerin herhangi sayıda olabilir "Megafon" seçeneklerinden içinde mesaj göndermek;
 • pakete dahil mesajı kullanmak, sadece onun (ev) alanında olabilir; ülkeyi dolaşım ve yurt dışında şarj) askıya alınmayacaktır abonelik ücreti iptali ile, TA uyarınca gerçekleştirilir.

Nasıl "MegaFon" SMS paketine bağlanmak için?

makalede açıklanan paketlerin herhangi birinin Aktivasyon İnternet Yardımcısı aracılığı yapılabilir (erişim hangi kaynağın resmi mobil operatörü giderek erişilebilir). Mevcut seçenekler listesinde bağlantı Bu özelliği ilgilenen bakmak ve uygun düğmeyi kullanarak aktif hale gerektiğini için. onun kullanımıyla ilgili internet yokluğu veya imkânsızlığı bir kişinin vasıflı operatör çağrı merkezine başvurun ve seçilen seçeneği bağlamak için sormak zaman. Ancak, onların eylemleri için bir uzman 30 ruble ile ek bir oda talep edecektir muhtemeldir. değil kendini bağlayan bu miktar tahsil edilecektir.

Nasıl telefon ile "Megafon" SMS paketi bağlamak için? Ayrıca bir mobil cihaz olabilir SMS paketlerinden birinin sahibi olur. * 572 * # ve sonra arama yapmak: Bunun için, sayı aşağıdaki kombinasyonunu tuşlayın.

 • SMS Paketi S (ayda 100 ileti) - 1 numara.
 • SMS Paketi M (ayda 100 ileti) - Şekil 2.
 • SMS Paketi L (ayda 100 ileti) - 3 numaralı.
 • SMS Paketi XL (günde 100 mesaj) - 4 numara.

Nasıl mesaj paketlerini devre dışı bırakmak?

"MegaFon" SMS paketine bağlanmak için nasıl biz de mümkündür hizmet kapatma seçeneklerinin bir açıklama vermek istiyorum, daha önce öğrendim:

 • İnternet Yardımcısı aracılığıyla (hakkını bulup "Devre Dışı" butonuna tıklayın seçeneklerin sayısı aktive listesinde);
 • uzmanın iletişim merkezi aracılığıyla;
 • Mobil cihaz * 572 * 0 # talebini giren (göz altında seçeneklerinden herhangi devre dışı bırakır).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.