TeknolojininBağlantı

İnternet "MGTS": yorumlar. İnternet "MGTS": tarifeleri

Moskova - Rusya en ileri teknolojiye sahip ve dünya şehirlerinden biridir. İnternet büyük değil çok firmanın onlarca gerçekleştirilir için Faaliyetleri ticari erişim sağlamak için. şirketi "MGTS", "MTS" bir yan - pazarının devleri arasında. Internet erişimi ve ilgili hizmetlerin organizasyonunun açıdan şirket tarafından sağlanan hizmetlerin özellikleri nelerdir?

"MGTS": Şirket

"Moskova Şehir Telefon Ağı" - Rus sermaye sabit hat operatörlerinin en büyüklerinden biri. Şu anda şirket telefon hizmetlerini, internet erişimi ve dijital TV kanalları, hem de ilgili bir dizi hizmet sunmaktadır.

"MGTS" - Uzun bir geçmişi olan bir şirket. Bazı raporlara göre, 1882 yılında Çarlık Rusyası döneminde bile kuruldu - daha sonra ilk Kuznetsky En açıldı Moskova telefon istasyonu. Artık "MGTS" en büyük ortağı konumundaki - olan "MTS" ve iştirakleri.

hizmetler

Şirketin en ünlü ürünlerinden biri - İnternet "MGTS" (lif) den. Bu hizmetin Yorum geniş bir alanda bulunur. Bu ürünün parçası Moskova abonelerin binlerce birkaç yüzlerce kullanılır gibi şimdi ağa erişir. "MGTS" da tüzel kişilere hizmet benzer tip sunar.

Uzun bir süredir ağları "MGTS" nin bir ağa ana iletişim teknolojisi DSL-telefon kanalları vardı. "MGTS" dan GPON - Ama yavaş yavaş internete lider başka çıkış yönteminin durumlarını alır. Bir bütün olarak bu konuda Yorumlar erişim teknolojisi değişen açıdan kullanıcıların olumlu bir değerlendirme yansıtmaktadır. Aslında çok yüksek hızlarda veri iletimini sağlar saf bir biçimi, fiber kullanılan GPON-kanallarını kullanarak bu.

Hizmetler - Daha büyük ve daha çeşitli

2009 yılından bu yana, "MGTS" Mevcut internet altyapısının dayalı Triple Play segmentinde hizmet vermektedir. Bir hizmet "Internet TV" oldu. "MGTS", büyük ölçüde sadece temel hizmetler ile tespit edildiği kalitesinin yorum - ağa erişim değil, aynı zamanda ek hizmetler yönüyle modern tv içeriğinin güvenilir tedarikçisi birçok Moskovalılar tarafından kabul edilir. yeteri kadar çeşitli ISP tarife paketlerinde kanal spektrumu. Aynı yıl, online hizmet sağlayıcısı "MGTS" (birçok kullanıcı yorum çok olumlu bu girişimi karakterize) içinde ağına erişim hizmetlerini satmaya başladı "kutulu biçimi." Bunu Alış, müşteri ve ayarları hakkında endişelenmeden basitçe bilgisayara ekipman bağlanarak İnternet'e kullanmaya başlayabilirsiniz. diğer sağlayıcılardan birçok hizmet birçok durumda gerektiren iken ekipmanla gelen iş için ana diyoruz.

kutu çözümü

Aslında söz konusu hizmetlerinin bir parçası olarak ekipman, hatta şirketin kurumsal tarzda dekore bir kutu gibi görünüyor. Bu çevrimiçi bir ev nasıl düzenleneceği konusunda bile deneyimsiz kullanıcı kılavuzu için oldukça rahat bir okuma vardır. "MGTS" (birçok müşterilerinin geribildirim bu yönünün çok olumlu değerlendirilmesi hakkında söylenecek) çevrimiçi gidiyor, böylece destek ekibine başvurmadan, liderlik "paketlenmiş" uygundu.

iletişim merkezi için ihtiyaç olmasına rağmen "MGTS" Hep çağırabilir - "kutu" içinde onun numarası. kullanıcı - işaretli kılavuzu yanı sıra modem. Birçok uzmanlar tarafından belirtildiği gibi Genellikle oldukça düzeyde, bütçenin bir dizi ancak cihazın işlevleri ifade eder.

Olağandışı ve gelecek vaat eden hizmetler

hizmet - diğer önemli hizmetler "MGTS" arasında "Ebeveyn Kontrolü". Onun sayesinde yetişkinler çocuklarının internet kullanımını izleyebilir - çoğunlukla izin vererek veya belirli günlerde ve saatlerde çevrimiçi erişimi engellenirken. Teknoloji çeşitli bilgi kaynaklarında 2014 sonbaharında sağlayıcı İnternet trafiğinin analizi için karmaşık algoritmalar uygulamak için istekli olduğunu ortaya çıktı, "MGTS" ile çalışır sürekli gelişmekte olduğunu, bu yüzden. sağlayacak teknolojinin bu tip, etkili filtreleme çevrimiçi paketleri bekleniyor. Aynı zamanda bir pazarlama aracı olarak onu katılımını varsayar.

GPON teknolojisi

GPON "MGTS" den - Bize Moskova ISS, Internet'e erişim sağlayan en modern teknoloji, biraz daha nüans çalışma yapalım. Kullanıcı yorumları, yukarıda belirtildiği gibi, çok yüksek bir hıza sahip olarak iletişim kanalı bu tür karakterize etmektedir. İlgili rakam bile ev internet kullanıcılarının megabit / sn yüzlerce ulaşabilir. Ancak, yüksek veri hızı - Bu önceki teknolojiler (aynı zamanda "Dzhipon" olarak adlandırılır) GPON tek avantajı değildir.

Bize - kararlı

geçme GPON kanallı güvenilirlik ve bileşimin stabilitesini elde edildiğinde. Bağlantı kesilmeleri, "asmak" ve fiber optikler kullanılarak ağlar için önceki teknoloji tiplerinin özelliği diğer sorunlar, tipik değildir. Diğer kayda değer bir fırsat GPON - bu açık konuşmak gerekirse, ek hizmetlerin geniş bir yelpazede, takılabilir, bize Moskova sağlayıcı olarak kabul yapar. değil bir teori, ama müşterilere sunulan diğer hizmetler çok sayıda takviye bir gerçekliği - İnternet "MGTS" dan "Dzhipon", yorum ölçüde yukarıdaki teknolojinin avantajlarını tarif göstermektedir. ağ bağlantısı genellikle "MGTS" kira sağlanan kullanıcı modemi aracılığıyla gerçekleştirilir. İlgili cihazların Güncel modeller Wi-Fi üzerinden online gitmek için izin verir. Bu ağ, birkaç cihazlardan gitmek anlamına gelir.

ADSL teknolojisi

Tabii ki, hatta Moskova gibi bu teknolojik açıdan gelişmiş bir şehirde, lif henüz kendisine herkesi bağlamak için teknik olarak mümkün ulaşmayı başardı ya henüz hangi alanlarda ve ev vardır. Bu durumda, ev Internet "MGTS" ADSL-erişim yoluyla kendi istemci sunuyor düzenleyin. Prensip olarak, günümüz kullanıcılarının ihtiyaçlarına en, bu teknoloji karşılamak için güçtedir. Özellikle, hız yönü ile ilgili - tutulumu ADSL 7-8 megabit hatta daha fazlasının hedefine ulaşmak için oldukça mümkündür. , Sayfalar, videoları görüntülemek "Skype" Bu oldukça yeterli konuşurken, müzik dinlerken belirleyin.

Ana - telefon kullanışlı

ADSL teknoloji rahatlık yönü bir avantaj vardır - mevcut telefon hattını kullanarak iletişim kanalı olarak geçmektedir. Ekstra bir şey monte etmek, GPON olduğu gibi, gerekli değildir. Bu durumda, örneğin, telefon işlevsel kalır - dijital modem sinyalleri ağa bağlı küçük bir dağıtıcı aracılığı ile filtrelenir. Bu durumda, arayanın gelen bir telefon, ADSL modem üretilen dış sinyallerini duymayacaksınız.

Tarifelendirme

Oldukça rekabetçi pazarda Moskova operatör tarafından onaylandı ilkeleri şarj düşünün. Bazı kullanıcı yorumları, bir amiral gemisi hizmet olarak çevrimiçi "MGTS" konusunda gösterdiği gibi. Buna göre, şarj seviyesinin herhangi bir hata ve yanlış hesaplamalar muhtemelen istenmeyen - müşterilerin kolayca sermayenin her bölgesinde çok başka bir sağlayıcıdan, gidebilirsiniz. Faturalı faturalandırma sistemine - şarj karakteristiği "MGTS" nin en önemli özellikleri arasında. Çeşitli şekillerde ve o - Bu ilk ağ kullanmak ve sonra faturayı ödeyebilir vardır.

Nedeniyle "MGTS" nde bunların her bakımından GPON arasındaki teknolojik farklar ADSL TV tarife ilkeleri farklı.

  • örneğin, ayda 150 ruble interneti bağlamak için bir seçenek yoktur - ADSL erişim önemli ölçüde daha ucuz mal olabilir. Ancak, bu durumda hız nispeten düşük olacak - 3 megabit.
  • Buna karşılık, "MGTS" dan GPON-bağlantılarda en ucuz fiyatı - 15 megabit hızında ayda 300 ruble.

Her iki tarifeler için genel hukuk - daha pahalı beton öneri, bazı megabit olarak bunu ifade eğer ucuza oranı artar.

Yukarıda da belirtildiği gibi, "MGTS" fiber internete çıkışında kullanılan pratikte yükleme sayfalarının hızında bir artış sağlayamaz (birçok kullanıcı yorumları bu onaylayın). Sadece ilgili internet trafiğinin özelliklerini büyük miktarda veri aktarımını içermez çünkü.

rekabetçi tarifeleri

önerilen "MGTS" İnternet tarifeleri - Birçok müşteri yorumları Buna tanıklık - Bazı uzmanlar tarafından teslim ettiği gibi, Moskova epeyce sağlayıcıları vardır, ancak yeterince rekabetçi olan erişim hızı ve aşağıdaki bağlantılardan istikrarın kıyaslanabilir oranlarda. Ancak, "MGTS" aylık ve günlük bazda meydana olmaz şarj hangi seçeneği sunabilir. Birçok kullanıcı fırsatı tarafından etkilenmektedirler. Çevrimiçi ol erişim aslında gerektiğinde, o günlerde mümkündür. Bu durumda aylık ödeme gerekli değildir.

Bütün olarak bakıldığında, çok olumlu yönlendirilmiş kullanıcıların internet erişimi "MGTS" Değerlendirme önemli sağlayıcı ele almak. Moskova - sağlayıcılar arasında rekabetin yeterince sert olduğu bir şehir. Bu nedenle, pozitif müşteri duygu derecesi ise, bir şirketin başarısının bir göstergesi olabilir. Ve bu uzmanlara göre, bu sağlayıcı cazip tarife politikası, büyük ölçüde kaynaklanmaktadır.

özel ofis

etkileşim "MGTS" ve internet kullanıcılarının temel araçlarından biri - çevrimiçi hizmet "Hesabım". Bu Moskova ISS müşteri kullanılmış veya kullanmayı planladı herhangi hizmetler ile ilgili gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Kullanıcı dostu çevrimiçi araçlar sayesinde, hizmetlerini yönetebilirsiniz.

umutları değerlendirilmesi

Biz değerlendirmeleri içermesi duygu derecesini, gözlemlemek, Moskova'nın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birinin teknoloji ve fatura hizmetlerinin temel özelliklerini inceledik. Yukarıda söylediğimiz gibi internet "MGTS", BT-uzmanlardan oluşan bir dizi görüş anahtar hizmetlerden biri olarak düşünün. Ancak, başkentin telekomünikasyon pazarında pazarlama ve marka tanıtım umutları değerlendirmek faydalı olacaktır.

Bazı uzmanlara göre, şirket Rus başkentinde iletişimin lider sağlayıcılarından biri olarak statüsünü pekiştirmek için hazırlanıyor. Ev İnternet "MGTS", TV, sabit telefon, uzmanlar inandığı gibi, ve tematik portallar yorum bırakan birçok kullanıcının - kalite ve tarifelerin en uygun şekilde birleştiren sağlayıcı tarafından sağlanan hizmetlerin vardır.

"MGTS" 2016 yılında Moskova'da genişbant pazarının yaklaşık yarısını almayı planladığı kanıtlar vardır. Böylece, ilgili hizmetlerinin sağlanması elde edilen gelirin payı yaklaşık% 60 olacaktır. Bu stratejinin bir parçası olarak, "MGTS" yönetim mevcut olduğu ve hizmetler sunmaktadır GPON-ağı Moskova'nın tüm alanları kapsayacak şekilde planlıyor. Buna ek olarak, uzmanlar tarafından bırakılan yorumları kanıtladığı gibi, çevrimiçi "MGTS" aktif bireyler değil, aynı zamanda kuruluşlara sadece sağlamayı planlıyor. Ancak, çevrimiçi erişim özellikle diğer örnek gibi hizmetler, bulut örtüsü, ile tamamlanacaktır, barındırma muhasebe politikaları yanı sıra.

Buna ek olarak, gibi online uzman topluluk görüş ve yorumları, bulunan kanıtladığı "MGTS" Bir lider olarak görür, ancak açısından tek önemli değil küresel stratejisinin iş geliştirme hizmetlerinin. raporlar şirket% 26 bu segmentte payını artırarak, dijital TV pazarında da önemli bir yere çekmek planladığını vardır.

Rekabet - ilerlemenin motoru

Doğru rakip firmalar, uzmanlar inanıyorum, herşey planlandığı gibi tam olarak gerçekleştirmek işe yaramadı bir Moskova sağlayıcısına çok şey dener. Bu rağmen o "MGTS" teknolojik haberleşme altyapısının en üst düzeyde. "MGTS" ile doğrudan rekabet içinde olan Moskova en büyük sağlayıcılarından, çoğu aktif kendi kapasitelerini geliştirmek. Örneğin, güçlü rekabet olduğuna inanılmaktadır GPON teknolojisi "MGTS" kullanıldığı, örneğin, DOCSIS gibi diğer ileriye dönük iletişim standartları, yapabilir. Onlar Moskova sağlayıcılardan bazıları aktif olarak öğrenirler vardır.

MGTS: yorumlar

"Moskova Şehir Telefon Ağı" müşteri görüşleri duygu derecesi nedir? Kullanıcı yorumları kabaca çeşitli şekillerde sınıflandırılabilir.

İlk sağlayıcının tarife politikası ile ilgilidir. oldukça nötr onu yorumlarla ilgili olarak: - daha rekabetçi fiyatlar önerir telekomünikasyon şirketleri vardır bir taraftan müşterilerin fiyatlarının diğer büyük olduğunu "MGTS" nasıl düşündüğünü söylemek mümkün değildir.

Değerlendirme bir başka grubu performansı ile karakterize edilir. Burada Görüşler çok farklı bulunurlar. Kritik izleyicilere barındırma popüler dosyasını kullanarak açısından online kanalın belirli bir istikrarsızlık yansıtmaktadır. Ancak, bakış bu noktada bu durumda iletişimin kalitesi için gerçek sorumluluk "MGTS" den web sitesi sahibi üzerinde fazla olduğunu önermesi üzerine kuruludur counterarguments vardır. Pozitif tepkiler İnternet kaynakları, asgari ping (istek ve sunucu tepki arasındaki yanıt), bağlantı istikrar çoğunluğuna yüksek hızda erişim yansıtmaktadır. Uzmanlar inandığı gibi birçok yönden, bu duygular, "MGTS" kullanan fiber-optik iletişim kanallarının sadece aynı avantajı, neden olabilir.

Müşteri görüş spektrumda başka hat teknik destek sağlayıcı kalitesini yansıtır. Görüşler farklı, ama genellikle tahminlerde olumlu derecede sürdürdü. Bu analistler, "MGTS" istihdam amiral gemisi sektöründe yüksek rekabet göre kaynaklanıyor olabilir. şey abone destek ekibi ile iletişim kurmak için sevmiyorsa, o derhal ISP'leri değiştirmeye karar verebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.