GüzellikCilt bakımı

Evde kakaolu Yüz maskesi

Kakao - birçok kişi çocukluğumdan hatırladığım bir ürün. Lezzetli içecek olumlu anılar çağrıştırıyor. O kakao bilmelidir tüm dişi seks gastronomik zevk değil, aynı zamanda cilde çok büyük faydası sadece getiriyor! yararlı maskeleri, kremleri, çeşitli hazırlamak olağanüstü bir kakao tozu eklenerek. Bu, bu yazının konusudur.

Ne verir?

kakao ile Yüz maskesi - bu deri gençlik ve güzellik kazanmak için etkili ve ucuz bir yoldur. istenen sonucu elde etmek için, tam olarak oranlarını ve malzemeleri tanımak ve bazen bu faktör kullanışlılığı sayesinde önemli bir rol oynar, çünkü doğru sırayla eklemek için önemlidir. Aslında dayalı yüz için böyle maskelerin popülerlik kakao tozu birçok besin ve cilde derin ve niteliksel etki sağlar mineralleri içerdiğini. ana madde bileşimi şu öğeleri içerir:

etkili bir cilt daha yumuşak ve daha hoş dokunma ve yapar • Nişasta, koyu lekeler ve sivilce izlerini ortadan kaldırır.

• Kalsiyum, yeni hücrelerin oluşturulması için birinci yapı malzemesi olarak.

• Potasyum, cilt nemlendirici.

cilt oksijen doygunluğu • Demir.

(Akne olan kişilerin Bu maske çok yararlıdır yüzden, tahriş ve iltihabı rahatlatmak yardımcı olur gibi) • Folik asit, sakinleştirici bir etkisi vardır.

• pantotenik asit, cildin yenilenmesine ince kırışıklıkların azaltılması yardımcı olur.

• A vitamini nemlendirmek ve iltihap rahatlatmak.

• Vitamin PP cilde güzel doğal renk ve sağlıklı bir görünüm verecektir.

Ne kadar sıklıkla yordamı gerçekleştirmek gerekir?

kakaolu Yüz maskesi sadece düzenli derisini şımartmak durumunda bir ivme etkisi kazanır. sürekli bakım itibaren kişi daha bakımlı ve sağlıklı hale gelecektir. En önemli - Bu maskeyi yapmalıyım ne sıklıkta anlamaktır. Yüze günlük olarak koymak için bir hatadır. Cilt dinlenmeye ihtiyacı, bu yüzden çok sık, kullanışlı olsa "saldırı" bir faydası olmaz. 10-15 dakika boyunca haftada bir kez yüzünde bir maske koymak için yeterli olacaktır. Yine de kuru istatistiklerin sayılar odaklanmak olmalıdır: Birisi 5-7 dakika boyunca yeterli olacaktır çünkü daha iyi, çoğu zaman uygun dönemini kendine almak ve birisi, gözenekler vardır buğulanmış yüz için en iyi maske yapmak için fazla 15. alacaktır en açık ve hızlı bir şekilde besinleri emer. Eğer iyi emilir hissediyorum sadece bir yüz maskesi ile durulayın gereklidir. Cildin araçlarını sürüş sert fırça koymak buna değer.

Endikasyonları ve kontrendikasyonları

tüm cilt tipi için evrensel ve uygun olduğu için evde kakaolu Yüz maskesi herkese faydalı olacaktır. Önemle aşağıdaki sorunları olan kadınlar için mümkün öneriyoruz:

Kuru cilt •.

Sık iltihabı •.

• yüzü Soluk.

• Küçük kırışıklıklar, gevşeklik.

• akne veya pigmentasyon sonra lekeler.

• Artan yağ.

yüz için kakao tozunun Maske hemen hemen hiç kontrendikasyon vardır, ancak tozun kendisi, bazen alerjiye neden bileşenleri de içerebilir. Ayrıca, böyle bir ajanın ret sebebi ayrı bir hoşgörüsüzlük olabilir. olası tatsız sonuçlara kendinizi korumak için, dirsek çatalında maskeyi test etmek en iyisidir.

Tüm cilt tipleri için bal maskesi

bal çok erişilebilir ve mineral maddeler açısından son derece zengin olduğu için doğal bal ile kakao ile Yüz maskesi, en popüler biridir. araçların hazırlanması için, önceden 1 yk hazırlamak gerekir. l. Kakao tozu ve kadar mısır unu. Sonra hepsi iyice 1 yemek kaşığı ile karıştırılmalıdır. l. bal ve su banyosunda koydu. Iyice bir jel durumuna kadar tüm malzemeleri karıştırın gereklidir. araç çok kalın ise, su (sadece bir filtre veya gazsız maden) ile seyreltilebilir.

Yüz maskesi: yeşil çay, kakao

o 30. Cook onu bir çırpıda üstündeki tüm kadınların faydalı olacaktır, böylece Bu maske, gençleştirici etkiye sahiptir. düzenli kullanım sonucu ilk ayından sonra satışa sunulacak. kozmetoloji yeşil çay büyük popülerlik uzun zamandır bilinmektedir. Çin ve Japonya cildi nemlendirmek için yeşil çay antik sakini kullandık. Sadece muhteşem bebeklerden Ağızlıklar andıran pürüzsüz yüzlerine bak! kakao ile birlikte Yeşil çay ve cildinizi sağlıklı gençleştirmek. İstenilen sonucu elde etmek amacıyla, yüksek kaliteli çay seçmek çok önemlidir. Bu yabancı maddelerin ve tatlandırıcılar içermemelidir.

Nasıl bir maske hazırlamak için? Yeşil çay demlemek ve 1 çorba kaşığı karıştırın. l. çay aynı miktarda Ana madde. Karıştırın ve yavaş yavaş, 1 saat içinde dökün. L. bal. Bu, tüm malzemeyi iyi bir karışım tarafından takip ve gerekirse su ekleyin edilir.

Farklı cilt tipleri için Maskeler

Zaten ne kadar yararlı kakao yağı biliyorum. buna dayalı Yüz maskeler diğer malzemelerle bağlı olarak farklı etkiler getirebilir. Çikolatanın temelinde Yağlı ciltler için en uygun maske. ızgara çikolata başlamak için (. L. 2 yemek kaşığı gerekir) Ve 1 yemek kaşığı ile karıştırın. l. kakao. Bundan sonra, 1 yemek kaşığı ekleyin gereklidir. l. homojenize peynir ve tarçın bir tutam. Karışım, ekşi krema kıvamına gelene kadar bir su banyosu içinde ısıtılmalıdır. Tamamen soğuduktan sonra sadece olabilir yüzünde ürünü uygulayın.

Ev yapımı önlük seviyorum ve pahalı muadilleri ile değiştirmek olmaz? Eh, kakao dayalı şeker maskesi - bir lezzetli ev yapımı soyma maddesi hazırlamak için bir fırsattır. 2 çorba kaşığı. l. ısındı bal, 3 yemek kaşığı ile karıştırın. l. Kakao tozu ve 2 çorba kaşığı ekleyin. l. beyaz şeker (kahverengi olabilir). rahat sürtünme hareketleri olmalıdır yüzünde ürünü uygulayın. (Özellikle hassas cilde sahip kadınlar için) hassas cildi yaralama yapamayacak kadar aktif gelmesin. Yüzünde 10 dakikadan fazla maske tutun tavsiye edilmez. Bu ev yapımı bodur ölü deri hücrelerine bir kişi kaldırmak değil, aynı zamanda niteliksel olarak gözenekleri temizlemek kalmayacak.

Nasıl maskeyi yıkayın?

kakaolu Yüz maskesi özel kızarmaya gerektirir. Her durumda o bunu sıcak veya soğuk su çıkarmak için gerekli değildir. Ancak sıcak sular olmalıdır yüzündeki maskeyi çıkarın. Bundan sonra, sabun kullanmak ya da diğer kozmetik ürünleri cesaretim yok. Yüzünüzün temizlendikten sonra, yavaşça onun yumuşak temiz bir havlu pat.

Maske, aynı zamanda, pamuklu bir ped ile temizlenebilir. Maskenin kalıntıları çıkarmak için dairesel bir hareketle nemlendirin ve sıcak su gereklidir. nemlendirici etkisi ile krem arzu edilir uygulayın, ancak hafif bir yapıya sahip olmalıdır. Hiçbir durumda yüz şişman krem üzerine uygulanmamalıdır.

Yüz için kakao Maske: yorumlar

Ev yüz incelemeleri, pozitif kakao temelinde hazırladı. güzellik için bu basit ev tarifi kadınlar arasında büyük ilgi görüyor. büyük bir avantaj esnekliktir. İkinci önemli avantajı - bu pişirme basitliğidir. kişi için değil, aynı zamanda saç, dudaklar ve vücudun sadece bakımı için vazgeçilmez bir araçtır - bu yazının kapsamı dışındadır olsa da, tek istediğim bu kakao tozu söylemek. Maskeler veya benzeri araçlar kolları kanıtlanmış maddeler hazırlanmış - bu cildinizi verebileceğiniz en iyi hediye.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.