SağlıkMedikal turizm

Cerrahi Enstitüsü. Vishnevsky: tarih, açıklama

Rusya'da, büyük araştırma ve tıbbi kurum Cerrahi Enstitüsü. Vishnevsky. Bu tıp merkezinde hem de yurtdışında sadece ülkemizin önde gelen uzmanlarını istihdam etmektedir. binanın tarihini ve bu kurumun mütalaa Bu yazıda, tedavi burada kullanılan yöntemler hakkında bilgi.

Her şey nasıl başladı

hayırsever inşaatı sağlık kurumlarının Rusya'da XIX yüzyılda başlamıştır. Ve XX yüzyıl kasaba "hasta" açılışı ile kutlandı. Şu anda, bu alanda Cerrahi Enstitüsü iyi bilinmektedir. Vishnevsky. XVIII yüzyılda, İmparator Alexander II tutam sokakta Almshouses inşası üzerinde bir kararı onayladı. Solodovnikova kardeşler - bu tür bir tesis inşa etmek arzusu ile büyük satıcılar tarafından yapılmıştır. Kendi arazi kullanımından bir öneri aldı. Buna ek olarak, tam bu "yüzyılın inşasını" fon. O günlerde bütçe tahsis kardeşler çılgın para olayı - 500 bin ruble. 1865, yoksul, yaşlı ve hasta insanlar için tıbbi kolordu açılması yazında.

Alexander Hastanesi İnşaatı

1873 yılında tüccar şirketin hiçbir başlıklar ve devletlerle 50 kişi karşılamak zorunda kaldı bir klinik inşa etmek önerdi. Bu karar üzerine tahtın varisi kurtarma etkiler. Ardından, ajans Moskova Alexander Hastanesi Tüccar Derneği seçildi. Uzun bir araştırmadan sonra, şantiye, bir imarethane inşa üzerlerinde sınırlanmıştır kara Solodovnikova kısmını elde etmek karar verildi. Tüm inşaat işleri o zaman benzersiz kabul edildi projeye göre kesinlikle yapılmıştır dikkati çekiyor. onun yaratma Rus inşaat tecrübesi ve yeni uluslararası gelişmeler gibi muhasebeleştirilmiştir ile. özel hijyen gereksinimlerine tabi inşa binalara ek olarak. Bahar 1891 yoksullar için yeni inşa edilen hastanelerin açılması işaretlenmiş.

yeni gelişmeler

Cerrahi Enstitüsü. 1976 yılından bu yana dönemde Vishnevsky yabancı uzmanlar 1988 için gelecekte uygulamaya başladı karmaşık operasyonlar, bir dizi düzenledi. En yaygın selektif proksimal vagotomi. Ayrıca bu yıllarda biz mikrocerrahi tekniği, ilk kullanıldığı endoskopik ve lazer papillosphincterotomy kullanmaya başladı. Ayrıca, pulmoner kanama sırasında minimal invaziv tıbbi cerrahi olmayan prosedür bronşiyal arterler gerçekleştirmek başardı. Kardiyovasküler Cerrahi Enstitüsü onları. Geçen yüzyılın 70'li yıllarda Vishnevsky geniş yanık besperevyazochny tedavi benzersiz bir yöntem geliştirdi. Bu prosedür sayesinde sadece acı sosları sayısını azaltmak değil, aynı zamanda büyük ölçüde hastanede kalış süresi kısaltılır olamazdı.

Son birkaç yıldır başarıları

Cerrahi Enstitüsü. Profesör Kubyshkin Valeriy Alekseevich başkanlığında 2011 yılında Vishnevsky. O Devlet Ödülü bir ödüllü ve hükümet ödülleri verildi. laparoskopi - akademisyen ana faaliyet yönü yeni bir cerrahi türü giriştir. cerrahi prosedür Bu tür bugün başarıyla karaciğer, safra yolları, dalak, pankreas ve gastrointestinal sistem hastalıklarında kullanılır. Buna ek olarak, onun liderliği altında benzersiz yürütülmüştür araştırma peritonit tedavisinde alanında. Bugüne kadar, tıp merkezi eşsiz ve en modern teşhis ekipmanları vardır. Cerrahi Enstitüsü nerededir. Vishnevsky? Adres: Ul. Çoğu Serpukhov, s. Bu arada 27., eski günlerdeki gibi, herhangi bir tıbbi bakım tür bakılmaksızın sosyal ve maddi durumunun ülkenin tüm sakinleri için kullanılabilir.

Cerrahi Enstitüsü. Vishnevsky: yorumlar

Hastalar bu merkezin sadece güzel sözler hakkında söylenecek. Birçok hasta yanıklar, cerrahi müdahaleler ve tedavi non-invazif yöntemlerin uygulanması tedavisinde doktorların yüksek profesyonellik dikkat edin. Ülkemizde bu tıbbi kurum dünya standartlarına ve tedavi teknolojilerinin en gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak, Enstitü cerrahinin birçok alanda bir lider olarak kabul edilmiştir. İstatistiklere göre, Rusya'da 24 milyon kişiye yatarak veya ayakta tedavi anket için sırayla merkezinde her yıl. Her biri zamanında ve yetkili tedaviyi alır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.