MaliKişisel Finans

Nasıl kivi-cüzdan para çekmek için? Yöntem ve İpuçları

Şimdi Cüzdan "kivi" - Birçok insan için dahili ödemeler en uygun araçlardan biridir. Başlangıçta, bu sistem mobil ödeme için bir araç olarak tasarlandı. Büyük ölçüde, müşteriler için hayatını kolaylaştıran her yerde hesap kontör sağlayan. Ve ödeme resepsiyon terminalleri veya noktaları aramaya gerekli değildi. Sen sanal bir cüzdana para yatırırsınız sadece vardı. Ve sonra sadece izlemek ve harcamalarını takip edin. Bu yazıda kivi-cüzdanından para çekmek için nasıl bahsedeceğiz. Özellikle son yıllarda, bu konu çok topikal haline gelmiştir.

Çalışma prensibi

Birçok kişi kivi-cüzdan para çekmek öğrenmek için sabırsızlanıyorum. Bu sonuncusunun hakkında konuşmak, ama şimdilik en onun çalışma prensibi değinelim edeceğiz. Yani, çanta ödeme sistemi "kivi" girerek açılabilir. sistem ayrıca giriş haline gelmektedir cep telefonu numarası, bunu "kravat". Şifre bir bireyi atanır. terminalin (veya başka yollarla) üzerinden kivi-çanta doldurulan, farklı hizmetler için ödeme yapmak mümkündür. Ve daha sonra özel bir kart, düzenlemek ve çeşitli alışveriş yapmak eğer. Ve bu kartın hizmet benzer bankacılık daha ucuz mal olacak.

Nasıl kivi-cüzdan para çekmek için?

İnternette, bu bağlamda, pozitif ve negatif olan pek çok görüşler vardır. para çekme aşağıdaki yollarını düşünün:

- MasterCard kartında;

- Visa kartı (Qiwi Cüzdan) tarafından;

- on banka hesabına.

İlk durumda, herhangi bir Rus bankasının bir karta para çekebilirsiniz. Fakat her zaman% 2 + 20 ruble (toplama) tahsil edilecektir unutmayın. Para ülkenin herhangi ATM paraya edilebilir. Ayrıca standart MasterCard Yurtdışında yapmak için izin verir. Visa kartına benzer çekilme. Bu kabaca aynı komisyon tahsil edilecektir. Ve kayıt süresi 2 günlük bir ortalamasıdır. kivi-cüzdanından para çekmek için nasıl optimal yolu - bu kayıt kartı Visa Qiwi Cüzdan. fonlar neredeyse anında türetilmiştir. Servis devlet o kişisel olmayan kart. Yani, ülkenin herhangi bir vatandaş bu çekilme yönteminin yararlanabilir. Ve bu harita, "Yandex" konulu, örneğin, gibi herhangi bir kimlik, gerektirmez. Resmen, kart doğru ve diğer ülkelerin insanları, ancak sorunların posta servisi yabancı müşterilerine kartlarının sevkiyatını yapmak izin vermez. Ve geçen yolu - banka hesabına fon çekilmesi. Ve yukarıda en uygundur. Bu "Kiwi" sistem herhangi Rus bankanın hesabını seçmek için izin vermesinden kaynaklanmaktadır. Yani ülke içinde, herhangi bir ticari bankada hesap açmak ve kivi-çanta anlamına çekebilirsiniz. çıkış oranı çok yüksek değildir ve 2 gün (hariç hafta sonları) tutarındadır.

yararlı ipuçları

Para sorunlarının çekilmesi durumunda, müşteri desteğine başvurun. "Raporlar" size para işlemleri takip edebilirsiniz. operasyonun ayrıntılarını netleştirmek için çıktıda bir işlevidir ödeme emri. Biz makale yararlı olmuştur umuyoruz, ve artık soracaktır: "ondan para çekmek gibi bir kivi-çanta varsa".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.