MaliBankalar

Hangi paketi "Ayrıcalığı" VTB yapar?

Çoğu banka ayrıcalıklı müşterilerine güvenmek çalışıyoruz. onlar en sık önemli gelirini finans kurumları sağladığından bu anlaşılabilir bir durumdur. VIP müşteriler için çeşitli benzersiz ürünler geliştirmiştir banka, - ben bir istisna ve VTB oldu. Bunlardan biri "Privilege" (VTB) bir çok işlevli paket oldu. Bu hizmetin özü nedir? Ve o verir ne güçler bankanın müşterileri?

Programın kısa açıklaması

Paketi "Privilege" VTB-24 - özellikle zaman kazanmak için kullanılan ve maksimum hayatını yaşamak isteyen kişiler için oluşturulmuş özel seçenekler, bir liste.

Hizmet konfor ve hizmetin hızını ve kredi kurumundan iyi fırsatlara yer üç bileşenden dayanmaktadır inanılmaktadır. ayrıntılı olarak bu bileşenlerin hepsi düşünün.

hız avantajları

Bankaya göre, paket "Ayrıcalık" VTB-24 her dakika değer bu kullanıcılar için tasarlanmıştır. Kural olarak, bu iş adamları, politikacılar, her dakika boyalı elit ve iş liderlerinin üyeler.

Bütün bu müşterilerin rahat hissedebilirsiniz Yani, VTB onlar için işbirliği özel şartlar ile geldi. Örneğin, bizzat bankaya gidip ve belgelerin bir dizi standart doldurmak gerekmez proje katılımcılarının hesapları, kartları veya menkul ile herhangi bir operasyon yürütmek için. Tüm seçenekler uzaktan gerçekleştirilir. Ve en önemlisi, tüm para transferleri çok çabuk yürütülen ve dünyanın herhangi bir yerinden çalışmak olduğunu.

Nedeniyle hangi müşterilerin sorunlarına hızlı bir çözüm var mı?

VTB-24 "Ayrıcalık" Paket eşit hızlı tüm tercih müşteriler için geçerlidir. Bu hizmetler ve araçlar çeşitli tanıtımı ve kullanımı ile elde edilir. Bunlardan biri telefon bankasıdır. Her yerde operasyonları yürütmek için yardım eden odur. ücretsiz bir telefon hattının yanında oldu ana şey.

İkinci önemli nokta VIP müşteriler kuyruklar ve jostling olmadan kabul edildiği özel bir hizmet alanını, yaratmaktır. Yüksek hızlı hizmetinde önemli bir rol internet bankacılığı ve bunun yenilemek yeteneği oynar kredi hattını onunla. Ve tabii ki, VIP'ler kullanıcı adına hizmetlerini organize her türlü performans, kapıcı hizmeti olmadan yapamaz. Örneğin, bilet rezervasyon bir otel odasında kitap ve benzeri temizlik çalışmaları için ödeme ve kullanılabilir. D.

Kolayca maliyesi ile çalışmak - Zihin ve konfor bölgesi için barış

VTB "Privilege" bir paket sipariş Herkes dinlenmek ve rahat hissedebilirsiniz. Ne anlama geliyor? İlk olarak, kişisel esenlik yöneticisi bulmak ve doğru karar yeteneği düşünüyorum. Çoğu durumda, ona soruna profesyonel danışmanlık ve çözümler elde edersiniz. Aynı zamanda bu tür malların kaynağı olarak bir anlaşmanın sonuçlanması için gerekli sözleşmeler ve belgeler, farklı türde hazırlamak yapabiliyor.

Dahası, "Ayrıcalık" paketinin sahipleri ek kart alabilirler Öncelik Geçiş. Ve o da, onları uluslararası havaalanlarında rahat iş salonlar ziyaret etmesine izin verecektir. Bu kart ayda sadece iki serbest ziyaretler olduğunu. Bunun yerine, kart sahibinin bankanın müşterisi olmayan bir arkadaşı getirebilir.

Son olarak, "Ayrıcalık" VTB paket üyeleri ve aileleri sigorta kapsamı seyahat ederken sağlamaktadır. Bu durumda, müşteri finans kurumuna sigorta tazminatı aşağıdaki durumlarda gerekli olabilir:

  • ne zaman orada bir travmatik bir durumdu ve ilk yardım ihtiyacı;
  • Bir iptal veya gecikmesi sırasında;
  • bagaj kaybı;
  • hukuki sorumluluk haklarının ihlali sırasında.

yurtdışında ayrılma tarihinden itibaren 90 gün boyunca geçerli kullanıcının Sigorta koruması ve ailesi üyeleri. Bunlar VTB Bank teklifler müşterilerinin koşullardır. Bu durumda "Ayrıcalık" Paket sadece kendileri değil, aynı zamanda yolculuk sırasında beklenmedik durumlardan sevdiklerini korumaya yardımcı olur.

Çevrimiçi bankacılık avantajları nelerdir?

Nedeniyle bankacılık hizmetine, kullanıcıların kolayca para krediler ve mevduat ile çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Onlar fiyatları ve hizmet ödemeyi veya mobil hizmet alışverişi için eşsiz bir fırsat var. yüksek mevduat oranları, tercih döviz kuru ve çeşitli finansal işlemlerin performans komisyon ücretlerinin yokluğu "Privilege" paketi - Ama en önemlisi, VTB sunuyor.

fayda paketi nedir?

Ana faydaları paketi yatırımlarını artırmak için yeteneğidir. Örneğin, belirli yatırım yapma yatırım ürünlerine belirli koşullara tabi olabilir. Özellikle, Banka müşterilerine hizmetler "Çevrimiçi Broker", tam analitik destek, uluslararası para piyasasının çeşitli platformlarda erişim sağlar ve açılır sunan bireysel yatırım hesabı.

Dahası, herkesin kişisel bir yatırım danışmanı hizmetlerini kullanmak veya kendi başlarına yatırımlarında meşgul olabilir. İkinci durumda, bu "Ticaret Okulu" adı verilen mesleki eğitim portalında kısa eğitim kursuna varsayılır.

Bu finansal kurum müşterilerine ek olarak% 5 birikimi (nakit geri), kaldırmak ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın kendi hesaplarını doldurmak için bonus kartları erişebilir. banka ortaklarının mal ve hizmet satın alırken Onlar da (% 40'a kadar) indirim bekliyor. Bunlar öncelik sırasına göre yıllık ve koleksiyon altın ve gümüş sikke satın başına oranında inci% 18 olan bir kredi kartını açmak için yeteneği var.

VTB "Ayrıcalık" (paket): yorumlar

onun giriş paketi "Ayrıcalık" tartışmaları çok sebep beri. Bazı insanlar hizmet sevdim ve birisi değerini değerlendirmek için zaman olmamıştır. Örneğin, bazı kullanıcılar bir "Ticaret Okulu" ve kişisel asistan yapmak için onlara yardımcı başarılı yatırımlar, anlatmak. Onlara göre, 2 yıl süreyle yeni bir ev satın almak için bile sermaye artırmak mümkün ve idi.

Diğerleri kendi paketinin yardım başarısız olan zamanında kredi ödemek için ve büyük harf katkıda bulunmak için söylüyorlar. Yine bazıları kuyruklar ve hızlı hizmet tam yokluğunu söylüyorlar. Dördüncü, tam tersine, hizmet kalitesi ve Telebank ilkesine memnun değiller. Onlara göre, çok uzun tüm ödemeler amaçlanan edilene kadar beklemek zorunda kaldı. Beşinci belli ayrıcalıklı hizmetler bağlayan gecikmeyi sevmez. banka hizmetleri hak etmedin tarafından söz gibi onlar, paket üzerinde bir geri ödeme sunuyoruz.

hizmetin avantajları nelerdir?

Gördüğünüz gibi, çok farklı yorumlar vardır. Ama buna rağmen, VTB programı bir dizi avantaj vardır:

  • kuyruklar ve gereksiz evrak olmadan hizmetin hızı;
  • herhangi bir mali işlem uzaktan gerçekleştirmek için;
  • kabul edilebilir koşullarda kredi ve mevduat kaydı;
  • mali sorunlar ve yatırım varlıklarının birikimini çözmek için kişisel bir yardımcı kullanılması;
  • prim kredi ve banka kartları (en fazla 5 adet);
  • böylece ikramiye programları ve promosyonlar ve katılır. d.

Ne olursa olsun söylenebilir, "Ayrıcalık" paket adını kadar yaşıyor. Bu VIP-istemciler için daha da özel onlardan daha hissediyorum sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.