ModaAlışveriş

Empire tarzında Gelinlik. Güzellik ve kadınsı

Düğün, kuşkusuz her kızın hayatındaki en canlı ve unutulmaz bir olaydır. Bazen adil seks elbise ve takı çeşitli akla çalışırken, çocukluktan beri bu güne hayal ediyorum. gelinliği seçimi çok sorumlu ve kasıtlı olmalı, o sadece "artıları" ve "eksileri" tartmak zorundadır, bu nedenle başarısız bir düğün fotoğrafları görüntülerken kendiniz ve diğerleri ruh yağma yok. gelinlik en popüler stilleri biri - İmparatorluğu. Bir gelinlik nedir nedir?

Biraz tarih

Empire stili 19. yüzyılda Napoleon Bonaparte eşi popüler hale geldi. Bu elbise bir perde olarak seçildi için O günlerde, hatta çok önce, o vücudu parladı ve sarılmalar. Onun için, kalın ipekten özel astar diktim. Sonra İmparatorluğu tarzında bir kilogram dörtte birinden az tartılan, bu nedenle bazı kadınlar ona yükler diktim elbise. Bazı kızlar kadınsı siluet vurgulamak için etek veya sulanan elbiseler kesti.

katma nakış elbise Zamanın geçişi ile, daha az derin, ense, kısaltılmış etek yaptı. Daha sonra bir korse, dantel, fırfır ve diğer bezemeleri ile desteklenmiştir.

Düşük kesme, pileli yüksek belli, uzun düz etek ile karakterize Empire tarzında modern gelinlik. Başka elbise gibi bir elbise tasarımcısı ve gelinin tadı hayal bağlı farklı versiyonları ve eklemeler, sahip olabilir.

Empire stili bugün Gelinlik

ilk etapta gelinin resmi oluşturur güzel bir elbise, ve ancak o zaman kafa, eldiven, cüzdan, şal, ayakkabı ve buket dekorasyon dikkat çekiyor. saç ve makyaj oynadığı önemli rolü. tarzına uyması için İmparatorluğu, elbise , uygun bir saç modeli ile desteklenmesi gerekir. Böylece saç alıp çiçekler, yay ve boncuklar ile dekore, kilitler kıvrılmış ve diadem güvence, baş üstüne koyabilirsin. Böyle bir gelinlik tercih kızlar cildi parlayan, kendi ideal minimal makyaj altında unutulmamalıdır ve gülümsemeye tazeliğini yayılan.

Gerekli eleman - eldiven. Moda uzmanları samimi kıyafeti, uzun eldivenler olmalıdır sağlamak. Ayakkabı kadınların olmalıdır Yunan tarzı. şeritler veya bantlarla uygun düz ayakkabılar. ayakkabının bu tarz sevmiyorum Kadınlar başka sandaletler veya ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Empire tarzında Gelinlik beyaz, pastel veya altın şeritler ile narin bir buket çiçek ile tamamlanmalıdır. Bu hassasiyet imajını katacak.

Empire tarzında Gelinlik: Fotoğraf

elbiselerin Stiller Empire tarzında

Bu tarzda gelin çok ilginç kesim giydirin. Genellikle Empire tarzında elbiseler bel ve göğüs güzelliği vurgulayan kısa bir korse abartmış var. Elbisenin üst konuları veya Rhinestones dikilir. bel seviyesi arkasında bir yay bağlanmış kurdele vurguladı edilebilir. Ön giysi soluk kırışıklıklara geri dönüyor, düz bacak vardır. şifon, tül, kalın ipek, muslin, vual, ipek mendil, patiska, saten ve diğer hafif kumaşlar: Aşağıdaki elbise düğün terzilik için en popüler malzemeler arasında. ve saf beyaz ve kum ve lavanta ve fıstık: Renk aynı zamanda en şey olabilir. Bu arada, bu tarzda elbise çok iyi biraz yuvarlak bir karın gizlemek istediğiniz halde gelinler için uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.