MaliKişisel Finans

Haritası "Mısır" Servis "dengesine faiz"

Uzun süre Plastik ödeme kartları mal ve hizmetler için ödeme önemli ve popüler bir araç haline gelmiştir. Günümüzde çeşitli finans kuruluşları ve kuruluşlardan bu ürünün tekliflerinin çok sayıda vardır. Ödeme araçlarının popüler türlerinden biri bir kredi kartıdır. Ürün "Mısır" bu malzeme olarak tartışılacaktır. denge faiz, önerilen "Euroset" başka teklifler bu kartları ayırt eder.

"Mısır" Harita üzerinde

Bugün, karlı ve uygun ödeme araçlarından biri bir harita "Euroset" dir. "Mısır" şirketi tarafından üretilmektedir. Şu anda, bu tür kartların üç tipi vardır. En popüler ve yaygın türü MasterCard PayPass olduğunu. "Euroset" Bu harita yerleşik bir güvenlik çipi. Buna ek olarak, kişisel olduğunu ve okuyucular her türlü kullanılabilir. MasterCard PayPass kart diğer avantajı hesabındaki nakit bakiyesi üzerinden makbuzdur. Tabii ki, tahakkuk eden faiz miktarı çok önemli değildir, ama yine de, bu seçenek hoş bir sürpriz yapıyor.

Kart "mısır" hızlı ve kolay olsun. Bu tür teklifler bazı bankacılık kurumları zemininde karşı setleri budur. Kayıt için sadece yaklaşık 5 dakika sürer. Buna ek olarak, üretim ve bakım gerektirmez.

18 yaşına döndü Her istemci, salonlar "Euroset" birinde bir kart alabilir. Bunu yapmak için, istek tamamlanması için pasaport ve 100 $ getirmek zorundadır. beş dakika boyunca kabinde müşteri "Mısır" Kart için kullanılabilir. Online Check out aynı zamanda resmi web sitesinde olabilir. 3 binden fazla. Ruble tutarında dükkanda "Euroset" bir satın alma işlemi sırasında ek olarak, tüketici de yapmak üzere davet edilecektir "Corn'u." daha üst düzey bir kart sürümünde sadece 200 ruble pahasına yapmak için gereklidir. Bu fonlar o böylece satın yapmak mümkün olacak, müşteri için kullanılmaya devam edecektir. Bu ürün MasterCard Dünya denir.

Nasıl harita, "Mısır" konulu hesabınızın bakiyesi faiz kazanmak için?

Yukarıda belirtildiği gibi, "Mısır" da sahiplerine kendi fonları için para şarj elverişli bir seçenek sunuyor. dengesine Kartları ilgi her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Bu özelliği etkinleştirmek için, dükkan "Euroset" ziyaret etmek ve bağlantı özellikleri için başvurmalıdır. Aslında, opsiyon harita üzerinde, denge üzerinde "Mısır" faiz 91 günlük bir süre için bir katkı temsil olduğunu. Bu banka mevduatları benzer. Haritanın dengesine tahakkuk hesabına 159 ruble daha az miktarı varlığında gerçekleşir. faiz yaklaşık 5-8 başına yıllık.

% 8 3000. Ruble haritası miktarına doluluk durumuna bağlı hesaplanan vurgulanmalıdır. Para faiz oranı 5'e indirgenir küçükse O 10 Kasım 2015 haritaya% 10 dengesi tahakkuk Özel promosyon hareket ettikleri, bu arada olacaktır. Ama şimdi şartlar değişti.

"Mısır" Kartı denge faiz nedir?

Esasen, istemci "Pervobank" yatırım yapar. Bu kendi markası altında "Mısır" kart çeker şirketi "Euroset", ile birlikte çalışan bir finans kurumudur. Bu banka iyi bir itibar ve mevduat değerlendirmesi ile tanınır. Bu arada olacak haklı Rusya Federasyonu lider konuma sahiptir Promsvyazbank ", "ile Pervobank 'varlıklarıgenel" söyledi. Bu gerçekler "mısır" sahipleri kendi katkısının sağlamlık ve güvenilirlik açısından emin olabilirler olduğunu göstermektedir.

ortakları "Euronetwork" nde alışveriş yaparken bonus puanı ile dengesine kart "mısır" faiz alacak unutmayın. Sadakat programı nedeniyle biriken ikramiye indirim mal alımı için üretim maliyetinin% 1,5 getiri sağlamaktadır. Bu teklif Yeni fon toplamak ve sonra alımlar için bunları kullanmak için izin verir.

"Mısır" Kart sahipleri için Faydaları

"Mısır" Kart her sahibi bu ürünün "Euroset" tutucular sunulan avantajlar kullanabilirsiniz. Böylece, müşteri yılda% 8 oranında ücreti SMS bilgi, sigorta ücretsiz olarak sağlanmaktadır, yetenek komisyon şarj olmadan bir ay 3000. Ruble kadar nakit. Buna ek olarak, "Mısır" Kart, verildiği tarihten itibaren 6 yıl geçerlidir olduğu vurgulanmalıdır. Ayrıca, her bir müşteri Rusya Federasyonu Merkez Bankası döviz satın almak ve Rusya Federasyonu içinde bir bankadan bir komisyon olmadan para transfer edebilirsiniz. Tüm bu avantajlar "Mısır" ürün (harita) karlı faydalanmak. İçindekiler resmi web sitesinde online olabilir.

"Mısır" Kart sahipleri 150 bin kadar aktarabilirsiniz. Ruble ayda benzer kartları için. Kampanya "Çifte yarar" katılmak ve indirimli olarak malların sonraki alışverişlerde ikramiye çok daha büyük bir miktarda elde etmek de mümkündür. Harita üzerinde, kredi limitini bağlayabilirsiniz unutulmamalıdır. Aynı zamanda kart sahibinin seçmek ve aktif veya kredi limitini bırakmak veya harita, hesabına dengesine "Mısır" faiz almak zorunda olacağını vurgulanmalıdır.

Bir bakış eksileri

bu avantajlara rağmen, bu ürünün bir dizi dezavantaja sahiptir. çok kullanışlı değil özellik yalnızca "Euroset" salonlarında veya benzin istasyonları "TNK" de cezalar komisyon olmadan kart hesabını doldurmak için yeteneğidir. Buna ek olarak, ana rezervi olarak kart "mısır" kullanmalarına izin vermez fonların kullanımına sınırlama getirebilir. Birden fazla 3 bin çıkartırken. Ruble komisyon günde% 1 oranında tahsil edilir.

karlı Sadakat programı "Mısır" Kart satın almaların çok sayıda gerçekleştirmek olanlar tüketiciler. Nokta belli mağazalarda belirli malların edinimine verilir. Ama, eksiklikleri bir dizi rağmen, harita "Mısır" diğer şirketlerin benzer ürünlere kendisini ayıran. Oldukça etkili bir yedek bir görevi görür kredi kartı. hesabına dengesine hizmet ilgisini aktive Buna ek olarak, biraz para kazanmak ve pasif gelir elde edebilirsiniz. Bu şekilde biriken miktar çok önemli olmayacaktır. Ama faiz bunları kaldırmak için olasılık garantisi ile hesaplanır.

Sadakat programı

hemen kayıt edildikten sonra "Mısır" Kart her sahibi bonus programının katılımcılarından haline gelir. Nasıl çalışır ve hangi özellikleri? Çok basit: Daha fazla kart sahibinin ortağı "Euroset" kendi çıkışları, bonus hesabı birikir fazla puan yardımıyla bir satın alma gerçekleştirir. Bu mağazalarda her alım döner "Corn'u" malların değerinin% 1 kart sahibinden.

"Euroset" ortakların Bonus programına katılan arasında Ozon, ru, Booking.com, Ostrovok, Ebay, aliexpress.com, Kari, Nike ve diğer şirketler çağrılabilir.

Harita üzerinde Nakit kredisi

kartları "Mısır" sahipleri basitleştirilmiş işlem için kredi almak için yeteneği var. Bunu yapmak için, salonlar "Euroset" birini ziyaret ve uygular. kredi verilmesi üzerinde olumlu bir karar varsa, o zaman kartta 10-15 dakika belirli miktarda kabulünün bildirilmesi içeren bir kısa mesaj alacaksınız cep telefonu müşteriye ek olarak nakit gidecek.

HomeCredit ve MFI'ler Mili: Böyle krediler iki banka sunuyoruz. 10 ila 100 bin tutarında HomeCredit kredi tutucu "Mısır" Kart. varan 36 ay boyunca Ruble. Bu durumda, faiz oranı yıllık% 29.9 olduğunu. Mili 3 ila 30 bin kredi almak için bir fırsat sunar. Süreyle Ruble 30 güne kadar. Böylece oranları% 0.2 ila günde% 2 arasında değişir. Buna ek olarak, her zaman sosyal ağlarından birinin üyesi olmalıdır Mili bir kredi elde etmek.

Ödemelerinizi için "Euroset", kişisel hesap kart yuvasını veya bir mobil uygulama özellikleri salonları yararlanabilir. Bu seçenekler en uygun ve karlı. Buna ek olarak, ATM veya bankacılık kurumlarının nakit masalarında kredi ödeme yapabilirsiniz. Bu durumda bir komisyon tahsil edilecektir. Ancak, bir mikro kredi almak mümkündür.

karttaki kredi limiti, "Mısır"

Sahipleri olumlu seçenek yararlanabilir. Yani bir kredi limiti kullanmak ve kredi tam sürüm haline kartınızı çevirin. Buna ek olarak, müşteriler "Mısır" Kart sağlayan bir ödemesiz dönem, yararlanabilir. Faiz kadar 55 gün süreyle tahakkuk değildir. , Sen dükkanı "Euroset" ziyaret edebilir veya kart resmi web sitesindeki formu doldurmalısınız bir kredi limitini kullanmak için "mısır." bir karar için, kural olarak, bu en fazla 30 dakika sürer.

Kredi limitleri böyle "Rönesans Kredi" ve "Tinkoff Kredi Sistemleri" olarak bankacılık kurumları tarafından sağlanmaktadır. Bu bağlantının sınırı tam kredi alma daha hızlı ve daha basit bir prosedür olduğu, bu arada olacaktır. maksimum miktar 300 bin. Ruble olduğunu. Bankaların yaş şartı uyacak ve iş kalıcı bir yer olması yeterli kart sahibinin kredi limitini bağlayın. bankaların kasalarında ve ATM'lerde, mobil cihazlar için uygulamalar kullanılarak, şirketin "Euroset" kişisel hesap kartı sahibinin galerilerinde olabilir ödünç ödemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.