MaliKişisel Finans

Nasıl Tasarruf Bankası kartı etkinleştirmek için? Detaylı rehberlik

Eğer ödeme kartı "Visa" Tasarruf Bankası sorulan veya iş tabii ki, aktif hale gerekiyor, "plastik" mühürlü bir zarf maaş, alınan varsayalım. Neden bu prosedür nedir? para çekmek, mağazalar ve benzeri operasyonlarda alışveriş yapmak: Gelecekte Kartı kullanabilirsiniz sağlamak için - Cevap basit. Bu yazıda Sberbank kartı etkinleştirmek nasıl ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Nerede başlar?

Her durumda, banka zarf mühürlü bir kart verir. Bu, kişisel PIN kodu ve kart numarası tanımadı kasten yanlışlıkla bir yabancıya yapılır veya. Aslında, PIN kodu - Birkaç sayılar, hangi ile hesabınızda yatan fonları erişebilirler. sadece plastik bir parça - kartınıza onları olmadan. kodunu bilerek, hizmetler için ödeme, ATM'den para çekmek mümkün olacak; Eğer bir mağazadan satın yaptığınızda o gerekir ve. Bir kart alıp kendi resepsiyon imzalamadan önce, zarf incelemek - hasar olmamalıdır, o zamanlar açılmıştı bir işareti olmamalıdır.

Nasıl Tasarruf Bankası kartı etkinleştirmek için?

Yani, zarf açtıktan sonra dikkatlice harita üzerinde adınıza okuyun. Bu hataları ve yazım hataları içermemelidir. çoğu durumda, Visa, Mastercard, Maestro, başkaları da var - Ayrıca ön yüzünde 16 numaralardan gelen kart numarası ve ödeme sistemi adını verilmelidir. Sonra kartı çevirmek ve özel bir beyaz kutu işaretini koydu. Genellikle, çalışanın önünde verilerin doğruluğunu onayladıktan sonra, bankada bir "plastik" aldıktan sonra, kart gündüzleri otomatik olarak devreye girer. Sadece en yakın ATM'ye gidip herhangi bir işlemi gerçekleştirmek için denemek, bir çalışma durumda verilen emin olmak için. Örneğin, para biraz kaldırmak veya hesaptaki nakit dengesi isteyin. ATM kartı aldı ve çalışır durumda olmadığını göstermek olmasaydı, plastik kullanılabileceği anlamına gelir. Aslında bu soruya basit cevap "ne Tasarruf Bankası kartı etkinleştirmek için?"

Aktif kartların farklı türde yapmak nasıl

ülkedeki ana banka genel haritaların türleri sunar. en etkinleştirmek için nasıl bakalım kart Tasarruf Bankası Visa. önceki paragrafta yazıldığı gibi Aslında bu aynı şekilde yapılabilir: bankada plastik almak ve kart olarak çalışır hale sonuçlanacak kadar sonra bir gün bekleyin. Ama daha hızlı, yani kendi para kullanmasına izin vermek kıyısında 24 saat geçirmek değil yapmak yolları vardır. Yani online işlem geçirebilirsiniz. Bunun için özel terminaller, ATM'ler ve diğer self-servis cihazları vardır. Sen, alıcının içine kartı takın talimatları uygulayın ve bir PIN onay istenirse hangi ATM çalışmasını yapmak gerekir. Eğer doğru girdiyseniz birincil kilit serbest bırakılır ve gevşek plastik kullanmaya devam etmek mümkün olacak. Bu arada, aynı yöntem başka sorunun cevabı olacak - "nasıl aktif hale getirmek için maaş kartını ? Tasarruf Bankası" doğru çözüm - ATM'den terminal veya banka sizin için bunu yapmaz kadar saatlerce beklemek. tel - Eğer hizmetler hakkında daha fazla bilgi, danışma hattı Bank almak istiyorum yanı sıra Tasarruf Bankası çalışmaları hakkında herhangi bir sorunuz varsa. 8-800-555-5550 - saat. Rusya'da ise, sizin için çağrı özgür olmak.

Nasıl Tasarruf "Momentum" kartı etkinleştirmek için?

"Momentum" kart onun tutucu plastik diğer türleri ile mümkündür hesabına aynı işlemleri yürütmek için izin verir. Tek kısıtlama bir günde çekme veya satın miktarıdır - bu 100 bin ruble olduğunu ve yetersizlik maaşını veya ek masraf kravat .. Bir Maestro logosu (bu ödeme sisteminin adıdır) olduğu her yerde geri kalanı için, kartları "Momentum" kullanabilirsiniz. Bu ürünün ana avantajı yeniden yayımı veya kart için ödemeniz gerekiyor kalmamasıdır; ve çok sayıda dükkan ve şirketler "Momentum" dir hizmet veya ürün için ödeme müşterilere indirim sağlamak Sberbank ile özel bir anlaşması var. Nasıl adının Tasarruf Bankası kartı etkinleştirmek için? Geçen kadar kolay olduğu gibi. banka aldıktan sonra 24 saat içinde kendi başlarına bunu, yoksa en yakın ATM'ye gidin işlemi yapmak ve daha önce yayınlanmış PIN'i onaylamak gerekir. Böylece, kartınız çalışacaktır ve kolayca para çekmek veya onların alışverişlerde ödeme yardımcı olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.