SağlıkMüstahzarlar

"Infagel": yorumlar ve analoglar. Antiviral ajan "Infagel"

Zarar vermek insanın doğasında vardır. Bakteri ve patojenlerin ortadan kaldırılması ile, doktorlar antibiyotik reçete. Ancak, patoloji kaynağı bir mikrop, ancak virüs değil sadece olabilir. Bu durumda, antimikrobiyal maddeler güçsüzdür. Nasıl hastalığın üstesinden gelmek mümkün mü? Bu durumda, bir antiviral tedavi. Ayrıca, doktorlar genellikle vücut koruma acil şifalar immünomodülatör ajanlar atadı. Şu anda benzer etkilere sahip birçok ilaç vardır. Bunlar arasında tablet, kapsül, rektal veya vajinal fitiller, ve merhemlerdir. Bu makale Ne "Infagel" söyleyecektir. İlacın Fotoğraflar dikkatinize sunulacaktır. Ayrıca hangi durumlarda araçlar nasıl çalıştığını kullanılması gerektiğini öğrenecektir. "Infagel" yorum ve analogları vardır ne tıp - aşağıda açıklanmıştır.

Bir ilaç nedir?

iyi çocuklar için antiviral ajanlar ana etken madde interferon vardır. Bu ilaçta yer almaktadır. İlacın bir gram, rekombinant insan interferon 10,000 IU içerir.

Buna ek olarak, bir araç olarak bileşim içerir , alüminyum hidroksit, polivinil alkol ve saf su. Bu maddeler, bir ilaç jel formu vermek için yardımcı olur.

Eğer araçları kullanmak gerektiğinde: tanıklık

"Infagel" kompozisyon kullanımını göstermek için mi? doktorların Yorumlar aşağıdaki durumlarda ki:

  • solunum yolu enfeksiyonları tedavisi için:
  • ağız boşluğu hastalıkları;
  • deriye hasar;
  • Farklı türde herpes;
  • zoster;
  • böylece kadın hastalıkları ve tedavisi.

Çoğu zaman, ilâç viral enfeksiyonların önlenmesi için kullanılır. Ayrıca, erken aşamalarında hastalığı önlemek için enfeksiyon ilk işareti kullanılması önerilir.

bileşimin uygulanmasında kontrendikasyon ya da sınırlamaları

ilaç "Infagel" olumlu yorumlar var olmasına rağmen, kontrendikasyonları vardır. Aşağıdaki durumlarda yerleştirilen fonların kullanımını feragat:

  • (Özellikle fetal gelişim ilk üç aylık dönemde) bir çocuk taşırken;
  • ilaca zaman varlığı hassasiyeti;
  • emzirme.

Ayrıca, her bir durumda, izole edilmiş ve daha fazla kısıtlama olabilir. "Infagel" aracı kullanmadan önce doktorlara da gerekmektedir. Bu makalede sunulan Yorumlar size düzeltme için olumsuz reaksiyonların olmaması güvence vermez. Bu, her kişinin vücut tektir ve ayırt edici özelliklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Bir reçete olmadan çocuklara ilaç vermek özellikle tehlikelidir.

İlaç kullanıldığı gibi: kullanan bir yöntemle

deri lezyonları ve mukozal bileşimin tedavisinde, ince bir tabaka ile sarılmış yüzeyi üzerine doğrudan tatbik edilir. Bundan sonra bir süre beklemek gerekir. Genellikle ince koruyucu film oluşturmak amacıyla iki ya da üç dakika eksik. Sonraki işlem 12 saat içinde yapılmalıdır. Sonuç ilaç "Infagel" düzenli aralıklarla günde iki kez kullanıldığını olacaktır. Düzeltme en fazla bir hafta süreyle atanır. Genellikle, tedavi semptomların kabartma sonra durdurulur.

İlaç "Infagel" çocuk önlenmesi amacıyla atanırlar. Salgın sırasında kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca merhem okul ve okul öncesi uyum sağlama sırasında çocukları yardımcı olur. İlacın tedavi aynı sürede yoluyla günde iki kez burun yollarının mukoza zarı üzerine uygulanması gerekir için: Anlamı "Infagel" çocuk şöyle atanırlar. hastanın veya kalabalık yerlerde giderek ile temas kullanımdan hemen önce bileşim önlemek için. önleme kursu - Bir hafta. Bundan sonra yedi günlük mola ve önleyici tedbirlerin tekrarlanmasıdır.

insan vücudu üzerinde ilacın eylem: tedavi edici ve önleyici

"Infagel" - en iyi anti-viral ajan. Bu kana emilir ve topikal olarak uygulanmaz. Bu nedenle yapının hastanın vücudunda herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Aynı zamanda, virüslere karşı aktif ilaç. Jel bloke enfeksiyon çarpımı. aynı zamanda enfeksiyon vücudun bir uzaklaştırılmasına katkıda bulunan.

İlaç hasarlı yere koruyucu filmin bir tür oluşturur. Bu hastalığın kaynağını temas ve enfekte alamadım sağlar. İlacın etkisi uygulamadan hemen sonra başlar ve yaklaşık 12 saat sürer.

Ayrıca, bileşim, vücut üzerinde immünomodülatör etkileri göstermektedir. Onun bileşenleri bağımlılık yapmaz. İlacın "Infagel" İnsan bağışıklık tam güçle bağımsız çalışmaya başlar. Sonuç olarak, kurtarma hızlıdır. Hastalığın erken aşamalarında kullanırken ilaç ağrısı önler ve vücudun hızlı iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

İlaç "Infagel": fiyatı

Ne kadar yukarıdaki demek? fiyatı, hisse senedi satın yere bağlıdır. Bu tıp farklı dozda kullanılabilir olduğunu hatırlatarak fayda var. Sen 2, 3 ve 5 gram hacminde bir tüp satın alabilirsiniz. Ilaç "Infagel" fiyat bütün bu durumlarda aynı nedir?

Küçük bir pakette bir antiviral ajan size 70 rubleye mal olacak. yüz ruble hakkında ortalama tüp maliyetleri. 5 gram civarında 130 rublelik bir fiyat çoğu ambalaj. O ilacın büyük bir paket satın almak daha ucuz olduğunu belirtmekte fayda vardır.

İlacın ilgili hastaların Yorumlar ve hekimler

Bu maddeler, antiviral tepkiler olumludur. Pek çok ebeveyn "Infagel" olmak ve çocuklarına burun mukozasında düzenli olarak uygulayın. Aynı anne ve babamla olmazsa çocuklar soğuk algınlığı neredeyse sezonunda ve salgınlar sırasında hasta olmadığını söylemek. Birçok çocukları bu araç hızla bahçeye uyum sağlar. Hepsi nedeni çocuklar hasta alamadım ve ziyaret kaçırmak gerek bulunmadığını söyledi. Bu araç bile yaşamın ilk yılında çocuklar için kullanmasına izin. Bu olumlu geribildirim bir sürü neden olur.

Erişkin hastalar bu ilacı mutluyuz. Etkisi evrenseldir. Yara yaralanmaya uygulandıktan sonra birkaç gün gecikir. Bu durumda, sık pansuman değişiklikleri için gerek yoktur. İlacın uygulama kolaylığı da uzun süre çalışmasıdır. Tüp hep yanınızda ve gerektiğinde kullanabilirsiniz.

Doktorlar ve eczacılar ilaç neredeyse herkes için kullanılabilir olduğunu söylüyorlar. düşük maliyetli İlaç satın almak ve her zaman ecza dolabında saklamanızı sağlar. Yorumlar er tedavi aracı, daha hızlı iyileşme tarafından başlatılmış olduğunu söylüyorlar. İlk belirtilerin de vücudun belirli bölgelerine uygulanması tavsiye edilir nedeni budur.

İlaç analogları "Infagel"

Bildiğiniz gibi, iyi çocuklar için antiviral ajanlar interferon temelinde yapılır. Aralarında hapları "Anaferon" olmasının nedeni budur, "Viferon" mumlar "Genferon", "Kipferon" göz benzeri "Oftalmoferon" ve düşer. yeniden birleşmiş insan interferon - bu ilaçların hepsi Bileşiminde ana aktif bileşen bulunmaktadır. Ayrıca, birçok hasta normal lökosit interferon satın almayı tercih ve seyreltme sonrasında sıvı halde kullanabilirsiniz. Tüm bu anti-viral ilaçlar, fiyatı, kesinlikle kullanılabilir herhangi eczane ağının satın alınabilir.

Biz de benzer bir eylem ile uyuşturucular hakkında konuşursak, ama farklı bir kompozisyonda, biz böyle devam jel "Viferon" ve "oksolinovuyu" merhem ayırt edebilir. Bunlar burun yollarının mukoza üzerinde doğrudan uygulanabilir ve burada ince bir film meydana edilir. Bu virüsler ve bakteriler tarafından enfeksiyonu önlemeye yardımcı olur.

Makalenin özetlenmesi

Ne bir ilaç "Infagel" farkına varır. o kendi kendine ilaç gerekli olmadığını unutmayın. Özellikle de şu durumlarda çocuğun sağlığı söz konusu olduğunda. nispeten güvenli ve neredeyse sebep asla olumsuz tepkilere anlamına gelir. Ancak, kontrolsüz kullanılması beklenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Eğer uyguladıktan sonra bir dakika sonra geçemedi bir yanma hissi, ağrı veya rahatsızlık, keçe iseniz, derhal makyaj yıkayın ve doktora başvurmalıdır. İşlenmiş Yalnızca onaylı ve ajanları yetkili ve daha iyi - zamanında önleyici tedbirler almak. Size iyi sağlık!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.