BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl Buhar koleksiyon perhizden üzerinde kart almak için? Nasıl metal Buhar kartı almak için?

Oyun platformu "Buhar" nedeniyle çok yönlülük ve kullanıcı dostu için büyük popülerlik kazanmıştır. Öncelikle inanılmaz kolay ve hızlı hale gelmiştir olarak bu platform ile bilgisayar oyunlarının dijital dağılımı, en popülerlik kazanmıştır dikkati çekiyor. Yalnızca, mağazada, "Buhar" oyun arayın sepetinize eklemek seçmek gerek ödeme yöntemi - ve hesabınızda zaten, hemen indirip oyuna başlayabilirsiniz. Ama bu "Buhar" teklif hepsi bu değil. Örneğin, birçok ulaşmada sürekli hoş indirimler ve satış, dikkati çekiyor oyunlar, oyun elbette toplum ve, koleksiyon kartları, ağ üzerinde çok hangi konuşma hakkında. Eğer öğrenmek istiyorsanız Steam kartı almak için nasıl, bu makale büyük ölçüde yardımcı olabilir.

"Buhar" bir kart nedir?

Eğer Steam kartları almak öğrenmek istiyorsanız, önce o öğeler için genellikle olduğu gerçeği ile uğraşmak zorunda. Aslında, her şey kullanıcıların oyun koleksiyon kartları harcanan zaman için bir ödül olarak almanızı sağlar, uygun bir programda, dahil olmak "teşvik" bulabileceğiniz oyunların çok sayıda beri, oldukça basit. Bunlar adı ve şık dekorlu karakterler veya belirli bir oyunun yerlerin küçük resimlerdir. oyunun akışı içinde bir damla olarak tahsil kart alabilirsiniz olmadığını öğrenin, belirli bir projenin sayfasında olabilir - bu programına katılan eğer, onun diğer özellikleri arasında belirtilecektir. Kartların alırsanız oyun kendisi satın önce bile Yani görebilirsiniz. Ama her şeyden önce sen Steam kartları almak için değil, nasıl bilmek gerekir, ve ne gerek.

"Teşvik" simgeler

Birçok kişi bu kartlar koleksiyoncular için özel olarak tasarlanmış olduğunu düşünüyorum, ama o kadar değil. tam bir set toplanması, bir oyun simgesi oluşturmak için fırsat olsun gerçeği. Buna ne veriyorsunuz? tüm kartlarını verme uğruna değer mi? Aslında değer ve şimdi neden görebilirsiniz. Öncelikle, dekorasyon olarak profil sayfanızda oluşturulan simgeyi ayarlamak için olsun. İkincisi, sonunda "Buhar" nin kullanımı açısından bazı avantajlar sunar sonraki seviyeye götürür hesap deneyim puanı verir. Eğer yeni bir arka planda kendini belli oyun "Buhar" nin envanterinde olan bulacaksınız her tekne için, ve bir karakter veya oyunun başka bir tezahürü ile İfade - Üçüncüsü, bonus öğeleri olsun. Buna göre, simgeler - kesinlikle simgeleri kartlarınızı alışverişinde gerekir mümkünse bu yüzden, olağanüstü kullanışlı ve hoş bir şey.

kartları alınıyor

Steam kartı almak için nasıl - Ama en önemli soruya çevirmek zamanı. Aslında, bu oldukça basit - sadece bu programa dahil bir oyun oynamak ve ona belli bir miktar oynamak gerekiyor. Kartlar otomatik düşüp kesinti olmadan oyunda zaman belirli bir miktarda harcama karşılığında envanterine ekledi. Bazı durumlarda, bazen tek bir kartta sadece 5-10 dakika geçirmek ve gerek - yarım saat kadar. Bu durumda, oyunun terk yalnızca kullanarak kartların tam koleksiyonunu asla unutmayın. On kartların tam bir koleksiyon gerektiriyorsa, o zaman tekrarlanabilir bazıları sadece beş, düşecek, bu nedenle sadece bir süre oynamak, simge hazırlanmış olması sanmıyoruz - biraz daha fazla çaba gösterme var. Ve bu gerektireceğini, aşağıda bulacaksınız.

kart setleri

"Teşvik", her zamanki kartının yanında, aynı zamanda sözde "güçlendirici paketleri" vardır. Bunları alırsanız o zaman açabilir ve bu oyun için üçü rastgele kartları olsun. Bu önemli ölçüde istenilen simgeye yaratılmasına yaklaştırır getirebilir. Kartlar nasıl Buhar kümesi elde etmek? Burada sistem biraz farklı, bu nedenle dikkatli dikkate almak gerekir. Eğer bırak yoluyla tüm kartlar mevcut olsun, hesabınız da zaten stok tükenmiş olanların listesine eklenir. Ve şimdi herhangi bir oyun, tam bir koleksiyon derlemek olduğunu, kendisinin genel listeden simge rastgele bir güçlendirici paketi aldığında kişiyi seçilir karar verir hazırlanmış. Bir şans çok azdır almak, böylece böyle bir olasılığı üzerinde çok güvenmeyin, ama ayarlamalar yapıyorum bu daha keyifli ve beklenmedik olur. Şimdi Buhar kartlarını nasıl ayarlanacağı biliyorum ama olası birisi geliştirilebilir, düşük şans düzenleyecektir olduğunu.

Bir güçlendirici paketi alma şansını artırmak

Daha önce makalesinde bu "teşvik" hesap düzeyinde artış sana güzel ve kullanışlı faydalar sağladığını söyleniyordu. Bunlardan biri doğrudan setleri ile daha spesifik ticaret kartlarıyla ilgili edilir ve. Eğer simgeler oluşturmaya ve tecrübe tahsil edilecektir hangi diğer görevleri tamamlayarak, onuncu seviyeye ulaştığında, güçlendirici paketi damla oranında yüzde 20 artış olsun. Ve bu bir kerelik eylem değildir - her on seviyeleri başka yirmi yüzde şansınızı artıracaktır. Böylece elli seviyelere zaten ama sevinmek edemez iki kez kayıp güçlendirici paketi şansını bir artış, aldık.

Ticaret kartları

Ancak, bildiğiniz gibi, yağış güçlendirici paketi bile önemli bir artış şans size yine periyodik tahakkuk edeceği en azından bazı güvence vermez. Ayrıca, zaten sahip bu kartları almak korunacak olmayacaktır. Ama ne yaparsınız? Nasıl kendimi tahsil kart Steam eksik alınır? Bunları nasıl hazırlanmış simge hayal etmek alabilirim? Bu amaçla hesap üç ay boyunca etkin olmuştur her kullanıcı katılabilir pazar var - aksi hesaplarını tek gün oluşturup insanları aldatmak olur dolandırıcılığa karşı koruma, bir araçtır. Ama bu pazar nedir? İşte her kullanıcı "Buhar" örneğin "Counter Strike" silahı olarak "stimülasyonu", ilgili öğeleri satın almak ve satmak. Doğal olarak, ticarete burada mevcuttur ve kartları - bu çok yararlı ve tüm meslekler için faydalıdır. bunları satmak ve yeni oyunlar harcamak gerçek para alabilirsiniz simgelerin yaratılmasına ilgilenmiyor Bu insanlar. Ve daha fazla simge oluşturmak isteyenler eksik kartları satın para harcama yapabilirsiniz. Kazananlar Steam'in tüm kullanıcılardır. market aracılığıyla daha fazla kart almak nasıl, zaten konunun çok az inceliklerini incelemek için gerekeni biliyorum.

özel kartların ortaya çıkması

Kesinlikle "teşvik" içinde bir noktada yeni kartlar Folyo denir ki, tanıtılmıştır olduğunu bilmek gerekir. Onlar gümüş kenar var ve çok daha pahalı olduğunu geleneksel farklıdır. Başlangıçta, onuncu seviyeye ulaşmak için gereken kullanıcı FOLYO açılan kart edebilmek için. Ancak, zaman içinde durum değişti ve şimdi her kullanıcı "Buhar" diye sistemde kayıtlı andan itibaren böyle nadir bir kart almak için fırsat vardır.

Nasıl FOLYO kartı almak için?

Doğal olarak, birçok oyun metal Buhar kartı almak için nasıl merak ediyor. Aslında, sormak şey yok - süreç, geleneksel kartların üretiminden farklı değildir. Folyo kartları oyun sırasında aynı şekilde bırakarak başlamak, ama çok daha az şansı ile. Kesin rakamlar her yerde verilmez, ama çoğu insan şans yaklaşık yüzde biri kadar olduğu konusunda hemfikirdir. Ancak farklı görüşler 0,1 yüzde kadar beş yüzde farklı değerler görünür (İkinci seçenek çok olası değildir). Ne yazık ki, hiçbir şekilde bir metal kartının damla oranını yükseltmek edemez, bu yüzden beklemek zorunda ve bu şans size gülecek umuyoruz. Eh, artık daha hızlı Buhar kartlarında almak öğrenmek için sadece kalır.

programları kullanma

Her o yüklemek ve oyun çalıştırmak, hem de onun içinde biraz zaman harcamak temsil - oldukça zaman alıcı bir iştir. Ama nasıl daha hızlı Buhar kartlarında alınır? yöntemdir - Böyle Boşta Master olarak, bir üçüncü taraf yazılım gerekir. Programın kendisi arka planda çalıştırmak için oyun kuracak olarak Koşu ve "Buhar" hesabınıza aracılığıyla kayıt, eğer bir damla toplama, kartların unutabilirsiniz ve bundan sonra hemen oyunu silmek - sadece giriş gerekir sistem Buhar. Ne kadar çabuk artık biliyorsun, kartı almak için, bu nedenle tam koleksiyonlarını toplamaya başlayabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.