Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Nasıl bir model olmak için? Kız İpuçları

çok kız çok ilginç bir model haline nasıl sorusunun cevabı. Her gün, adil seks binlerce dünyaca ünlü top modeller yerini almaya hayal. Eğer moda podyumları dünya fetih rüyalarını varsa, bu makalede verilen tavsiyeler çok yararlıdır. Zenginlik ve lüks ile ilişkili olarak profesyonel modelleri her zaman, kıskançlık nesneler olacağı anlaşılmalıdır. Onlar lüks arabalar ve en çok arzu edilen erkek ile bir araya önde gelen moda evlerden pahalı takı ve giysi giyerler. "Ben manken olmak istiyorum!" Ve oldukça doğaldır: Çok genç kız TV'de hepsi gördüğünde, o hemen velilere diyene arzusu belirir. Ama anne bir model haline nasıl bilmek olası değildir ve hangi kurban bu işin içine almak için kızları gitmek zorunda.

eksileri mesleği

Hayat modeli sürekli kısıtlamalar oluşmaktadır. görünümündeki herhangi küçük değişiklikler maaş veya sözleşmenin feshi ince, yoksunluk yol açabilir. Bir trajedi - her bir ilave kilogramı için model ağırlığı, her zaman mümkün olduğu kadar düşük olması gerekmektedir. Hiç kimse ne yuvarlak kalçaların doğası umurunda. 90-60-90 standartlar vardır ve bunlar eşleşmesi gerekir.

Biz meslektaşları adına adiliklerinden hazır olmalıdır. çok nadir değildir, giysileri kesme üst sınıfı da yerine modeli, ayakkabı kırılması ve tuvaletlerde kilitleme olduğu. Buna ek olarak, onun arkasından dedikodu için hazır olun. Model Bir yandan tasarımcıları çok zorlu, çünkü stres altında olduğunu, diğer taraftan - ihtiyaç duyduklarını, kendilerini bilmiyorum. Bu nedenle, düzenli modeller engelledi.

Aynı zamanda fotoğraf çekimi hep uygun şartlarda yapılmadığı akılda tutulmalıdır. Aynı tutkuyla durarak poz, bir mayo içinde 15 derecelik don poz size gerekli olabilir. modelleri hevesli Kazanç, çok yüksek ve düzenli müşterileri yok sürece olmayan küçük yetinmek zorundayız. Şimdi bir model olmak için nasıl biliyorum ve bunun için gitmek gerekir feda neyi. Yukarıdakilerin hepsi korkutmak yoksa, o zaman en önemli şey öğrenelim.

Nasıl bir üst modeli olma

Şimdi çekirdek gidin. Yani, nasıl modellerini olmaya high-end? Öğrenme evde ve özel kurslarda ikisi de olabilir. En önemli şey - başarmak için güçlü bir istek varlığı golü.

en önemli faktör - modelin çağı. 13-14 yıllık başlamak daha iyidir. podyumda geçirdiği 20 yıl sonra çok daha zor olacak. Bugünün standartlarına göre, profesyonel modelinde 22 yıla kadar tecrübesi en az 6-7 yıl olması gerekir. tüm temel öğretmek model okul - genç kız için kariyerinin en iyi seçenek başlangıcıdır. İyi eğitim sadece metropollerde olduğunu. eğitim sonrasında okul işbirliği hangi lider modelleme ajansları birinde bir iş bulmak mümkündür. iş birkaç yıl sonra, kariyeriniz gelişimine doğru bir yaklaşım gerçekten üst sınıfta gitmek gelmiştir. Bazı modellerde tesadüfen bulunmaktadır. Bir model ajansı için arama motoru yerleşim uzman - onlar bir izci göz yakalamak için şanslı olduğu gerçeği. ilk başta işe yoksa - bu vazgeçmek için bir neden değil. Eğer ciddi azim göstermek istiyorum herhangi hedefe ulaşmak için unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.