ModaGiysi

En iyi koşu ayakkabıları (yorum)

Aktif bir yaşam tarzı Aşıklar rahat ayakkabılar seçmek ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Özellikle ihtiyaç iyi koşu ayakkabıları seçerken, doğru yaklaşım. bir ihtiyaç hızı, ikinci büyük aşk kolaylık: Genel olarak, bu sporun bütün fanlar iki kategoriye ayrılabilir. Bu göstergelerin itibaren ayakkabı seçimine bağlıdır: kolaylık ayakları ve yumuşak tabanları sabitleme daha önemlidir için hızlı çalışma için o sert ve ince taban olmalıdır. iyi değerlendirmeleri bir sürü ayakkabı en popüler modelleri, düşünün.

En iyi Listesi: Nike Air Zum Pegasus 32 - 1. sıra

Bunlar nelerdir - en iyi koşu ayakkabıları? Yaptığımız Değerlendirme, farklı fiyat aralığının modelden oluşur. ilk etapta alışveriş içinde güvenle kullanışlı, esnek koymak Nike ayakkabılarını hareketinin hızla için ideal olanın çok yürüyerek ve az olmamak Air Zoom Pegasus 32. Ayakkabı oturur. Dedikleri gibi, zaten ayakkabı satın almış olanlar, taban yüzden çok rahat çalışan, yumuşak köpük oluşur. Ayağın özelliklerine adapte saya Mesh. Uzun vadede hayranları, ayaklar pratikte yorgun değil tabanın ön kısmına esnekliğine, yani sayesinde işaret etmektedir.

New Balance Vazee Pace - 2 yer

en iyi spor ayakkabıları ana en popüler markalar oluşturulur. müşteri yorumları göre, Denge Yeni tarafından spor ayakkabıları Vazee Pace sadece en iyi eliyle kendini gösterebilmektedir. Hatta uzun bir yarıştan sonra test olduğu ayakkabı sadece lezzetli kaydetti. yürüyerek Hafif, son derece rahat uyum - Bu modelin ana özellikleri. Bunlar hafif koşu ayakkabıları zinde ve rekabetçi modelleri ve eğitim, ancak en iyi yayınlanmaya olarak kendini göstermektedir. 2015 yılında bu ayakkabı bir duyum ve alıcılar arasında talep hala. doldurulmuş ve geri döşemeli ile ayrılmış bitişik toprak sporcular, dil avantajları arasında. Bunlar spor ayakkabıları hızlı ve yetenekli koşma severlere hitap edecek.

Mizuno Wave Enigma 5 - 3. sıra

Eğer uzun ve sıkıcı değil yarışları seviyorsanız, sizin için en iyi koşu ayakkabıları - Mizuno Dalga Enigma 5. Onlar kadar mükemmel uzun ve çok uzun eğitim ile baş, saygın bir görünüm, konfor, büyük yastıklama dikkatini çekmek. güvenilirdir ve hatta birçok kilometre yarışları sırasında rahatlık veren bir gerçek beygir - Sporcular, bu ayakkabıları söylüyorlar. Yorum lüks çok mutlu bakmak belirtiyor. plastik tabakanın ayak için sıkı bir yerleşme tüm taban uzunluğu sağlanmıştır.

Adidas Supernova Sıra hızlı 8 - 4.lük

hızlı ve rahat çalışma için en iyi koşu ayakkabıları ise. Puanlama, bir kitlesel pazar ayakkabılar gibi bu model de dahil olmak üzere, bizim tarafımızdan derlenen, bu nedenle geleneksel eğitim ayakkabının özelliklerini birleştiren: Güvenilir, konforlu topuk yastıklı, geniş çorap. Mezhpodoshva bacakları çalıştıran çok uygun olan, ancak ne zaman Adidas yumuşak ve elastiki Boost EVA köpüğü bir kombinasyonundan imal. konfor Yani yüksek düzeyde kendi değerlendirmeleri alıcılar işaretlenmiştir.

The North Face Ultra MT - 5 yer

Bu model zor sitelerinde yayınlanmaya için mükemmel uyuyor. Zaten bu ayakkabısını kullanmış olanlar, herhangi bir yol yüzeyi ile spor ayakkabı mükemmel kavrama tabanları söylüyorlar. konfor giyen istikrarlı sabit iniş bacak sağlanır. Ağrı engebeli zeminlerde bile, kilo yürüyerek kolayca ayak transfer edilebilir hangi firma ve sıkı topuk, minimize. Ön kısım, tam tersine, hızlı çalışma için tüm koşullar, bu nedenle, incelik ve duyarlılık ile karakterize edilir. Arazi o, gerçekten, en iyi koşu ayakkabıları ise. Bu modellerin Sıralaması, aşağıda sunuyoruz.

İyi Yürüyüş

yürüyüş Spor ayakkabı taşırken bacakların korunmasına hizmet esnek protez elemanlarının olarak ifade edilmiştir kendi özelliklerine sahiptirler. Buna ek olarak, yol yüzeyi ile temas içinde ayağı tamponlamak hale kalın ve yoğun, ayakkabı tabanları, daha yumuşak ve bir topuk, tam tersine, katı, hareket devam edilmiştir durdurun.

Size yürüyüş için en iyi koşu ayakkabıları değerlendirmek düşündürmektedir. Puan müşterileri arasında 3 en popüler modeli içerir:

  1. Reebok Easy Tone. Bu marka sayesinde günlük kullanım için idealdir ayakkabı geniş bir seçki sunuyor. tek tasarlanmış Yüksek kalite, mükemmel ortopedik etkisi - ayakkabı bu markanın tüm ayırt edici özellikleri. Her yaştan alışveriş nedeniyle kolaylık, konfor ve parlak görünümünü bunu tercih verir.
  2. Nike AirMillerWalk. müşterilerine göre, markanın her modeli dikkat çekicidir. Bu ayakkabılar bir şok emici taban ile birleştirildiği özel bir katı bir blok, dikkat uzun yürür için ideal koşullar yaratır çekti. Yerleşik havalandırma sistemi ile ayak ayaklarımız her zaman açıktır. Sole yaralanma koruma edinilebilir.
  3. Puma Vücut Tren. Yürüyüş için en iyi ayakkabı, spor için dahil. Özel BodyTrain teknoloji yürümenin özel kolaylığı sorumludur. Fiyat ve kalitesi için alıcıların değerlendirme bakılırsa, spor ayakkabı alıcılar arasında en popüler biridir.

ASICS arasında en iyi

maraton koşu ayakkabıları ASICS GEL-KAYANO 21. tespit edilebilir arasında Uzun kros mesafeler için uygundur. tek zeminle temas halinde ayak hiçbir rahatsızlık var geçtiği bir jel insert vardır. En iyi koşu seçerseniz ayakkabı ASICS, daha sonra bu model dikkatinizi layık olduğunu. Alıcılar ayak, renklerin çeşitli iyi darbe emme, kendi ayakları üzerinde mükemmel iniş ayakkabı desteğinin avantajlar arasında not edin. Ayakkabı bile özellikle uzun mesafelerde, koşu için idealdir. Eğer ilk maraton için ayakkabı seçerseniz, kullanıcılar GEL-KAYANO denemek için önerilir: rahat olduklarını ayaklarının üzerinde hissetmiyorum, ovmay.

mükemmel darbe emme marka ayakkabı not edilebilir arasında ASICS Jel-takibi. Üreticiye göre, bu model acemi koşucular için aktif eğitim için tasarlanmıştır. onun avantajları nelerdir? Elit spor ayakkabısı mükemmel sönümleme dayanıklı dış taban ile uyum mutlu edebilirsiniz. ayak ve topuk tamamlayıcı silikon özel bir şekli, diz ve omurga koşucu üzerindeki yükü azaltır. Eğer gerçekten hızlı çalıştırmak istiyorsanız Alıcılar, demek - ASICS bu modelini seçin.

Bu marka ve kadınlar için en iyi koşu ayakkabıları sunmaktadır. Bu markanın şık görünüm yanında mükemmel darbe emme ve şaşırtıcı yumuşaklık mutlu ediyor. Kızlar hafifçe ayak üstüne ayakkabıyı uygun mu güçlü tam boyutlu bloğu, tek ve özel bir teknolojinin yetkin bir tasarım odaklanmak.

Asics Hyperspeed 6 - koşu için idealdir ayakkabılar için en uygun seçeneklerden biridir. kullanıcılarının görüşleri gelince, onlar hız dahil eğitim için idealdir. Yumuşak ve şok kolay ve rahat çalışan tek marka emici, dar şerit mükemmel bacak yakalar. Mükemmel denge, sofistike havalandırma sistemi - bu gerçekten iyi bir koşu ayakkabıları ASICS ayıran şeydir.

En iyi off-road

çoğunda kullanım için tasarlanmış Eğitmenleriniz, standart koşullar ayrı ayrı ele edilmelidir. Başlangıç için biz aklında ne var yollar açık değildir. Bu modeller arasındaki temel fark, bir düz yüzey üzerinde kullanılabilir, ancak farklı toprak ve iklim koşulları, çeşitli olmayacak olmasıdır. Bu kategoride en popüler modellerini düşünün.

Nem geçirmez ve su geçirmez

off-road için en iyi koşu ayakkabısı ıslanmasına ve neme maruz kaldığında yağma olmaz malzemelerden yapılır. onlar hala geleneksel kros modelleri aşağı olduğunu konfor ve ağırlığı Ancak, uzun vadede bu, değil en rahat ayakkabıları ise. en iyi el ile kendilerini kanıtlamışlardır neme dayanıklı ayakkabı arasında, iki tip ayırt edilebilir: ASICS Jel Trabuco 9 ve ASICS Jel-Trabuco 10.

Her iki model, konfor ve yüksek bir koruma düzeyine sahip yüzey koşulu herhangi biriyle tam temas sağlar. Kaya Koruma Plate özel teknoloji dal ve taşların sırasıyla, ayak tabanı ve ayak korur. Tekrar su geçirmez ayakkabı arasında, onlar aşınmaya dayanıklı üst olan marka ASICS Jel Trabuco 11. modelini seçebilir. Aynı türdeki bir başka SUV - Brooks Adrenalin ASR 5.

su geçirmez

kar, sonbahar su birikintileri eritmek için en iyi ayakkabı - bu su geçirmezdir. Bunlar modern membran malzemeleri Gore-Tex ve Olay dayanmaktadır. dışarıdan geciktirilerek Bunların özellikleri, yalıtım özelliklerine ayakkabı ısı ve nemin uzaklaştırılması olarak mükemmel. Bu modeller bir rahatlama sırt ile takviye, bu nedenle bu koşu ayakkabıları kullanmak çok uygun değildir edilmektedir. ayakkabı bu sınıf hakkında iyi değerlendirme çok ise koşu ayakkabıları Salomon XT Wings WP. Tipik olarak, bu tür modeller aktif ve bazen aşırı kalanını tercih edenler arasında popülerdir. Onlar kesinlikle daha iyi olacak çünkü kullanıcılar, daha pahalı model seçmek için tavsiye edilir.

dağlar ve sadece İçin

Arazi koşu ayakkabıları anlamlı kapsamlarını arttırır ki farklı sırt desenleri vardır. Örneğin, aşınma ve orta derecede bir rahatlama dayanıklı dağ yolları seçilmelidir ayakkabı taban yüzünü bastırmak için. Derin rahatlama ve yumuşak kauçuk ile: ovalarda sırt deseni tamamen farklı olmalıdır. Ancak çoğu üretici dağlar fethetmek için ve düzlükte yürümeye takılabilir ayakkabı evrensel seçenekler oluşturmak.

En iyi off-road sıralaması

Biz değil en rahat yol ve iklim koşullarında kullanım için idealdir üç en popüler modelleri, not almaya karar:

  1. Mizuno Dalga Kazan 2 - Bu off-road için mükemmel bir seçenektir. Dinamik ayakkabı yüksek seviyede kalır Model, sporcular göre, geliştirilmiş bir katı ızgara ve en büyük desteği dikkat sayesinde hak etmektedir. Çapraz ülke için bu alıcılar daha iyi bir model dediğiniz gibi bulunabilir.
  2. Asics Sonoma - ormanda koşu severler uyacak bütçe spor ayakkabı. Ayak nötr koymak, böylece modeli tasarlanmıştır. , görevi sağlanır topuk jel parçası, - toprak yollar veya kökleri üzerinde uzun koşu sırasında darbe yükü dağıtmak için.
  3. Salomon S-Lab Fellcross 3 - modeli dağlık arazide kullanım için tasarlanmıştır, alıcı olduğu söylenir. Diş dış taban iyi çekiş gücü sağlar ve konfor asgari sönümleme tabakası ile sağlanır. Esnek taban bile çok hoş pürüzlü yüzeyli, birlikte yumuşak kalır. su geçirmez kumaş ve yoğun ağ kumaştan yapılmış üst ayakkabı iyi havalandırma sağlar.

Biz farklı koşullarda çalışması için tasarlanmış ayakkabılar en popüler modelleri, nitelendirdiler. Yük ayakkabı amaçlanan olduğu gerçeği ve nerede bunu giyen olacak dayalı onları seçilmesi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.