Kendini yetiştirmeHipnoz

Nasıl kendi başlarına hipnozu öğrenmek?

Her birimiz hipnoz duymuştur. Ama sadece bazı hipnoz öğrenmeyi merak vardır ve bir eğitim kursu veya bu teknik subliminal öğretebilir bir öğretmen arıyoruz. istekli diğer kısmı, evde hipnoz öğrenmeyi sorusuna cevap arayan çalışma. Hem elde edebilirsiniz , hedefe hipnoz Her birimizi öğrenebilirsiniz çünkü bu yönde onlara konsantre çaba sonuçlara ulaşmak ve yapmaya yolunu seçmek, hipnoz öğrenmek için nasıl gerekli bilgileri toplamak için bir hedef belirledi eğer. Başka bir soru - sizin için gerekli olup olmadığını?

Ne terim "hipnoz" nedir?

Hipnoz - trans, tıbbi ilaçlar, monoton uyarıcılar veya aksi takdirde, belirli bir etkisi ile gerçekleştirilen bir kişi bu daldırma işlemi.

aslında hipnoz birleşik teori çünkü birçok farklı hipotezlerin var olmayan biriyle tüm oldukça basit ve hipnoz ile açıktır yanılsamasını yaratır, çünkü hipnoz, ancak bu terim psevdonauchen, hipnoz bir açıklama vererek - Birçok ruh hali değiştirmek için seçeneklerden biri olduğunu iddia ve ayrıca çünkü hipnoz tiplerinin çok çeşitli.

Transa bir tür olarak hipnoz dikkate almak doğru olacaktır.

trans altında tam anlaşılmış odağı zihni az kritik olduğunda, harici veya dahili uyaranlara üzerinde işlemler bilgiler. Başka bir deyişle, bu durumda, bilincimiz herhangi kontrolü olmadan bilgi ve rasyonel analiz alır.

hipnozun etkisi altında olan bir varlık, hipnozcu gelen öneri üzerinde duruldu. Bu hipnoz özü, yani o Bir kişi önerme trans durumunda giriş olmadan yapılabilir yanı sıra, başka öneriler için bir trans halinde dalmış, ama öneri olmadan hipnoz bırakılır.

genellikle nedeniyle kendi bilinciyle deney çok ilginç ve Trans hali içine düşen, zihinsel sorunları çeşitli çözmek, "temiz" beyinleri beyin aktivitesini etkinleştirmek veya gerginliği rahatlatmak için izin veren oldukça keyifli olduğu gerçeğine, kendi başlarına hipnozu öğrenmeyi ilgi gevşeme durumu.

Evde hipnoz öğrenmeyi temel öğrenme, potansiyel tehlike kendimizi maruz akılda tutulmalıdır. Yani bir uzman yardımı olmadan mümkün olmayacaktır bunun çıkıp derin bir transa düşebilir. Ama sırayla, bir trans halinde kadar derinden girmek gerekiyorsa veya sabit eğitim bir yıl öğrenmek için.

sadece ilgili literatürü incelemek gerekir, ama aynı zamanda kayda hem de spontan trans durumunu güçlendirmek için sadece öğrenmek için hipnoz öğrenmeyi bilmek için. Kendinizi transa girer Becerileri yavaş yavaş geliyor.

İnsanların bir takım, örneğin, bazı tüccarlar kendi başlarına hipnozu öğrenmek konusunda bilgi vererek, eğitim gerek yok, ama bu satın almalar için gereksiz bunları neden bilmeden tüketicileri cezbetmeye edebiliyoruz.

nasıl hipnoz öğrenmek - soruya yanıt, belirli tekniklerle bahsedelim?

Hipnozcu yeteneklerini mutlak güven olması gerekir. Bu bilinç ve bilinçaltı düzeyinde hem mevcut olması gerekir. o hipnozcunun bütün özüdür içinde öyle. Bu duygu yavaş yavaş geliştirmek ve korumak için gereken olduğunu. Hipnoz Yeteneği böyle sahtekarlık, alkol ya da nitelikleri olumsuz etkisi nikotin bağımlılığı, kahve ve diğer uyarıcılar içecek düzenli tüketimi. Hipnoz altındayken birtakım koşullar vardır ve uygulanması için gerekli kuralları.

Hipnoz en zor seçimlerden biri - "Öneri gerçeklik"

Bir insan bir rüya batırarak olmadan hipnoz durumuna girmesine olanak sağlayan bu yöntem gerçek büyü gibi görünüyor. hipnozcunun hedefi bilinç geçerek, bilinçaltına girmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.