Kendini yetiştirmeHipnoz

Bir çingene hipnoz nedir?

Birçok inanıyoruz çingene hipnoz o - bu sadece kurgu, ama hemen hemen herkes hipnoz etkisi altına alınabilir. Hatta işletmeler genellikle geçen çingeneler yapışkan gibi onları soymak bir durumla karşı karşıya, ancak kampın temsilcilerinden biriyle konuşma tamamen zararsız bir soruyla başlayabilir. Herhangi bir nedenden tarafından pasör bir veya daha fazla Clinging derhal sorunlar ve her türlü hakkında konuşmaya başlar Roman hasar rehberliğinde, potansiyel bir kurban bilinçaltında kendi aleyhlerine sanırlar neden veya şans veriyorum.

Trans insanlar tedavi birkaç dakika sonra düşebilir çünkü bir kural olarak, bu "yoldaşları" çoğunluğu için çingenelerle diyalog, başarısızlıkla sona erer. Sonuç olarak, o bütün kampın temsilcileri ve nakit akışına verecek ve onun takı taktı. trans halinde bazı kurbanları hatırı sayılır bir servet tarafından düşen çingene olan en kısa sürede, iki ya da üç dakika boyunca gerçekleştirildi, ancak kurbanlar hangi bir çingene hipnoz saatler, hatta günler davranır vardır. Bazı insanlar bile kesinlikle tüm değerli eşyalarınızı toplamak, eve gitmek ve sonra falcılar ekleriz.

Hipnoz tekniği. Kurbanların bilincini manipüle etmek için, bir çingene hipnoz olan teknik nesiller üzerinde mükemmelleştirilmeden eski çağlardan beri kullanılmaktadır. Ve genellikle genç kızlar yaşlı kadınlar tarafından iletilen bir kişi manipüle yolları, bu nedenle birlikte genellikle "iş", gençlerin uzun süreli hipnotik teknikler öğrenmek böylece. Testlerde, teknik çingene hipnozdur. renkli giysiler giymiş bir sözcüsü kamp, rastgele geçen kimse tarafından bir cadde veya kare yürürken durdurmak ve ona basit bir soru esecek. Örneğin, zaman geçirmek için yerde olarak, "süt" bir çocuk vermek ve sonra çeşitli sıkıntılara karşı uyarmaya başlamasını istedi.

Ancak, transa girmek için sadece çingene elini okşayarak yavaşça potansiyel bir kurbanın sağ elini alarak tahmin başlar ve hangi ikinci aşama hipnoz sonrasında etkili olabilir. Bu eylemler monoton hikayeleri eşlik eder ve bu madalyonun kurbanları kapatıldığında sol hemisfer mantıksal kararlardan sorumlu olduğunu ve o sadece duyguların temelinde ve kendi hayal gücüne kampın temsilcisinin konuşmasını anlamaya başlar.

bilinçaltında falcı güven beri kurban rahatlatır zaman ikincisi bilinç çingene hipnoz manipülasyon doğrudan uygulanır. Çingene hemen hemen bir şey ve monoton mumble'ı başlar ve konuşması potansiyel kurban kelimeleri yapamaz o kadar anlaşılmaz olduğunu. bilginin böyle önemli miktarda başa çıkma değil insan beyninin genellikle uyuşukluk bir tür içine düşer ve potansiyel kurban şey anlamak için kesilir.

Birçok kurbanları ile, böyle bir "aşırı" beyin getirmek o kadar kolay değildir bir kamp, geri mücadele ve kaçmak için "çalışır". Ardından hasar ve sorunları ve potansiyel kurbanlarının o bir servet altın ve para öder sırasında "kötülüklerin kurtulmak" ayinini, talep hakkında konuşmaya başlayın.

Koruması. çingene hipnoz rağmen - etkili bir şekilde bilinç manipülasyon, biz doğru hareket eğer, ondan kendinizi koruyabilirsiniz. Özellikle, falcılar temas etmemelidir - bakışlarını karşılamak için, onların sorulara cevap veremez. çingenelerle toplantılarda hızını hızlandırmak olmalıdır ve bir kalabalık çevrili olsaydı - hızlı bütün kamp geçmesi ve kolay para düşkünü bir kurban daha bulmak için çalışacaktır edelim. Hala bir servet cevap varsa, kendinizi hızlı bir sürü ve de ki, bir düşünce falcılara hileleri ile aşağı getirmek için emin olun. kendini mutlu bir adam gösteren gülümsemeye çalışın ve kesinlikle kampa kurbanı olmamak mümkün olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.