Kendini yetiştirmeHipnoz

Duyuların hizmetinde Hipnoz NLP seviyorum. Teknoloji aşk hipnoz

Günümüzde, insanları etkilemeye öğretilir farklı kurslar, bir dizi böyle NLP gibi farklı pozlama teknikleri kullanılarak, onları aldatmak için Erickson hipnoz ve diğerleri. Bu yararlı değil, aynı zamanda çok ilginç ibaret değildir. Onlar kolayca herhangi adamı ya da kız sevdim kazanmak için yönetebilirsiniz sonra, hipnoz seviyorum ve başarıyla yapmak öğrenmek için çalışıyoruz kadar çok insan, net forumlarında merak ve neşe konuşma dikkat çekicidir. Ve biz bu eşsiz yöntemi öğrenmeye çalışın.

Mükemmel görünüm - Başarının ilk adımı

Eğer karşı cinsi çekmek için erotik hipnozu kullanmaya karar verirseniz Nerede başlatmak için? Tabii ki, kendi görünümü ile. Güçlü bir mıknatıs olan biri, vasat bir görünüme sahip olması olası değildir. hipnoz sevgi tekniği aşina insanlar, dikkatli kendileri bakmak. Muhatap veya arkadaşı üzerinde iyi bir izlenim bırakmak önemlidir. Ve biz derin mavi gözleriyle, uzun ince bacaklar veya mükemmel meme şeklinin, örneğin, bahsetmiyoruz. hipnoz Bu teknikle ilgili bir kişi, erkek veya dişi olsun, olabilir ve çok güzel olmayacaktır. Ama, kuşkusuz, iyi bakımlı ve çekici, giyinmiş. bayanlar için bu önemli bir noktadır. Bir kadın oldukça, bakımlı ise, kendinden emin, o kadar iyi bir av erkektir görünmez sıvıları gtm.ajaxSuccess. Şaşmamak kızarlar kolay "arayışı içinde" diğer kadınlardan ayırt etmek olduğunu söyleyebiliriz. Sadece ona bakmak.

davranışını güven rolü

Her birimiz muhtemelen hiç bir soru bunu istiyordur: "diğer insanlardan, insanı ayıran etrafında ona her aşık olur ne" Tabii ki, güven ve kararlılıkla Of. Kural olarak, bu tür insanlar sıkıca ve sakin bir şekilde hareket ederler. Hatta onların arzu nesnesi bunları inkar etmek olduğunu şüphe yoktur. Ama hiçbir şey kibir ile ilgisi öyle değil. hipnoz tekniği olarak sevgi kavramına aşina bir kişi, bir kural olarak, sakince düz gözlerinin içine bakarak, sesi komuta BT. Bu çok önemlidir. Shtevart, geçen yüzyılda uygulanan bir diğer psikiyatrist, bir trans haline müvekkilini girmek istediğinde hipnotizmacı, o şeye kadir olduğunu iddia etmek olduğunu iddia etti. Bu sanat, halsizlik, kararsızlık ve çekingenlik izin vermez.

Nasıl bir ortak dikkatini çekmeye?

Bu tavsiyem sadece karşı cinsi çekmek için yardımcı değil, aynı zamanda hedeflerine ulaşmak için başkalarını etkilemeye öğreneceksiniz. Nasıl Hoşunuza kişinin dikkatini çekmek için? Tell ona bazı ilginç durumlar arasından senin hayatın? herhangi bir benzersiz nitelikleri sergilemek? Hiç de değil! muhatap dikkatini çekmek için, onun en minnettar dinleyici olmak. Yani tüm insanları düzenlenmiş. Kendi baş ağrısı, biz herhangi bir ülkede binlerce hayatı taşıyan örneğin, bir deprem veya büyük bir sel için, çok daha fazla ilgileniyor. İşte bir örnek: kafe senin yanında bazı gülümseyen yakışıklı adamı oturur içinde. Bir konuşma bağlamış durumda. O senin meşgaleleri, böylece tercihlerinize ve zevke ve her dakika ayrıntıları ilgileniyor. onun tam güç göründüğü gibi Ve burada, farkında değil. Bu adam sana sonsuz yakın ve değerli olduğunu düşünürdüm. Ve aynı zamanda bir hipnoz sevgidir. kadınlar için bu an çok önemlidir. Sonuçta, gibi biliyorum, bayan aşk ile onların kulakları. "

Önemi dokunsal temas

ona "kurban" baştan istediği sıklıkta bir kişi gelişigüzel dokunuyor. Dokunmatik - "çapa" bir tür, yetenekli bir hipnoz terk etti. rakibi nazik hafif bir dokunuşla hatırlamak için tekrar biraz zaman alacaktır ve "kurban" Tekrar olacak ve. Başka bir önemli nokta vardır. Trans halindeki onun arkadaşı veya refakatçi tanıtmak için, hareket bileğinde bir ortağın el ve basın almak için emin olmak gerekir. Tekniğin nasıl çalıştığını anlamak zordur, ancak% 100 verimle çalışır. Bu hareket kurban disarms.

Geçenlerin insanların bütün parayı onlara sokulmuş "dolandırıcı" çalıştığınız sokak Roma, hatırlamak yeterlidir. çiçekli elbise kurbanının duygulu sesini söyler de elini alır Hile. Ve şimdi, bir adam verir çingene tüm değerler olduğunu are birlikte onu, değil pronimaya gibi olur. aynı, benzer şekilde olan Hypnotizer geçerlidir. O sürekli gözlerinin içine bakar ve bileğinde hafif aynı zamanda ve karla elle götürecek, sessizce emin sesini konuştu. İşte bir aşk hipnozdur. erkekler olabilir için ölümcül kadın, böyle bir tekniğin sahibi. Bir kişinin bir saat daha uğruna karısını ve çocuklarını attı ya da öylesine yakın burada böyle bir "Enchantress" birlikte olmak için birçok durumlar vardır.

NLP ana kanunu

denir, böyle bir teknik yoktur "NLP'nin." Basit bir ifadeyle, jestleri, hareketleri, insan konuşmasını kopyalamak ve ayrıca onun eylemleri modelleme. Ayrıca aşk hipnoz türüdür. tekniği basittir. İşte böyle görünüyor: hipnotizmacı onun "kurbanlarının" önünde oturur ve ona "uyum". Bu durumda, o cam bacağını felç kopyalar onun hareket halinde, bunun kendi bacaklarını atarsa, o da aynı şeyi yapar, tam olarak aynı hareketi yapar. İkinci adım - "ağızdan nefes." kurbana ayarlayarak Hipnotizmacı, onunla nefes alıyor. nefes - Bu o bir nefes alır, o nefes verirken, onunla öyle olduğunu. Bir sonraki noktası - ayarlamak için de konuşma tarzı kurban. o olduğu gibi biz aynı kelimelerle işletmek için denemek gerekir. Böylece düşman arzusunun nesneye yaklaştıkça. Bu Nöro Linguistik Programlama (NLP) en basit ilkeleri olduğunu.

Kimler risk altındadır?

Ne insanlar genellikle yem dolandırıcılık aşka aşık? Nasıl do isterlerse onların potansiyel kurbanları? Genellikle altında kapsamı içinde Hypnotists kim Talep etmek çekmek birisi dikkatini, olsun ince romantik doğası. Böyle insanlar kolayca telkine yatkın. aşağıdaki gibi Romantizm dolandırıcıların onlar hakkında ki: "Kendilerini aldatılmak hazırız." Sigmund Freud inanıyordu hemen her tür hipnoz isimli bir tür erotik kökeni. Her potansiyel kurban alır onun hasım gibi bir anne, baba ve lider bir kişi, o olmazsa itaat koşulsuz. Bunu anlamak için sadece önemli ne kadar insan bilinci üzerinde hipnotizmacı değil, aynı zamanda bu etkisinden kendilerini korumak için öğrenirler. Çeşitli bilimsel çalışmaların çok yazılır. Her evde bir kitap olmalıdır. hipnoz Aşk - genellikle feci sonuçlara yol açar karşı cinsle, bize üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir.

Nasıl hipnoz sevgisinden kendinizi korumak için?

Şimdi, esas hakkında. aşk hipnoz gibi bir şeye aşina ve hile olma riskini azaltmak isteyen tüm insanlar, kuralları takip etmek tavsiye edilir:

• rakibi gözlerine doğrudan bakmayın. Bu bir hipnotik etkisi. Birkaç "göz" temas dakika - ve irade felç olur.

• yabancılarla kişisel alanını ihlal izin vermeyin. Ve 1 metre daha az bir mesafe yakın olsun izin vermeyin. O sizi korur.

• dolandırıcılık, sana dokunmak seni ele izin vermeyin. Dokunsal iletişim - En güçlü teknikler böyle Hypnotists biri.

• insanlar sokakta sizi karşılayacaktır garip sorulara cevap verme. Do not talk bir kişi, eğer öyle görünüyor şüpheli.

• bir tanıdık sonra diğer tarafa nefesin, jestler, tonlama, hareket altında "ayarlamak" vermeye çalışıyorum. kişi hipnoz tekniğinin bir aşka sahip olabileceğini unutmayın.

frank spell

Sihirbazlar büyücüler genelde dikkat ve kurbanın duyguları yakalamak için aşk büyü kullanın. Bunlar şu veya bu konu ile tutumunu değiştirmek için kendi enerji alanını etkiler. Fark ve hipnoz büyü aşk nedir? birinci durumda, "hasta" doğrudan etkilenmez gerçeği. aşk büyü kurbanı onu kimseye büyülemek olduğunu bilmiyor olabilir. Ama ikinci durumda, kişi doğrudan jestleri, dokunsal temas, iletişim etkilenir. Sonuçlar ve bu ve başka alımı çok benzer. Kurban kendisi kontrolünü kaybeder, bu öneriye karşı hassas hale gelir, onun düşmanın tüm talimatları ve isteklerine takip etmeye hazırdır.

değerlendirmeleri: Hipnoz Aşk

biz psikolojinin belirli bölümler adanmış forumlarda insanların yorumlarınızı analiz ederseniz, biz bu tür sanatı kendi yeterince insan yok anlamaya olabilir. Çoğu zaman kadını şikayetçi net dolandırıcılığı üzerine aşık. Hayatta, her şeyi unutmak için ve her yerde olabilir onları takip etmek zorunda kalan bazı erkekler vardır. "Kurbanlar" ve kendilerini sevgi ağlarında dolaşmış bulundu ne kadar hızlı fark yoktur. Bu nedir? hipnoz büyü ya da sadece kendi kendine hipnoz aşk? anlamak zor. Her durumda, bir kişinin iletişim, jest veya başka bir şey aracılığıyla başkalarını etkileme becerilerini öğrenmek istiyorsa, o kolayca yapabilirsiniz açıktır. Birçok kişi bir kez hipnotize insanlar üzerinde bazı kitaplar aldım ve şimdi başarıyla hedeflerine ulaşmak için kişisel cephesinde değil, aynı zamanda çalışmalarına bu bilgiyi yalnızca geçerli olduğunu yazın. İyi bir şey, biz her Bu kitapların satışını açın.

Demek ki böyle bir aşk hipnoz, toplantının temel teknikleri ortaya ve kendisine karşı koruma bazı kuralları çalıştı bulundu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.