Kendini yetiştirmeHipnoz

Transa içine girme: En popüler yöntem

Eğer transa geçerek nasıl merak ediyorsanız, muhtemelen bu nedir biliyorum. Trans - değişmiş bir bilinç durumu ve yapay yollarla kaynaklanan psişik vardır. O zihinsel ve fiziksel hem sağlık için yararlı etkileri vardır inanılmaktadır. Normal zamanda müdahale olanlar dikkat dağıtıcı, biz iç dünya ve deneyimleri odaklanmak - Trans tüm harici, malzemeyi terk sağlar. Bazıları da meditasyon diyoruz, ama aslında böyle bir tanım tamamen doğru değil. Meditasyon - değiştirilmiş bilinç durumuna ulaşmak ve içe bakmak çizmek için popüler yollarından sadece biri.

transa kendinizi nasıl bazı ilginç, kesinlikle basit teknikler vardır. Hem de trans türleri gibi. Her durumda, ana faktör toplam gevşeme olur. Herhangi işler ve düşünceler bu işlem sırasında sizi meşgul etme önemlidir. Eğer, bütün ev işlerini gerçekleştirmek telefonu kapatın ve hiç kimse sürekli meditasyon kişinin dikkatini dağıtır bir yer seçmek için gerekli her türlü teknik uygulama önce. Fiziksel ihtiyaçları da geri plana almalıdır, böylece trans aç ve susuz giren başlamayın. meditasyon için en uygun zaman - Sabah, uyanış üzerine veya akşam, ne zaman vücut biraz yorgun. yorgunluk güçlü ve sonraki on dakika içinde uykuya dalmak riski vardır, uygulamayı ertelemek daha iyi olur.

trans içeri nasıl anlatmak bütün yöntemlerin amacı rüya durumuna vücudun gevşeme olur. İnsan beyni tam olarak etkin olmaya devam ederken. Pozitif enerjinin böyle bir durum olur Yani, vücudun tükenmiş makyaj biriken stresi kaldırmak için. nerede kalınır, kendiniz olmalıdır karar vermek. önemli değil - Sen zemin, yatak veya sandalyeye, bir sandalyeye oturabilir. burası sizin için uygun olduğunu Önemli olan, barış ve güvenlik duygusu verdi. Daha iyi dilsiz bir saatin tıkırtısına, varsa neden tahriş, gibi geliyor. Parlak ışık da meditasyon yapanı tahriş etmez: çok daha verimli yumuşak yarı ışıkta gevşeme verir. Hatta bir mum yakıp ona bakabilirsiniz. onun titreyen ışık dikkat dağıtıcı olacaksa, gözlerini kapatmalıdır.

transa geçmek gibi bazı teknikler, çok egzotik vardır. Bu onların etkinliği lehine bilmiyor. Aşağıda sadece temel, ama kanıtlanmış yöntemler. Burada ele alınması gereken faktörleri açıklar. Ne olmuş transa geçerek sürer? İlk olarak, toplam gevşeme olur. Bir devlet sanki yatmadan önce olarak gevşek kasları hissetmek, senin vücudunun her yerini dinlenmek gerekir. daha fazla verimlilik için daha iyi zihinsel parmaklarının uçlarına kadar başın üstünden hareket ederler. Ve sadece yavaşça ters yöne. İkinci şey nota - Bu nefesi. Gerek nasıl ve tekdüzelik nefes ne, düşünmek, onu kontrol etmek. Sadece nefes alma ve verme izlemek için önemlidir. Bu teknik gereksiz düşüncelerden kurtulmak ve daha hızlı odaklama almak için yardımcı olur. konsantrasyon Konuşma: her durumda meditasyon sonra yapacağım daha planlamak için, daha da kötüsü, zihinsel diyalog korumak veya, dışişleri düşünmeye olamaz. senin düşüncelerin netlik üzerinde doğrudan seçilen yöntemin verimliliğini etkiler. Biricik ama hoş seçin ve diğerlerini keserek, aklında sadece onun tutmak daha iyidir.

transa girme Yöntemleri

"Güvenli Bir Yer". Bu durumda, meditatör hayal gücünüzü kullanmalısınız. Mümkün olan maksimum rahatlama ulaştıktan sonra bir kişinin herhangi güvenli bir yer görselleştirmek gerekir (ilk kez çalışmayabilir tamamen rahatlamak, ancak bu çalışması gerekir). sadece onun hayal veya oldukça gerçek var olacaktır olsun. Eğer bilinçaltı çekin denemek için gereken ana hissi, konfor, güven ve emniyet hissi vardır. Daha sonra bu parametreleri hayatlarını analiz edebilirsiniz. gerçeğe geri gelmek isteyeceksiniz zaman, zihinsel olarak bu yeri terk etmek gereklidir.

"Merdiven". Bu durumda, bunun yanı meditatör bilinçaltı merdivenlerden aşağı gelir. Her nefes verme derinliği içine küçük bir adım olduğunu. Gerekli (aksi mevcut süreç çalışmıyor) eğer bir merdiven oluşturulabiliyor. Ama, ilk yöntemin aksine, bu gerekli değildir. gerçeğe dönmek için, ters bir şekilde adımlarınızı sunmalıdır: merdivenleri tırmanmaya.

"Görselleştirme". Sadece ilk gibi, bu yöntem iyi gelişmiş hayal gücü olan insanlar için uygundur. Meditasyon sırasında, gelip niyetinde kime belirli bir yer veya kişiyi sunmalıdır. Ardından, zihinsel hayal olduğunu, ve adımlarını sayarak, amacına gidin şu anda odası, çıkış yolu. transtan dönmek için adımlar aynı sayıda taşıyan başlangıç noktasına geri gitmek zorunda.

"Siyah uzaya bakan." Bu yöntemde önemli olan şey - zihninde boşluk korunması üzerinde izlemek için. Biz sesleri dalıp gereksiz duygu ve düşüncelerini, izin veremez. gözler, tabii ki, kapalı olması, çünkü yöntem bir kişinin yüzyıllar boyunca meydana gelen siyah uzaya bakacağız ki ima eder.

mümkün değiştirilmiş bilinç bir durum elde Bir işaret, vücuttaki bir ağırlık olup. Ayrıca, bir kişi hareket edemez ve her zaman yatmadan önce gelen devlet in-bound gibi hissedeceksiniz. Düşünceler kolay ve yavaşlama süresi olacak. Bu tür bir durum örneğin, astral beden seyahat yapımı için önemli bir durumdur. Trans hali vücuttan dışarı geldikten sonra basarak sorunları çözmek için kullanılabilecek yeni canlılık ve enerji ile doldurulacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.