SağlıkKadın sağlığı

Nasıl ilk kez bir tampon kullanmak: ipuçları

Merhaba, en hassas bir konuda bize kız arasında konuşalım. Biraz utanmış bir annesi veya yakın bir arkadaşı ile görüşmek için. Sen her kızın hayatında olgunluk için bir an gelir ki biliyoruz. Vücudunuzun olgunlaşır ve yeni bir hayata başlamak için hazırlar, kız gibi formu kazanıyor büyür. okulunda, elbette, biyoloji dersinde anlattı âdet olduğu. Ama ne yazık ki çok az insan bu konuda pratik öneriler bir çift verebilir. Örneğin, okul ilk kez bir tampon nasıl kullanılacağını açıklamadı. Ama değmez böyle şeyler kimse hakkında soran olduğunu kabul edecektir. Ve sadece kim bir yetişkin olmak istemiyorum ve tüm çoğunu biliyorum ve yapılacak?

adetin başlangıcından ile olgun kız kabul edilir. o dezavantajları ile Ama maalesef büyürken sevinçleri ek olarak, onun getirdiği: ağrı, baş dönmesi ve tabii ki, lekelenme. bezler ve tamponlar: - Korkma sadece bu gün, reklamcılık sektörü intikam Bayan hijyenik kullanımını teşvik etmektedir. Birinci sonra birlikte, neyse, her şey açıktır. Ama ilk kez bir tampon nasıl kullanılacağı sorusu basit değildir. Ancak bu fonlar bazen gereklidir - onlarsız, sen faydaları birçok kaybedecektir. Eh, sloganı "dans sıkı giymem, beyaz giymek ve son olarak değil değil?" Hatırlamak Yani adet sırasında bütün bu faaliyetler kullanılabilir hale tampon ile, doğru.

beni daha ilk kez bir tampon kullanma hakkında anlatayım. Öncelikle ürünü emiciliği istenilen ölçüde almak gerekir. Onlar, contalar gibi, paket üzerinde boyalı damlacıklarının sayısı, farklıdır. Eğer sadece son zamanlarda ilk adet döngüsünün başlayan varsa, genellikle izolasyon çok güçlü değildir. İki damla Yani, oldukça yeterli tamponlar. Onlar, bu arada, ve boyut genellikle biraz daha az dinlenmek. Peki, nasıl bir tampon kıpırdamak? Başlamak için, endişe dur. Bu prosedür çok basittir ve herhangi bir zarar gelmez. daha Endişe, bu nedenle rahatsız edici, pelvis ve vajinanın kasları daha gergin bir tampon kullanmak. Eğer Genital organlarda enfeksiyon getirebilir böylece - hijyen kirli parmakları kaçırmasın ellerinizi yıkayın. makaledeki talimatları okuyun - genellikle nasıl ilk kez bir tampon kullanmak size resim vardır. Eğer bacaklar iyice açılır, biraz otur gerek. böylece daha uygun olacaksa - - Ya bir bacak kaldırıp bir sandalyeye koydu. Şimdi yavaşça sağ elini çekmek, koruyucu kabuğun Bezi bir özgür. Sol taraf labia ve vajina içine girmek için hafifçe sağlam hareket ayırdı. Derin, o tabii ki düşmeyecek itmeye çalış, ama sürüş esnasında yeterince bulunuyorsa o, size rahatsızlık neden olur. Vajina genellikle bir açıda bulunan, bu nedenle yukarı doğru dikey bir tampon sokarken yok - anatomi dersleri unutmayın. Bu süreç sadece karmaşık geliyor. Sadece bir deneme çift, ve bunu işlemek için emin olabilirsiniz. tampon doğru yerleştirme dışarıdan görülmez. Onun varlığı, kullanılan araç ayıklamak için uygun olduğu kabloları, sadece ucu hatırlatır.

Gördüğünüz gibi, onlardan korkmaya gerek yoktur. ay geçmesini sağlayabilirsiniz eğer sadece çok iyi tampon kullanın bilen unutmayın panik yapmayın. acil durum için Çantamda bir kaç parça tutun, seni yarı yolda bırakmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.