SağlıkKadın sağlığı

Kadınlarda Alkolizm belirtiler: belirtiler ve sahne. kadın alkolizm tedavi musunuz?

Alkolizm - alkol (etanol) bağımlılık, olumsuz bir bütün olarak insan vücudun durumunu etkiler.

İstatistiklere göre, erkekler etanolozavisimym dönüşmek üzere yedi ile on yıl gerekiyor ve düzenli kullanımının sadece beş yıl bir kadın alkolizm geliştirilmesi gerekmektedir. uzun ve zor - sürecin geçicilik rağmen kadınlarda Belirtileri, daha az fark ve tedavi olacak.

Özellikle istismar

Alkolizm tamamen erkek hastalığı olarak kabul edilir, ancak son on yılda bu ilişki giderek kadınları etkiliyor. erkek dişi alkolizm aksine neredeyse tedavi edilemez olduğunu. kadınlar hardier erkekleri olmasına rağmen, daha kolay stres ve bağımlılık etkileri etkilenir. az şiddetli semptomlar yerken ek olarak, kadınlarda alkolizm belirtileri, çok daha sonra görünür.

Kadın alkolizm - psihonarkologicheskoe hastalık alkollü içecekler için sürekli, aşırı kullanımı merkezi sinir sistemi ve iç organlara hasar ve kadınların kötüye eşliğinde.

İnsan vücudu nedeniyle uygun metabolizması için kendi başlarına üretilen etanol az miktarda, işlev gerekiyor.

bağımlılık belirtileri

Kadınlarda alkolizm ilk işareti - reddine. Etanol bağımlı çıktı insanlar, stres ve yorgunluğu gidermek için sadece yakınları ile tatillerde veya hafta sonları, herkes gibi tüketmek söylemek eğimlidir. Ancak, vakıf göre o alkol için sadece düşünülmemiş devamlı özlem olduğunu.

aşağıdaki gibi kadınlarda alkol ya da alkolizm belirtiler için özlem şunlardır:

 1. Alkollü bayram teşvik herhangi bir küçük nedenden arayın. Tüm alkol bağımlısı kadınların yaklaşık olarak aynı içmeye başlıyor. Sadece büyük tatillerde İlk başta, bazı ikna edilince sonra ikna olmadan hassas kullanımları, şirket için, şenlikleri başlatıcı, yavaş yavaş sosyal daireyi değişen ve sanki yedekte, ev için alkol alma, bir bayram bu beklenmedik fırsatı açıklayan veya beklenmeyen misafirleri toplantı olduğunu. Etanol zehirlenme durumuna talip, farkında olmadan, sen eğlenceli ve hayatı içerseniz " "garip, reddetme"" ve, "Gerektiğinde bu yüzden" Kadınlar genelde sık kullanılan bir ifade dile getiren davranışını izah edemez.
 2. içki gelişini bekleyen kadınların davranışını değiştirme. eve gelip sessiz bir içecek için, işlerine bitirmek için uzağa daha hızlı işten almaya çalışırken önce.
 3. kendi çıkarları korunması, içme arkadaşlar korunması, davranışları sadece olumlu yönleri ve avantajları seçim. alkol tüketimi skandalların yasak arka plan üzerinde iddia ve sigara içme erkeklerde, takımdan suçlamaları almayın.
 4. genel ifadeler ile davranışlarını Yasla: "bu nedenle doktorlar tavsiye", vs "alkol verimi artırır" ...
 5. Onun davranışının objektif eleştiri eksikliği. Çoğu alkolikler alkolizm bir arka plan üzerinde sosyal bozulma belirtileri inkar bağımlılıklarını tanımaz.

Alkolizm Sahne kadınlarda

Bu hastalığın belirtileri, biz nitelendirdiler. Şimdi sahneyi düşünün. Kadın alkolizm, geliştirme, topikal ile bağlantılı olarak bireysel dağılması ile birlikte kontrol tam bir kayıp için küçük dozlarda, etanol kullanımından kademeli bir geçiş vardır bunlara uygun olarak belirli aşamaları geçen somatik patolojilerin.

alkolizm kadın aşama:

 • Adım Bir - kontrolsüz Alkolün. bağımlılık Reddi, öğürme refleksi kaybı, küçük dozlarda, alkol bağımlılığı psikolojik oluşumunu aldıktan sonra haftada 2-3 kez, zehirlenme durumu içme.
 • Adım İki - bağımlılığı fonunda meydana gelen vücuttaki değişiklikler, akşamdan ortaya çıkması, alkollü zehirlenme durumunun daha hızlı başlaması için yüksek derecede içecekleri içme, alkol arzusunu artırdı. Bunun bir sonucu olarak, artan dozlarla zehirlenmesi kan atsetaldigida ile temas nedeniyle daha yoğun hale gelmektedir. Bu süreçte dayanarak, kadınların görünümünü önemli değişiklikler. İkinci aşamada, bir sıra, uykusuzluk, kısa süreli hafıza kaybı 3-4 gün psevdozapoev, t., E. Alkol eşlik alkollü süre sırasında, alkollü içecekler fiziksel bağımlılığın oluşması.
 • Üçüncü aşama, kişinin parçalanması ile karakterize olmasıdır. dolayısıyla E. Toplam bozulması, demans, demans, hafıza kaybı yol açan sert içme süresinin uzatılması ve, görünüm sayıklama arasında.

görünüm içme kadınlarda Değişim

Zor içme eşliğinde alkolizmin ikinci ve üçüncü aşamaları, söz konusu olduğunda, etanolozavisimuyu kadın zor değildir belirlemek. sarhoşluk yakalanmış olmanın bilinçaltında korkar erkekler kadınlara aksine. alkolikler dikkatli zayıflığını saklamaya çalışıyor nedeni budur. Buna ek olarak, bir kadın bir kez onlardan biriydi kendini mahkum ve yuvarlak almak kendisi ve başkalarına itiraf etmek zordur.

yüzünde kadınlarda alkolizm belirtileri çok çabuk görünür. Bunlar arasında:

 • cilt gri hale geldiğinde yüz ve cilt, sağlıksız allık pembe rengini değiştirme, dünyevi gölge kılcal patlamasını gelen mor lekeler veya çürükler görünebilir. göz kapaklarının şişmesi Ağrılı gözleri parlak, cam, Uninterpreted görüş, göz altı torbaları,.
 • Dağınık, dağınık saçlar. Keçeleşmiş kafa derisi üzerinde kepek patolojik kabuk ile, yağlı, kirli.
 • Dişler, tartar ve plak kararma bırakın.
 • nazolabial kıvrımlar derinleşen Kırışıklıklar frontal kasların gerginliği, dudakların kalınlaşması, dilate burun delikleri, kasların atrofi boynunun.

Kadınlarda alkolizmin Dış işaretleri:

 • yürümenin dengesizlik, açısal şekil, ağrılı inceliği.
 • yaş alakasız, Parlak kişisel hijyen delillerin tam yokluğunu oluşturuyor.
 • Düzensiz kirli, bozuk giysiler.

bira alkolizm

Alkolün Bu tür etanol fenomeni bağımlılıktan ile ilgisi olmayan, kesinlikle güvenli olarak birçok kişi tarafından algılanır. Kadınlar bira içecekler daha az sıklıkla daha erkeklere bağımlı, ancak ilişki genellikle fark edilmeden, birçok kişi rahatlamak için içki kullanarak, günde bir veya iki şişe ile başlar, gelişir.

Kadınlarda bira alkolizm belirtileri şunlardır:

 • günde en fazla iki şişe (1 litre) kullanımı.
 • depresyon eşlik Saldırgan davranış, ayık depresif ruh hali.
 • Sık migren, gündüzleri gece, yorgunluk ve uyku hali de uykusuzluk.
 • Psikolojik bağımlılık, imkansızlığı güven iyi bir dinlenme ve bira içecek içmeden dinlenmek için.

Bira alkolizm: Kadınlarda semptomlar. dış belirtiler

Kadınlar genelde dudakların şişmesi, bir hastalık durumundan bastırılmış, gözler ve kırışıklıkların, kuruluk ve cilt yaşlanması, sıska bacaklar, göbek üstü, ihmal altında torbaların görünümünü.

Bira aşırı tüketimi meme içinde bir vücut kılı yoktur, bu onun sesini kabalaştırır hormonal kadınları değiştirir, göğüsler, karın, üst dudağında siyah bıyık görünür. Uzun vadeli, içki alemleri kısırlık, depresyon, serebral korteksin hücre ölümü, migren, kronik böbrek hastalığı ve kalp hastalığı, hafıza süresi geçerse doludur.

Bağımlı kademeli olarak sadece zehirlenme duygusu ve bira başka bir şişe isteyen, kendisi ilgi ve etraflarındaki dünyayı kaybederler.

tedavi

Tedavi birkaç aşamada gerçekleştirilir:

 1. Temizlik ve alkol ömürlü ürünlerin olumsuz etkilerinden vücudun restorasyonu.
 2. Psikolojik yardım bağımlısı ve aileleri.
 3. hastanede tedavi gördükten sonra hastanın durumunun gözlenmesi.

Tedavi doktor atandı ve bireysel performansa bağlıdır ve hastanın aşamasına bağlıdır. Genellikle alkol intoleransı, arzu azaltmak ve kolaylaştırmak neden ilaçları reçete edilmektedir çekilmesini. Genel olarak, uygun tedavi ile elbette mümkün, hastalığın kurtulmak için.

kodlama

Bu yöntem yalnızca kendini iyileşmek isteyenler için etkilidir. işlem, ilaç alkolün etkisi altında ağrıya neden zehir olarak hareket etmeye başlar kadın tatbik edilmesi ile meydana gelir. Tedavi sırasında ağrı kesiciler korkusu, kadın yavaş yavaş hayatlarını kuran, alkolsüz yaşamayı öğrenir.

sonuç

yüzünde kadınlarda alkolizm belirtileri (fotoğraf altında gösterir) özellikle fark edilir. Ve yüzün tazeliğini geri ve tedavi imkansız bağlı sonra kırışıklıkları gidermek için söylenebilir edilmelidir.

Ayık insanlarla çevrili hastayı kodlama sonra, değerini yeniden düşünmeye ve bir iş bulmak, yaşamak için gerekli olduğunu savunarak, yakın tutulan önemlidir. Sonra alkolizm (kadınlarda belirtiler önce tartıştığımız), tabii ki, geçmişte kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.