SağlıkTıp

Nasıl güzel bir sesi yapmak için? Cerrahi ya da egzersiz - Seçtiğiniz seçenek?

Bize doğanın Birkaç güzel vermiş sesini. Bu gerçekten birimleri övünebilir. Bu ses, sakinleştirici, sadece parlak gürültülü ama melodik, güzel. Ama çoğumuz normaldir. Hatta sapmalar normal tonda ve tını, ancak tüm insanlar böyle bir sesle mutlu olmadan. Hatta genellikle yapıldıktan kıskanacak ve yetenek hayran tüm diğerlerine, daha parlak ve daha yüksek sesle yapmak istiyor. deneyim gösterdiği gibi bir ses geldi, biz bunu değiştirmek şöyle ya da böyle gayret ve evrensel hayranlık hak, bu yüzden her zaman güzel değildir. biz aynı yapabilirsiniz olup olmadığı hakkında konuşmak, o zaman cevap açıktır. Tabii ki, ses değiştirilebilir, ancak zaman yeterli miktarda, ama en önemli şeye ihtiyacı - arzu. bir ya da diğer yokluğu sıfıra pratik egzersizler sürücü olur ve hayallerinin sesini asla. Sesli daha güzel ve daha dolgun hale öğrenmek istiyorsanız, makalemizi okuyun ve aşağıdaki egzersizleri, iletişim bilgilerini gerçekleştirmek için denemek için sunuyoruz.

sorun bir çok şey hakkında endişelidir unutulmamalıdır, bu nedenle internet ve hatta sosyal ağlar konulu videoları çok göründü, başlamak için "Nasıl güzel bir sese yapmak." o ligaman olağan tatbikat ve operasyonları değil sunuyor çünkü Bazıları, kesinlikle anlamsızdır. Ameliyattan sonra, sen hayal tam bir oy, alacak şansı neredeyse sıfır olduğu için benzer bir yöntem kötü çağrılabilir unutulmamalıdır. insan eylemlerinin (ve hatta daha operasyonların) yardımıyla doğal verileri değiştirmek hatırla gerçek dışıdır. Bu, kendi sesini kaybeder ve sesi eskisine göre daha nastier alacak Aslında yol açabilir. Sonuç olarak, başka bir işlem gerekir. Ve böylece tekrar tekrar. Bu ipuçlarını hemen bunun kendi yapacak daha iyi ve az riskli yüzdesi ile pozisyona yapışmasını, yuvarlak almalısınız nedeni budur. Bizim hakkımızda konuşursak, biz pahalı operasyonu yapmak istiyoruz, ama sadece çok güzel sesin nasıl daha etkili bir şekilde göstermez. Sürekli tonlama, diksiyon ve telaffuz iyileşme ayarlama konusunda egzersizleri yapacak Bunu yapmak için. Böyle eğitim aylar sonra size müzikal ve kulağa çok hoş bir oldu kendi sesinizi, zevk emin olun.

Öyleyse başlayalım. Aynanın önünde duran ve açmak için başlayan tüm söylüyor vowels. Kadar senin nefes yeterli olarak bunların her çekmek için gereklidir. Bu nedenle, egzersiz öncesi daha hava almalıyız. Bu güzel bir sesi yapmak için nasıl ilk alıştırma. 10-15 dakika boyunca tekrarlayın ve bir sonraki geçin.

Şimdi hırıltı ve homurtu pratik. Böylesine sesleri Sayı ve aynı zamanda telaffuz ederken boğaz titreşim olarak oluşturulan ses olan sizin diyafram hamle gibi hissediyor. Bu, gelecekte kendi sesini "oynat" sağlayacaktır.

alfabedeki tüm sesler "Bul" ile ilgili egzersizleri deneyin. Bu uygulama gerekli olduğunda belirli bir sesin şarkı sırasında kendi bedenin de dinlemek zorunda olduğunu hatırlamak. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.