SeyahatSeyahat İpuçları

Girit'te tatil. Efsanevi ada Yorumlar

unutulmaz izlenimler ile rahat bir dinlenme aramızda kim hayal etmez? bu yerlerden biri Girit adasıdır. Üç tarafı denizlerle yıkanmış, benzersiz bir doğaya ve hafif bir Akdeniz iklimine sahiptir. Kısacası, turistler için bir cennet. birinci sınıf otel, mütevazi ama çok iyi servis, adanın etrafında heyecanlı geziler: Burada her şey zevkler bir dizi dönüştü tatil olumludur.

Neden birçok turistin tercih Girit'te tatil? Yorumlar öncelikle yeri seçimini etkilediğini söyleyerek, internette birçok forumlarında bıraktı. Bu ekvatora Avrupa bölgesinde ada en yakın zamandır. harika iklimi sayesinde, dinlenme sağlığı için oldukça iyi. Bu çocuklu aileler için tatile gelenlerin sayısına göre değerlendirilebilir. Buna ek olarak, kumsalları ve sakin denizler muhteşem yoktur. Küçük kasaba ve köyleri dağlar ve vadiler, üzüm bağları ile çevrili ve yoğun narenciye bahçeleri ile korunuruz.

adanın en popüler tatil Girit (yorumlar bu teyit) - Bir plaj. Elafenisos kabul edilir en ünlü olan plajları, büyük bir sayı vardır. Bu Hanya kenti yakınlarında yer alır ve onun pembe kumları ile ünlü mesafesindedir. Hayır daha az popüler ve Vai kabul edilir. Bu sessizliği ve kıyı hurma bahçeleri ile karakterize edilen ada, doğu bölümünde yer almaktadır. Mükemmel plaj Bali köyü yakınlarında uzanır. Kandiye Resmo kadar uzanan mükemmel yerlerden Tamamen dize.

bozulmamış doğanın bilenler de Girit'teki tatil seçin. Yorumlar bu adada tatil tamamen doğanın bozulmamış köşeleri birliğini zevk için bir fırsat sağlayacağını göstermektedir. eşsiz yerlerden arayan görkemli dağlar, platolar ve boğazlar üzerinde bulunmaktadır yürüyüş vardır. Bunlardan en güzel fotoğrafları uzun hafıza kalır.

Birisi bilgilendirici bir tur ile bir plaj tatili birleştirmek istiyorsa, o Girit'te tatil seçerseniz, yürütmek de mümkündür. Birçok turist Yorumlar olduğu ada birçok benzersiz mimari anıtlar gösterir. okul günlerinden itibaren, her birimiz adayı ilişkilendiren eski Yunan tanrılarının. Burada efsaneye göre, Minotaur müthiş dolaştığı pek çok labirentler ile Knossos muhteşem bir saray görebilirsiniz. Hiçbir az çekici bir yer, efsaneye göre, Zeus Şimşek Tanrısı doğdu bir mağara olarak kabul edilir.

Ama hepsi Girit'teki bu iyi tatiller değil. Yorumlar yoğun ilgi olduğunu göstermektedir arkeolojik kazı Malia, Gortyn, Phaistos'un içinde. Resmo bulunan Dikkate çekici ve Venedik kale Fortezza, ve Samiriye Gorge. Yakın Girit'in tarihinde önemli bir yere sahip Preveli Bizans manastır.

Her şeyden önce, en iyi oteller, harika tatil unutulmaz kılmak. tam ve çeşitli tatil için en iyi şartları sağlayan yüksek sınıf otel, ünlü basitçe turistik mekanları ile boğulmuş yorum hangi Girit,. Ada birçok tasarımcı tatil, belli bir tat ve stili ile inşa edilen binaları vardır. Birçok tatilciler sularına sıfır bunların çoğu bungalovlar, kalmayı tercih.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.