SağlıkAlternatif tıp

Kireç çay ve kontrendikasyonlar Faydalı özellikleri

Bir ev doktoru olarak hizmet veren Lipa onlarca yıl. Orada uzun süre tarifleri, ancak kireç çay spesifik yararlı özellikleri yalnızca çiçek ve ağaç kabuğu kimyasal bileşiminin çalışmanın ardından tanındı. Ağacın tüm parçaları geleneksel tıpta kullanılan, ancak en şifalı çiçekler kabul edilir. Uygulamanın en yaygın tipi çay bitkidir.

tıbbi çay için taze ve kurutulmuş çiçekler kullanılabilir. Onlar çiçekli ağacın başından sırasında toplamak gerekir. Faydalı özellikleri nedeniyle nadir maddelerin yüksek içeriğe çayı ıhlamur. Linden çiçekler yapısındaki esansiyel yağlar, flavonoidler ağırlık tanen ve doğal şeker var. Buna ek olarak, bitki belirgin bir terletici özelliğine sahip saf bir şekilde vücut glikozitler verir. Yani, büyük ölçüde bağışıklık sistemini geliştirir aşırı toksinlerin, kurtulmak için vücut sağlar. Terapötik renk ek olarak yüksek bir A vitamini içeriğini ve C olması Ancak, bu işlem vücudun su etmez, kireç mikro ve macroelements bir çok içermektedir.

kireç çayın yararlı özellikleri

  1. Nedeniyle ıhlamur çiçek tiliatsina içeriği ve kvartsetin analjezik, antiseptik, anti-enflamatuar ve anti-spazmodik bir etkiye sahiptir. kireç çayın yararlı özellikleri bile şiddetli boğaz ağrısı tedavi edebilir.
  2. ıhlamur yapılan çayın sindirim sürecini iyileştirmek için formüle edilebilir. Kaynatma, mide suyu salgılanmasını artırır duodenuma safra açıklığını geliştirir.
  3. bitki aynı zamanda hafif bir sakinleştirici etkileri vardır. Bu da yatıştırıcı bir ucuna çay kullanmayı kolaylaştırır. Ayrıca, bu içecek azaltabilir kan viskozitesini.
  4. aktif uygulanan kireç Zayıflama çayı. içeceğin faydalı özellikleri saflaştırılmış ve yararlı maddeler ile vücut ile doyuruldu aktif mikro, bir çok sağlanmaktadır.
  5. çay cilt ve saç üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Lipu aynı zamanda pişirme kullanılır. Bu bitkinin eklenmesiyle çok lezzetli yemekler hazırlanır.

çay tüm faydalı özellikleri için otlar zamanki tat ve koku değil. kireç bir kaynatma hoş bir koku ve tada sahiptir. Kolayca böylece güçlendirilmesi, çocuk içebilirsiniz Doğal bir şekilde genç gövde. Çay hamile kızlar için kullanılabilir.

birkaç olası bir kontrendikasyon yoktur

hastalıkların tedavisi ve önlenmesi için kireç çay kullanılabilir. Yararları ve bu içki zararları en Uzmanlara iyi bilinmektedir. Terletici eylem ve bitkilerin diüretik özellikleri kardiyovasküler sistem çalışmalarını hızlandırabilir. Bu nedenle, çay içilmelidir zaman zaman, basit bir çay partisi bir kaynatma yerini almamalıdır kireç rengi. Önemli olan ne zaman duracağını ihtiyacı etrafında bilmek gerçeği hakkında hatırlamak. Ihlamur çayı bitkilerin çiçeklerinden bal ile önerilir. Böyle bir paket bağışıklık sistemini güçlendirmek ve birçok hastalığın tedavisi için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.