BilgisayarlarYazılım

Nasıl Excel'de bir zamanlama oluşturmak için? Yeni başlayanlar için adım adım talimatlar

Bugün, Microsoft Office paketi büyük işletmeler ve kurumlarda sadece popüler en güçlü, modern, konforlu ve çok fonksiyonlu kompleksleri, biri, ama ev kullanımı için de idealdir. Paketin çeşitli bileşenleri ile çalışarak, basit notlar ve metin belgelerini ve belirli amaç ve hedeflere adapte güçlü bir veritabanı oluşturabilirsiniz.

Microsoft Excel - programlardan biri temel ofis programlarını pakete dahil ve elektronik tablo olarak konumlandırıyor. Aslında, Excel - Eğer paketine dahil temel işlevleri ile, ancak makrolarıyla sadece çalışmak için olanak sağlayan güçlü bir araçtır - İlgili tuşa basarak, özel olarak programlanmış algoritmalar, hücreyi levha veya kitap, vurgulamak aktivasyonu durumunda çalışmak veya değiştirmeye başlıyor ve vb

en basit ve sezgisel özelliklerinden biri çalışmaları Excel - Uygun tablo aralığına grafik çizimleri yapımını. Nasıl yapmak için Excel'de bir grafik? yeni başlayanlar hem de profesyoneller tarafından kullanılır basit ve en anlaşılır şekilde, - Grafik Sihirbazı. standart içinde: sihirbazı bul zor değil araç çubuğu, ve bir çubuk grafiği gösteren bir simge vardır. Buna ek olarak, Grafik Sihirbazı karşılık gelen simgeyi seçerek alt menü "Ekle» (Excel, sürüm 2003) aracılığıyla bulunabilir.

Eğer Grafik Sihirbazı çalıştırdıktan sonra bir grafik oluşturmak Excel'de hiçbir sorun yoktur! Öncelikle ihtiyacınız olan grafik türünü seçmeniz gerekir. Söylemek Excel'e bir grafik oluşturmak için nasıl, o sihirbazda grafik türünü seçin ve bir sonraki adıma giderek "İleri" tuşuna gerektiğine dikkat etmek önemlidir.

ikinci adım inşaat programında kullanılacak hücre aralığı seçmenize olanak verir. Biz Excel'e bir grafik çizmek önce Ancak, eksen çizgisini belirlemek ve Grafik Sihirbazı serisi denir ilgili değerler, imzalamak için önemlidir. Gelecekteki program hakkında tüm veriler sonra, bir kez daha bir sonraki adıma geçmek için "İleri" düğmesine gerekir.

diyagramı oluşturma sürecinde üçüncü adım, grafik veri görüntüleme geleceği görünümünü dönüşümü sağlar. Nasıl Excel'de bir grafik çizmek için ayar ızgara ve veri tablosu gibi bir efsane gösterilecek? Çok basit: Eğer bireysel sekmeler arasında geçiş, bu aşamada belirtmelidir gelecek şeması hakkında bilmeniz gereken her.

(Şart değil başlatıldı çizilmesi nerede) ayrı bir sayfada ya da mevcut bir tarih: nihai dördüncü aşamada, Excel, grafik oluşturma alınacaktır nereye seçmenizi ister. Tamamlama inşaat diyagramı "Done" tuşuna bastıktan sonra ortaya çıkar.

Sonuç olarak, ortaya çıkan grafik tabakası ve diyagramları Master tarafından öne Elde edilen grafik değiştirilebilir her zaman mümkündür. Bu durumda, başlangıçta seçti parametreleri verilerin grafiksel gösterim sihirbaz belirtmek gerekecektir oluşturun. İhtiyacınız gibi değiştirebilirsiniz.

Ortaya çıkan grafiğin görünümünü düşünürsek, ortaya çıkan şemada gerekli tüm değişiklikleri zamanlama vurgulayarak iki kez olabilir yapmak dikkat etmelidir. Aynı zamanda SAS Gerekli değişiklikleri yapabilir bir pencere "Biçim grafik alanı" açılır.

Yani, sorunun cevabı "Nasıl Excel'de bir zamanlama oluşturmak için açıktır?» Bilgisayar bilgisi herhangi bir seviyede kullanıcıya basit ve sezgisel mı. Microsoft Excel - benzersiz tablo, hatta bir acemi çok güçlü bir veri işleme aracı kullanmak için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.