BilgisayarlarYazılım

Hata «, Windows formatını tamamlayamıyor." biçimi "tamamlayamıyor hata« Windows'un durumunda ne yapmalı?

Hiç şüphesiz, bazen geleneksel misyonuna sadece yeri doldurulamaz operasyonel bilgilerin depolanması için bir cihaz olarak geleneksel flash sürücü. Ancak, operasyonel seçici ve inkar edilemez pratiklik rağmen, USB sürücü veya Flash cihazın başka bir tür hala sahibini getirebilir. canlı örneği - biçimi" tamamlayamıyor« Windows'un yaygın bir sorundur. Bu makaleye bakın - Sonuç olarak, bu tür bir hata ve nasıl düzeltebilirim yoktur.

genelleştirici tanıtım

Biz kullanıcı, üzerinde yayınlanan verilerden herhangi bir Flash-sürücünün tam temizlik olarak sert önlemler teşvik ettiğim nedenler liste değildir. Bizim durumumuzda, sözkonusu problemin ( «, Windows formatını tamamlayamıyor") herhangi bir türdeki başarısız bir flash diskte olan her şeyi silmek için girişimde, t., E. Depolama medyasının sonucu olarak kabul edilecektir. İkinci olarak, sorunun makale gönderme pratik cevap çerçevesinde bozuk bir dosya sistemini onarmak için nasıl okuyucuya verilecektir. Bu arada, çoğu işletim sistemide ret nedeniyle ikinci bir arızası nedeniyle tekrarlanan veya bazı tip disk alanı depolama ortamı başka düzen kaynaklanır yürütmek için.

Yaz Koruması

Bu durumda, oldukça basit bir şekilde çözülebilir ( "biçimini tamamlanamadı") flaşlı bir sorun dile getirdi:

 • Aynı anda Win + R. basın
 • Ardından, "Run" in belirler: cmd.
 • Shell olarak, DISCPART girin.
 • Liste diskleri: ">" sembolü sonraki satırda, belirli bir komut belirtmelisiniz.

 • Ekran aktif disklerin listesini görüntüler sonra, çıkarılabilir (sorunlu) sürücüye karşılık gelen dijital hangi madde belirlemek gerekir.
 • X sopa seri numarasıdır komut select disk X, girin.
 • Son olarak öngörülmektedir: Disk açık ReadOnlyyanlış bağlıyor.

her şeyden sonuçları değişmeden kalır ve Windows biçimlendirme tamamlayamıyor sonra, o zaman aşağıdaki kurtarma seçeneklerinden birini deneyin.

Dosya sistemi ne bozuksa?

çıkarılabilir sürücü sistem tarafından tanınan PC'ye bağlı, ancak içeriğinin, "dijital gizem" ve biçimlendirme onun kapsama kalır ise nihayet aşırı pozlanmış aynı hatayı tüm tamamlanmış, birkaç basit adımları deneyin:

 • arama alanı başlangıç menüsünde, komutu girin: diskmgmt.msc.
 • Eğer Enter tuşuna sonra ekran çalışma penceresi "Disk Yönetimi" görüntüler.
 • Kural olarak, "kaprisli" USB flash sürücü hizmeti konsolun en alt kısmında görüntülenir. Sağ fare düğmesini tıklayın ve açılır listeden seçin "Birim Sil."

 • Pop-servis penceresinde Flash sürücüden bilgiler silinecektir gerçeğini basın "Evet" düğmesini kabul edin.
 • Disk alanı "yeniden hayata" sonra tekrar seçeneğini aktif hale getirmek için bağlam menüsünü açın "tahsis" şeklinde sopa sistemle tanımlanmıştır "Yeni Basit Birim".

Tabii Windows sopa veya hafıza kartının biçimlendirme tamamlamak için başarısız problem durumu, yeni bir düzen boşluk yapacak sonra çözülecektir.

sistemin «RAW sorun" için

Genellikle bu kısmen sipariş başarısızlığın dışında yazılım işletim sistemi çıkarılabilir sürücüye bir sonucu olarak gerçekleşir. Yani görünür flash sürücü operasyon tamamen demektir kullanıcı komutları itaat etmezse hala. "Non-algı" OS Bu tür gerçeği ile açıklanabilir ki Windows ile uyumlu dosya sistemi Flaş cihaz. Başka bir deyişle, sorunlu disk işletim ortamının düzeni anlaşılmaz. Hata: bir sopa veya Mac OS veya Linux çalıştıran bir bilgisayarda kullanılan bir hafıza kartının çalışmasını şart bize tutmak isterse «, Windows "biçimini tamamlayamıyor kaçınılmazdır. Ancak, tüm tamir edilebilir, eğer yukarıdaki kurtarma algoritması uygular. Ancak, bazı durumlarda bazı ek adımları gerçekleştirmek için gereklidir.

 • konsola "Disk Yönetimi" çalışma alanı giriş yapın.
 • Flaş medyada işaretleyici getirdiğinizde, "... Sürücü Harfi" bağlam menüsünü açın ve seçmek için sağ tıklatın.
 • Sonra, "Sil" butonuna tıklayın ve uygun anahtar etkinleştirerek işlemi onaylayın.

Size basit bir hacim oluşturma işlemini bilinen başladıktan sonra, "Dosya Sistemi" işaretini kaldırın FAT32 değerini seçin - bu neredeyse tüm flash sürücüler için en uygun seçenektir. gerisi basittir: ortadan kalkacaktır "biçiminde tamamlayamıyor Windows" renkli "İleri" ve "Sistem neponyatki" türü basın. Aksi halde, özel yazılım kullanımı olmadan sen olmadan yapamaz.

Ne zaman yardımcı olmamaktadır açıklanan yöntemlerin hepsi, flash sürücü böylece gerekli olduğu gibi!

felaket kurtarma Flash sürücülerin standart araçlarına ek olarak, diğer birçok yazılım araçları vardır. Ama bir uyarı var. Bildiğimiz gibi, pazar taşınabilir depolama cihazlarının farklı sürümleri bir yeri vardır ve her üretici ürünlerini tercih benzersizliğini vermek için çaba göstermektedir.

En doğru koşu kurtarma yazılımı olduğunu tahmin etmek zor değil - belirli marka modeller altında, "hapsedilen" sadece tescilli bir yazılım. Bu tabiri caizse, bir dikkatsiz ve düşüncesiz kullanımı gibi, hatırlanmalıdır, orijinal olmayan araçlar lamentably gelecekteki performans devaysa çıkarılabilir bellek etkileyebilir.

son bölüm

Şimdi sen daha önce söz ile ilişkilerde zor görünüyordu cevabı biliyorum: «, Windows "biçimini tamamlayamıyor - ne yapmalı? Uygulamada görüldüğü gibi, standart işletim sistemi gibi görevler ile başa çıkmak için oldukça yetkin anlamına gelir. Belki bunu hayal kırıklığına ama sorunun cevabı nasıl bu makalede sopa dikkate alınmayacaktır geri en uygun seçim. İlgili konular kolayca kaynakları bol Ancak, bu özel sorunu ile ilgili tam bilgi, kendine fayda bulabilirsiniz. çıkarılabilir depolama aygıtına size ve okunabilirliği için tüm iyi!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.